• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Osielsko

Znalezionych ofert: 45

15889737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
OSIELSKO LAKE RESIDENCE 3 POKOJE 79,14M2 27860554 15889737 WYŁĄCZNOŚĆ! NIE SZUKAJ DALEJ!Nowoczesny 3-pokojowy apartament o powierzchni 79,14 m², z dużą loggią w budynku z 2014 r. na Osiedlu Lake Residence w Osielsku.Mieszkanie położone na strzeżonym osiedlu o wysokim standardzie.Lokal znajduje się w drugiej ...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

699 000 PLN (8 848 zł/m2)

3
1
79 m2
2014
15891193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27890893 15891193 Oferujemy na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Osielsku . Na sprzedaż nowo budowany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 142m2 z działką 400 m2 położony w doskonałej lokalizacji w Osielsku zaledwie 10 k...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

999 000 PLN (7 035 zł/m2)

5
-
142 m2
-
15721223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prywatny azyl wśród drzew - Osielsko! 24599909 15721223 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE! Na sprzedaż przestronny wolnostojący dom z poddaszem użytkowym o powierzchni ok. 197 m2.  Nieruchomość położona jest na pięknie zalesionej działce o powierzchni ok. 1950 m2 zlokalizowanej na początku Osielska, w ...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

1 690 000 PLN (4 471 zł/m2)

6
2
378 m2
2007
15884049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27694038 15884049 Novator Nieruchomości prezentuje Państwu komfortowe i przestronne mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni ponad 100m2 do którego przynależy przepiękny taras o powierzchni 100m2 oraz balkon. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku 2-piętrowym ...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

1 100 000 PLN (11 000 zł/m2)

5
-
100 m2
-
15891168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27890541 15891168 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne dom w kameralnej inwestycji w Osielsku Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim w atrakcyjnej lokalizacji w Osielsku Na powierzchnię 2-kondygnacyjnego budynku składają się : na parterze: - salon z aneksem k...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

1 300 000 PLN (8 609 zł/m2)

5
-
151 m2
-
15888966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27835578 15888966 Wyjątkowa okazja! Dom wolnostojący na sprzedaż w samym sercu Osielska - ul. Narcyzowa Przedstawiam ofertę sprzedaży przestronnego, reprezentacyjnego domu wolnostojącego, położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Osielska. Nieruchom...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

1 550 000 PLN (5 016 zł/m2)

6
-
309 m2
-
15819437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26645187 15819437 Do sprzedaży prezentujemy atrakcyjną działkę inwestycyjną z MPZP w doskonałej lokalizacji w Osielsku o powierzchni 2 529 m 2 . Działka pod MPZP, oznaczenie: B8UM - tereny usług z dopuszczeniem mieszkalnictwa. MEDIA: - woda - gaz - prąd (wykona...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

889 000 PLN

-
-
2529 m2
-
15775875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25688372 15775875 Oferta tylko u Nas na wyłączność Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego , piętrowego w Osielsku . Opis budynku 186 m2 - Parter - duży, dwustronny salon z wyznaczoną częścią jadalni - garaż jedno sta...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

2 499 000 PLN (13 435 zł/m2)

4
-
186 m2
-
15582225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21820646 15582225 Hala 140 m2 z pięknym domem Na sprzedaż nowoczesny, ekonomiczny dom 2020r, wolnostojący o powierzchni 108 m², zbudowany z trwałego materiału, jakim jest keramzytobeton. Dom posiada nieużytkowe poddasze z oknem, ...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

1 599 000 PLN (6 448 zł/m2)

4
1
248 m2
-
15358815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 16758527 15358815 Polecam do sprzedaży działkę inwestycyjną położoną przy drodze wojewódzkiej, objętą MPZP ( handel ,usługi, magazyny, hale ). Nieruchomość gruntowa składa się z 4 działek o łącznej powierzchni ok.4500 m2 idealnie nadaje się pod lokale usługowe, hale m...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

4 441 000 PLN

-
-
4441 m2
-
15551963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 21003361 15551963 Oferta działek inwestycyjnych Osielsku . Przedmiotem sprzedaży są dwie działki o metrażu 3457m2 ( 957m2 oraz 2500m2) jedna z nich objęta MPZP - teren usługowy komercja. Istnieje możliwość zakupu sąsiadującej działki o metrażu (3200 m2) Oferta w po...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

2 247 000 PLN

-
-
3457 m2
-
12885668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 44255 12885668 Działka usługowo-handlowa OSIELSKO Polecam do sprzedaży atrakcyjną działkę handlowo-usługową objętą planem zagospodarowania przestrzennego, położoną bezpośrednio przy Szosie Gdańskiej w Osielsku. Warunki zabudowy i zagospodarowania terenów prze...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

650 000 PLN

-
-
1883 m2
-