• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Piła

Znalezionych ofert: 225

15662849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23507213 15662849 Piła - Górne ATRAKCYJNE DWUPOZIOMOWE mieszkanie 3 pokojowe o pow. 95,10m2 na sprzedaż Nowszy blok, IIIp, balkon, piwnica Na podłodze panele, terakota. Ściany gipsowanemalowane. Stolarka okienna PCV OPIS POMIESZCZEŃ: ...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

570 000 PLN (6 000 zł/m2)

3
-
95 m2
-
15807472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26366210 15807472 Piła - Zamość Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60,3m2 Nieruchomość położona w wieżowcu na 10p. Balkon oraz piwnica NIESAMOWITY WIDOK na panoramę miasta oraz stadion żużlowy Na podłodze panele, wykładzina PCV, terakota. S...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

359 000 PLN (5 983 zł/m2)

3
-
60 m2
1970
15670851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23657611 15670851 Piła - Górne DZIAŁKA INWESTYCYJNA NA OBRZEŻACH MIASTA Przedmiotem oferty jest niezabudowana działka gruntu o pow. 2012m2 (własność) Działka płaska w kształcie zbliżonym do prostokąta Media: (prąd, woda, kanalizacja) przy działce ...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

399 000 PLN

-
-
2012 m2
-
15628241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22802588 15628241 Piła - Zamość MIESZKANIE 4 POKOJOWE - ul. Roosevelta NA SPRZEDAŻ. Przedmiotem oferty jest PRZESTRONNE mieszkanie 4 pokojowe o pow. 89,5m2 usytuowane na III piętrze w bloku z balkonem MIESZKANIE Z KLIMATEM!! PO REMONCIE !! FUNKCJONALNY UK...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

599 000 PLN (6 730 zł/m2)

4
-
89 m2
-
15624953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22710873 15624953 Piła - Zamość GRATKA DLA INWESTORÓW !!! ŚWIETNA LOKALIZACJA !!! Przedmiotem oferty działka gruntu (użytkowanie wieczyste) o pow. 486m2 na której znajduje się budynek użytkowy po starej hydroforni o pow. ok. 53m2 Budynek...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

290 000 PLN

-
-
486 m2
-
15220965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 13089801 15220965 Na sprzedaż działka inwestycyjna w Pile Szukasz miejsca dla swojej firmy? Nie możesz pominąć tej oferty. Nieruchomość położona jest w znakomitej lokalizacji, przy zbiegu ul. Motylewskiej i ul. Przemysłowej przy wygodnym zjeździe z obwodnicy. Świetn...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 049 620 PLN

-
-
4771 m2
-
15651734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23347828 15651734 Piła - Zamość ul. Witosa Na sprzedaż kawalerka o pow. 27,19m2 położona w kamienicy w bardzo lubianej dzielnicy miasta Mieszkanie znajduje się na parterze Wysokość pomieszczeń 3,10m2 Stolarka okienna PCV, na podłodze panele oraz terakota. W łazien...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

189 000 PLN (7 000 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15630972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22863276 15630972 OBNIŻKA CENY !!! Piła - Śródmieście KLIMATYCZNE i PRZESTRONNE mieszkanie 4 pokojowe w kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie z antresolą Powierzchnia użytkowa 89,14m2, przy podłodze ponad 100m2 Na podłodze panele, terakota, wykład...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

399 000 PLN (4 483 zł/m2)

4
-
89 m2
-
15497195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 19873638 15497195 Na sprzedaż nieruchomość komercyjna - centrum Piły - pow. 836 m2! Duży potencjał inwestycyjny - idealne pod gastronomię, hotelarstwo, kancelarie adwokackie, klinikę, gabinety, prywatne szkoły czy pałac ślubów. Stylowy budynek...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

3 800 000 PLN (4 545 zł/m2)

11
-
836 m2
-
15812087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26464595 15812087 Piła - Podlasie ul. Lelewela PRZYTULNE mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż Mieszkanie o pow. 50,53m2 położone na II piętrze w bloku Na podłodze panele, terakota. Stolarka okienna PCV, okna połaciowe drewniane Oddzielna kuchnia z cześcią jadaln...

Piła (Podlasie) (Wielkopolskie, gm. Piła)

359 000 PLN (7 180 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15690469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24000166 15690469 OBNIŻKA CENY !!!!!! ZOSTAŁY TYLKO DWA OSTATNIE SEGMENTY !!! UWAGA !!! SEGMENT DOMU W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ NA SPRZEDAŻ ŚWIETNA LOKALIZACJA - PIŁA ZIELONA DOLINA 150 metrów od rzeki Gwdy CENA DOMU 950 000ZŁ GWARANCJA CENY ...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

950 000 PLN (6 597 zł/m2)

4
-
144 m2
2024
15835136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26707016 15835136 Apartament klasy premium „Królewska” - Piła, Koszyce Zielona Dolina W ofercie sprzedaży wyjątkowy apartament o powierzchni ponad 86 m² , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji „Kr&oacut...

Piła (Koszyce) (Wielkopolskie, gm. Piła)

954 000 PLN (11 093 zł/m2)

3
-
86 m2
2020