• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Płock

Znalezionych ofert: 39

15895261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27961648 15895261 Syndyk masy upadłości Zenona Dylewskiego – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej w postępowaniu upadłościowym, sygn. akt PL1PGUp-s5032025 ogłasza konkurs na sprzedaż z wolnej ręki spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu miesz...

Płock (Mazowieckie, gm. Płock)

389 400 PLN (5 587 zł/m2)

3
-
69.7 m2
-
15875337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27525512 15875337 Zapomnij o miesięcznych kosztach wynajmu obcego biura i codziennym traceniu czasu w korkach. To gotowa, niezależna przestrzeń do prowadzenia własnej działalności – w bardzo dobrym stanie technicznym, bez konieczności remontu czy kosztownych adaptacji...

Płock (Mazowieckie, gm. Płock)

550 000 PLN (6 875 zł/m2)

2
-
80 m2
-
15872696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27499641 15872696 Dwie niezależne nieruchomości z osobnymi księgami wieczystymi – komfortowy dom rodzinny i w pełni wyposażona strefa biznesowa – w jednym miejscu, z całkowitym rozdzieleniem ruchu firmowego od życia prywatnego. Dom główny Sześć dobrze doświetlonych po...

Płock (Mazowieckie, gm. Płock)

1 600 000 PLN (8 889 zł/m2)

6
2
180 m2
1952
15875703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27525999 15875703 Dwupoziomowe mieszkanie 105 m² w Płocku, Podolszyce Południowe, komfort, przestronność i funkcjonalność! Mieszkanie o powierzchni 105 m², usytuowane w cenionej lokalizacji przy ul. Czwartaków 16, to doskonała opcja dla osób szukających przestronnej n...

Płock (Mazowieckie, gm. Płock)

639 000 PLN (6 073 zł/m2)

3
2
105.22 m2
2005
15875097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27525520 15875097 Nowy dach, szczelne okna PCV i ogrzewanie miejskie – najtrudniejsze i najkosztowniejsze prace są już za Tobą. To dom, w którym cały budżet i energię możesz przeznaczyć wyłącznie na urządzenie wnętrza według własnego pomysłu. Wnętrze i układ Parter z ...

Płock (Mazowieckie, gm. Płock)

889 000 PLN (6 838 zł/m2)

6
2
130 m2
1980
15875091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27525511 15875091 Dom przy ul. Rzecznej na osiedlu Wyszogrodzka w Płocku jest gotowy do zamieszkania od pierwszego dnia – bez remontu, bez zakupów, bez urządzania. W cenie otrzymujesz kompletne meble, sprzęt AGD oraz pełne wyposażenie ogrodowe i garażowe. Parter – str...

Płock (Mazowieckie, gm. Płock)

1 050 000 PLN (5 833 zł/m2)

6
2
180 m2
1952
15888388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum 3 pokoje 45m2 27811353 15888388 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania położonego na Osiedlu Kochanowskiego - w jednej z najbardziej wygodnych lokalizacji miasta. To propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia ...

Płock (Mazowieckie, gm. Płock)

328 900 PLN (7 309 zł/m2)

3
1
45 m2
1996
15852675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do własnej aranżacji | parter 27037993 15852675 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego przy ul. Hermana na spokojnym i bezpiecznym osiedlu Tysiąclecia w Płocku, które cieszy się dużym uznaniem wśród mieszkańców. Nieruchomość wyróżnia się nietypowym układe...

Płock (Mazowieckie, gm. Płock)

362 000 PLN (7 388 zł/m2)

3
1
49 m2
1970
15879229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 63m2 Kutrzeby 2pokojowe 27610903 15879229 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 63,22 m², położonego przy ul. Kutrzeby w Płocku. Nieruchomość znajduje się w zadbanym budynku i oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń sprzyjający wygodnemu codzien...

Płock (Mazowieckie, gm. Płock)

586 000 PLN (9 302 zł/m2)

2
1
63 m2
2004
15868699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowy klimatyczny apartament 100m2 27388829 15868699 Są mieszkania… i są przestrzenie, do których po prostu chce się wracać.To jest ta druga kategoria.Dwupoziomowy apartament o powierzchni 100 m² daje coś, czego nie oferuje większość mieszkań — realny podział życia na strefy. Dół to codzienność, życie,...

Płock (Mazowieckie, gm. Płock)

795 000 PLN (7 950 zł/m2)

5
2
100 m2
2001
15693480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24067175 15693480 Sprzedam czteropokojowe mieszkanie w Płocku ul. Gałczyńskiego Mieszkanie o pow. 64,55 m2, położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym - cztery pokoje, - widna kuchnia - łazienka i WC - balkon - przedpokój Cena 429 000 zł Zaprasz...

Płock (Dobrzyńska) (Mazowieckie, gm. Płock)

429 000 PLN (6 703 zł/m2)

4
-
64 m2
-
15865564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27303599 15865564 Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący położony w miejscowości Mały Płock przy ul. Ogrodowej 9A.Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 120 m² (powierzchnia zabudowy 128 m²), usytuowana na dużej działce o powierzchni 2591 m² z własnym stawem, w ...

Mały Płock (Podlaskie, gm. Mały Płock)

575 000 PLN (4 792 zł/m2)

3
1
120 m2
-