• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Piła

Znalezionych ofert: 225

15776159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25696334 15776159 W pełni wyposażone mieszkanie Piła Śródmieście Wyjątkowo gustownie urządzone mieszkanie w centrum Piły, o pow. 50,60 m2. Na wyposażeniu meble produkcji włoskiej ,a w kuchni sprzęt AGD firmy SMEG znanej z produktów klasy...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

460 000 PLN (9 200 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15711856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24409428 15711856 Na sprzedaż mieszkanie - w domu 4-rodzinnym na Osiedlu Górnym w Pile Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą naszego biura . Bezczynszowe mieszkanie położone na piętrze domu 4-rodzinnego, który zlokalizowany jest...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

360 000 PLN (6 000 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15842543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26805451 15842543 ŚWIETNA LOKALIZACJA - GŁÓWNA I RUCHLIWA ULICA MIASTA Piła, ul. BYDGOSKA LOKAL WOLNY od ZARAZ Lokal użytkowy o powierzchni 89 m.kw. usytuowany w parterze głównego ciągu handlowo usługowego To doskonała propozycja TYCH, którzy cenią sobie...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

549 000 PLN (6 169 zł/m2)

11
-
89 m2
1992
15813325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26560666 15813325 Lokal usługowy na sprzedaż - ścisłe centrum Piły 281,8 m2 dwupoziomowy platforma schodowa dla NP duży parking potencjał rozbudowy obiektu Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy zlokalizowany w ścisłym centrum Piły , obecnie użyt...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

650 000 PLN (2 313 zł/m2)

11
-
281 m2
1968
13552748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 97981 13552748 Działka inwestycyjna o powierzchni 1,9704 ha Nieruchomość położona w wyśmienitej lokalizacji, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 11 . Uzbrojenie: prąd, gaz, woda - w ulicy, gaz na działce. Dla działki obowiązuje miejscowy plan zago...

Piła (Motylewo) (Wielkopolskie, gm. Piła)

2 500 000 PLN

-
-
19704 m2
-
15756619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25257160 15756619 LOKAL HANDLOWO-USŁUGOWY - PIŁA OS. ŚRÓDMIEŚCIE ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PRZEKSZTAŁCENIA LOKALU NA MIESZKANIA! Lokal o pow. 232,10 m 2 usytuowany na wysokim parterze dwupiętrowego budynku mieszkalnego składający się z: Sala...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

500 000 PLN (2 155 zł/m2)

1
-
232 m2
-
15719733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24580041 15719733 LOKAL HANDLOWO-USŁUGOWY - PIŁA OS. ŚRÓDMIEŚCIE ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PRZEKSZTAŁCENIA LOKALU NA MIESZKANIA! Lokal o pow. 232,10 m 2 usytuowany na wysokim parterze dwupiętrowego budynku mieszkalnego składający się z: Sala...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

500 000 PLN (2 155 zł/m2)

11
-
232 m2
-
15693459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24066253 15693459 Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim - Piła, ul. Rynkowa Okrzei Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w nowoczesnym budynku wielorodzinnym, zlokalizowanym przy ul. Rynkowej Okrzei. Ku...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

442 795 PLN (7 907 zł/m2)

3
-
56 m2
2026
15693458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24066251 15693458 Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim - Piła, ul. Rynkowa Okrzei Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w nowoczesnym budynku wielorodzinnym, zlokalizowanym przy ul. Rynkowej Okrzei. Ku...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

578 442 PLN (8 034 zł/m2)

4
-
72 m2
2026
15662067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23493500 15662067 Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim - Piła, ul. Rynkowa Okrzei Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w nowoczesnym budynku wielorodzinnym, zlokalizowanym przy ul. Rynkowej Okrzei. Ku...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

574 804 PLN (7 983 zł/m2)

4
-
72 m2
2026
15656007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23401007 15656007 Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim - Piła, ul. Rynkowa Okrzei Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w nowoczesnym budynku wielorodzinnym, zlokalizowanym przy ul. Rynkowej Okrzei. Ku...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

438 658 PLN (7 976 zł/m2)

3
-
55 m2
2026
15587118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21897768 15587118 SPRZEDAŻ lub zamiana na "mały domek" w Pile !!! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,07 m.kw. usytuowane na I piętrze w WYJĄTKOWEJ i ZADBANEJ kameralnej kamienicy, położonej tuż przy skwerze spacerowym nad rzeką Gwdą co...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

463 000 PLN (8 736 zł/m2)

3
-
53 m2
-