• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Osielsko

Znalezionych ofert: 45

15885014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27715508 15885014 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

391 402 PLN (64 zł/m2)

-
-
6131 m2
-
15885078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27716763 15885078 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

540 980 PLN (64 zł/m2)

-
-
8474 m2
-
15885077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27716764 15885077 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

481 454 PLN (64 zł/m2)

-
-
7543 m2
-
15885015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27715506 15885015 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

328 265 PLN (64 zł/m2)

-
-
5142 m2
-
15885079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27716765 15885079 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

1 291 693 PLN (57 zł/m2)

-
-
22586 m2
-
15885076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27716762 15885076 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

326 669 PLN (64 zł/m2)

-
-
5117 m2
-
15885013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27715503 15885013 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

593 208 PLN (63 zł/m2)

-
-
9416 m2
-
15684628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23907820 15684628 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy u...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

3 953 672 PLN (61 zł/m2)

-
-
64409 m2
-
15637415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom w Myślęcinku z domkiem dla gości 22983341 15637415 Oferuję do sprzedaży piętrowy, wolnostojący dom w Osielsku przy bydgoskim Myślęcinku. Dom o powierzchni 263,6 m2 (146m2 powierzchni użytkowej wraz z garażem w bryle budynku) położony jest na prostokątnej, płaskiej i zagospodarowanej działce o powierz...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

999 000 PLN (3 798 zł/m2)

5
2
263 m2
2003
15706663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24307438 15706663 Do sprzedaży prezentujemy atrakcyjne działki budowlane w Osielsku o powierzchni 931 m 2 oraz 1233m 2 objęte MPZP. Wymiary działki: 29 (długość) x 32 (front działki). MPZP przewiduje: - budowę domu jednorodzinnego, w zabudowie szeregowej oraz ...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

489 000 PLN

-
-
1233 m2
-
15896229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27974545 15896229 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne nowo budowane domy w zabudowie szeregowej w doskonałej lokalizacji w Osielsku . Na sprzedaż nowo budowane domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 116,8 m2) położone w urokliwym miejscu w Osielsku zaledwie 10 km...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

879 000 PLN (7 578 zł/m2)

4
-
116 m2
-
15720273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość dla dwoch pokoleń! 24587336 15720273 Nowy dom w stanie deweloperskim w urzekającej okolicy. Serce Osielska, a jednocześnie ustronny bliski natury zaułek. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokojne, niemal wiejskie życie, a jednak blisko miasta.Nieruchomość jest idealna dla zag...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

1 100 000 PLN (7 692 zł/m2)

4
1
143 m2
2023