• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Osielsko

Znalezionych ofert: 45

15630766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament z widokiem na las 22856886 15630766 Ekskluzywne mieszkanie 4 pokojowe z widokiem na las.Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w malowniczej okolicy, otoczonej pięknym lasem. Znajduje się ono na zamkniętym osiedlu, co zapewnia mieszkańcom komfort i bezpieczeństwo. Mieszkan...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

1 918 250 PLN (12 538 zł/m2)

4
2
153 m2
2017
15850304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
OSIELSKO Dom Bliźniak 26993533 15850304 Prezentuję na sprzedaż  komfortowy Dom w zabudowie Bliźniaczej znajdujący się w atrakcyjnej lokalizacji Osielska. Dom dwulokalowy , Oferta sprzedaży dotyczy połowy domu tzn.. lokalu o pow. całkowitej 156,86 m2 i pow użytkowej 131,43m2 wraz z przynale...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

769 000 PLN (4 929 zł/m2)

5
2
156 m2
2025
15671389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka ok. 2930 m2 - Osielsko! 23671363 15671389 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!DZIAŁKA OK. 2930 M2 W SPOKOJNEJ OKOLICYATUTY:- spokojna okolica!- płaski teren!- pożądana lokalizacja!CHARAKTERYSTYKA:Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 2930 m2, położona w Osielsku. Media w drodze w odległ...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

780 000 PLN

-
-
2929 m2
-
15830420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26673430 15830420 Nowa oferta: Na sprzedaż mieszkania stan developerski w Osielsku w zabudowie dwulokalowej na piętrze 2X 66 m2 piętro 500 000 zł oraz na parterze 2X 94 m2 z ogródkiem różnej wielkości 700 000 zł - 760 000 zł Obecnie w trak...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

500 000 PLN (7 576 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15830419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26673429 15830419 Nowa oferta: Na sprzedaż mieszkania stan developerski w Osielsku w zabudowie dwulokalowej. Pietro: 2X 66 m2 cena: 500 000 zł oraz na parterze 2X 94 m2 z ogródkiem różnej wielkości 700 000 zł - 760 000 zł Obecnie w trakcie...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

600 000 PLN (9 091 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15690867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny restauracja 24006012 15690867 Urokliwy obiekt restauracyjno-hotelowy na sprzedaż Podstawowe informacje: Lokalizacja: Przedmieścia Bydgoszczy, okolica cicha i spokojna Powierzchnia użytkowa 1018,8m² Rok budowy: 2009 Liczba pokoi: 15 Liczba łazienek: ...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

3 700 000 PLN (2 897 zł/m2)

11
-
1277 m2
2009
15730403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24778058 15730403 Oferujemy do sprzedaży rozpoczętą budowę budynku handlowo-usługowego ( stan zerowy ) w centrum gminy Osielsko Projekt zakłada budowę obiektu piętrowego o powierzchni około 280mkw Pełne uzbrojenie dostępne przy ulicy. W sąsiedztwie inne budynki ...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

500 000 PLN

-
-
220 m2
-
15824013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26612020 15824013 Wyłącznie w naszym Biurze Nieruchomości działka budowlana o powierzchni 1500 mkw. Usytuowana jest w spokojnej okolicy, blisko Niemcza. Działka ma kształt prostokąta o szerokości ok.34,5 mkw., co umożliwia dogodne rozplanowanie budynku. Do nier...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

550 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15630442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom przy lesie w prestiżowej lokalizacji Osielsko 22846753 15630442 DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ PRZY LESIE W PRESTIŻOWEJ LOKALIZACJI OSIELSKOATUTY NIERUCHOMOŚCI- prestiżowa lokalizacja - sąsiedztwo lasu- ustawny rozkład 4 sypialni na górze- nowoczesne osiedleCHARAKTERYSTYKA:Osiedle zlokalizowane w atrakcyjnej i zielo...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

940 000 PLN (7 581 zł/m2)

5
-
124 m2
-
15822420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26592542 15822420 Nowa oferta: Na sprzedaż mieszkania stan developerski w Osielsku w zabudowie dwulokalowej. Pietro: 2X 66 m2 cena: 500 000 zł oraz na parterze 2X 94 m2 z ogródkiem różnej wielkości 700 000 zł - 760 000 zł Obecnie w trakcie...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

600 000 PLN (9 091 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15822421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26592580 15822421 Nowa oferta: Na sprzedaż mieszkania stan developerski w Osielsku w zabudowie dwulokalowej na piętrze 2X 66 m2 piętro 500 000 zł oraz na parterze 2X 94 m2 z ogródkiem różnej wielkości 700 000 zł - 760 000 zł Obecnie w trak...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

500 000 PLN (7 576 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15787443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Planujesz zakup domu- ZOBACZ ! 25928176 15787443 Małgorzata Biskup  660244448NA  SPRZEDAŻ - w naszym biurze!Zabudowa BLIŹNIACZA - spokojna okolica - poszukiwana lokalizacjaStan deweloperski - Klient nie płaci PCC.Komfortowa nieruchomość o NOWOCZESNEJ linii - funkcjonalna zabezpieczająca wygodne zam...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

949 000 PLN (7 779 zł/m2)

5
2
122 m2
2025