• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Płock

Znalezionych ofert: 39

15865679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27304268 15865679 Oferta dla siebie a może inwestycyjna Mieszkanie do kapitalnego remontu ale w atrakcyjnej cenie SPRZEDAM Dwie połączone ze sobą ( prawnie ) kawalerki o pow. 20,1 m2 każda Obecnie mieszkanie dwupokojowe o łącznej powierzchni 40,2 m2, dwa balkony, a...

Płock (Dobrzyńska) (Mazowieckie, gm. Płock)

240 000 PLN (6 000 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15853517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27051815 15853517 ...

Płock (Dobrzyńska) (Mazowieckie, gm. Płock)

365 000 PLN (7 604 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15849129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26958971 15849129 Nowy pomysł, nowa aranżacja w wynik należy ocenić samemu. Tego jeszcze nie było. Kiedyś mieszkanie dwupokojowe, dziś mamy trzypokojowe na ul. Lachmana w Płocku! Szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego? Na dużym osiedlu mieszkaniowym, z pełną infrastrukt...

Płock (Międzytorze) (Mazowieckie, gm. Płock)

379 000 PLN (10 243 zł/m2)

3
-
37 m2
-
15857466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27122382 15857466 ...

Płock (Podolszyce północne) (Mazowieckie, gm. Płock)

420 000 PLN (9 545 zł/m2)

2
-
44 m2
-
15808915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26405673 15808915 ✨ Wyjątkowe mieszkanie klasy premium Podolszyce Południe, Płock ✨ Z przyjemnością prezentuję przestronne, dopracowane w każdym detalu mieszkanie o powierzchni 89,18 m² , zlokalizowane przy ul. Drętkiewicza - w jednej z najbardziej ce...

Płock (Podolszyce południowe) (Mazowieckie, gm. Płock)

799 000 PLN (8 978 zł/m2)

1
-
89 m2
-
15671082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23662658 15671082 ✨ Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy Płocka? ✨ Na sprzedaż dom w Imielnicy, ul. Morelowa - idealne miejsce dla rodziny, a także dla osób, które chcą połączyć życie prywatne z działalnością (warsztat, magazyn, biuro - pełna dowolność!). ...

Płock (Imielnica) (Mazowieckie, gm. Płock)

799 000 PLN (2 970 zł/m2)

5
-
269 m2
-
15834735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26713486 15834735 OFERTA INWESTYCYJNA PŁOCK Kompleks 30 działek budowlanych o nr ewid. 25482, 25484, 25485, 25486, 25487, 25489, 254810, 254811, 254812, 254813, 254814, 25972, 25973, 25974, 25976, 25978, 25979, 25492, 25494, 25495, 25496, 25498, 25499, 254910,...

Płock (Borowiczki-parcele) (Mazowieckie, gm. Płock)

2 500 000 PLN

-
-
20267 m2
-
15739308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24925738 15739308 ✨ Szukasz swojego pierwszego mieszkania albo myślisz o inwestycji pod wynajem? Sprawdź tę kawalerkę w Płocku - ul. Słowackiego 10...

Płock (Skarpa) (Mazowieckie, gm. Płock)

200 000 PLN (10 000 zł/m2)

1
-
20 m2
-
15296815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 15095923 15296815 Sprzedam dom w Płocku zlokalizowany na kameralnym, spokojnym osiedlu, w samym centrum miasta na ul. Stodółkiewicza Murowany w technologii tradycyjnej, parterowy z poddaszem użytkowym, na wysokim podpiwniczeniu. Budynek w zabudowie bliźniacz...

Płock (Wyszogrodzka) (Mazowieckie, gm. Płock)

960 000 PLN (4 364 zł/m2)

5
-
220 m2
-
15862286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 77m2 27223590 15862286 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, 4-pokojowego mieszkania położonego w malowniczej miejscowości Łąck, w otoczeniu lasów i jezior. To idealna propozycja dla rodzin oraz osób ceniących ciszę, przestrzeń i bliskość natury. Ni...

Płock (Mazowieckie, gm. Płock)

456 000 PLN (5 922 zł/m2)

4
1
77 m2
1990
15719119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24561806 15719119 Sprzedam wyjątkową nieruchomość inwestycyjną w samym sercu PŁOCKA.Działka narożna 1410m2 z dwoma budynkami - domem mieszkalnym(220m2+80 m2piwnice) oraz nowoczesnym pawilonem usługowym 220m2.Obiekt w pełni uzbrojony,z trzema zjazdami,prywatnym parking...

Płock (Mazowieckie, gm. Płock)

3 990 000 PLN (18 136 zł/m2)

5
-
220 m2
1930
15895262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27961649 15895262 Syndyk masy upadłości Hanny Świetlik – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w postępowaniu upadłościowym, sygn. akt V GUp 26421 ogłasza konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki udziału w wysokości 46 w prawie własności lokalu mies...

Płock (Mazowieckie, gm. Płock)

74 800 PLN (1 626 zł/m2)

3
-
45.99 m2
-