• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Piła

Znalezionych ofert: 225

15826867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26622708 15826867 Na sprzedaż eleganckie, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na osiedlu Jadwiżyn nieopodal centrum miasta - jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Piły. Apartament urządzony został z dbałością o każdy detal, w jasnych i ponad...

Piła (Jadwiżyn) (Wielkopolskie, gm. Piła)

299 000 PLN (9 645 zł/m2)

2
-
31 m2
-
15831253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26689690 15831253 Piła - Motylewo - 3 działki o łącznej pow. 1671 m2 bezpośrednio przy zakolu rzeki Gwdy Przedmiotem oferty są 3 działki zabudowane domem wolnostojącym o pow. ok 100m2, położony na działce nr 2933 o pow. 344m2. W cenie oferty dodatkowo działka n...

Piła (Motylewo) (Wielkopolskie, gm. Piła)

300 000 PLN

-
-
1670 m2
-
15831242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26689666 15831242 Działki budowlane - Piła Podlasie, ul. Morelowa idealne miejsce inwestycyjne. Tytułem oferty są dwie działki geodezyjne o łącznej powierzchni 1945 m2 : Działka nr 1312 o pow. 1100m2 przeznaczona w MPZP dla lokalizacji wszelkich nieuciążliwych u...

Piła (Podlasie) (Wielkopolskie, gm. Piła)

700 000 PLN

-
-
1945 m2
-
15707733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24325748 15707733 Piła os. JADWIŻYN ul. Dąbrowskiego Jeśli potrafisz dostrzec potencjał tam gdzie inni widzą problem. Uwielbiasz wyzwania. Chcesz mieć okazję i wykazać się własną kreatywnością. Do tego szukasz swojego miejsca na ziemi, które zapewni ciszę, spokó...

Piła (Jadwiżyn) (Wielkopolskie, gm. Piła)

615 000 PLN (5 125 zł/m2)

5
-
120 m2
-
15829503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26627229 15829503 "PIŁA-WITA" Piła - Centrum Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w wieżowcu z BALKONEM znajdujące się charakterystycznym i rozpoznawalnym budynku w Pile Idealne mieszkanie gotowe do zamieszkania lub do wynajęcia !!! Dla singla, ...

Piła (Śródmieśćie) (Wielkopolskie, gm. Piła)

240 000 PLN (6 486 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15741556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24975742 15741556 3-pokojowe mieszkanie w Pile z pięknym widokiem na panoramę miasta - gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż wykończone w wysokim standardzie mieszkanie zlokalizowane w Pile na osiedlu Górnym: - powierzchnia: 48,10 m2 - układ: 3 pokoje, an...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

369 000 PLN (7 688 zł/m2)

3
-
48 m2
-
14733409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 173862 14733409 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA PIŁA KOŁO GOSTYCYNA Na sprzedaż działka z linią brzegową rzeki Brdy o pow. 4323 m2. Brak MPZP, trzeba wystąpić o warunki zabudowy. Prąd w drodze. Klasa gruntu Ls. Możliwość postawienia domu wolnostojącego, bez zezwolenia. ...

Piła (Kujawsko-Pomorskie, gm. Gostycyn)

148 120 PLN

-
-
4232 m2
-
15735961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24863507 15735961 Na sprzedaż wyjątkowy apartament w sąsiedztwie parku i rzeki na o siedlu Jadwiżyn w Pile To oferta dla osób ceniących sobie dużą przestrzeń, komfort oraz wysoki standard mieszkania 110 m 2 po generalnym remoncie 4 pokoje + salo...

Piła (Jadwiżyn) (Wielkopolskie, gm. Piła)

799 000 PLN (7 264 zł/m2)

5
-
110 m2
-
15734558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak w Pile po generalym remoncie, Okazja 24832485 15734558 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej - 160 m², działka 414 m²5 pokoi 2 łazienki garaż stan developerski plus malownicza okolicaNa sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 160 m², usytuowany na działce o powierzchni 414 m²...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

880 000 PLN (5 500 zł/m2)

5
2
160 m2
1990
15823443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26614413 15823443 Na sprzedaż lokal usługowy zlokalizowany w Pile przy ulicy Roosevelta . Lokal znajduje się na parterze budynku, co zapewnia łatwy dostęp dla klientów oraz doskonałą widoczność. Duże witryny od strony ulicy nie tylko efektownie doświet...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

349 000 PLN (6 123 zł/m2)

11
-
57 m2
-
15402557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17742188 15402557 Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania w Pile blisko lasu, z dużą antresolą! Piła, Osiedle Podlasie Szukasz przytulnego i stylowo urządzonego mieszkania w spokojnej okolicy? Oto Twoja szansa! Odkryj wyjątkowe mieszkanie na osiedlu Podlasie, które ł...

Piła (Podlasie) (Wielkopolskie, gm. Piła)

550 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
-
55 m2
-
15818561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26603565 15818561 Zabudowana działka w świetnej lokalizacji, Piła Na sprzedaż atrakcyjna działka zabudowana w Pile. Świetna lokalizacja, duże możliwości. Nieruchomość położona jest w Pile, przy ul. Śniadeckich w strefie pośredniej miasta. W najbliższym sąsiedztwi...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

319 000 PLN

-
-
1051 m2
-