• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Piaseczno

Znalezionych ofert: 126

15888595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 190 m2 działka 500 m2 Głosków czerwiec 2026 27817564 15888595 1 390 000 zł SPRZEDAŻ LOKAL W BUDYNKU JEDNORODZINNYM DWULOKALOWYM 190 m2 GŁOSKÓW gmina PIASECZNOBEZ PODATKU PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!0% PROWIZJI!DOSTĘPNE OBIE POŁÓWKIPrzedmiotem sprzedaży jest lokal w budynku jednorodzinnym dwulokalo...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 390 000 PLN (7 316 zł/m2)

5
2
190 m2
2026
15868657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Puławska, Piaseczno, 2 pokoje, miejsce w garażu 27387432 15868657 SPRZEDAŻ PIASECZNO 2 POKOJE 47,4 m2 Puławska 580 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie, usytuowane na 8 piętrze w 8-mio piętrowym budynku z windą, w dobrze skomunikowanej okolicy.Lokal ma powierzchnię 47,4 m2 i znaj...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

580 000 PLN (12 340 zł/m2)

2
1
47 m2
2007
15893527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje do wprowadzenia balkon garaż 27913647 15893527 899 000 zł I 3 POKOJE 69,26 m2 I PIASECZNO JARZĄBKAPrzedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,26 m2, położone na czwartym piętrze w Budynku Prestige Tower.Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch ...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

899 000 PLN (13 029 zł/m2)

3
2
69 m2
2014
15878360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zalesie Dolne, dom + część usługowa 27594634 15878360 PIASECZNO ZALESIE DOLNE SPRZEDAŻ DOM WOLNOSTOJĄCY 472 m2 2 998 998 zł Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 472m2 położony w Zalesiu Dolnym. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 2000 m2. Atuty n...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 998 998 PLN (6 354 zł/m2)

12
5
472 m2
2000
15778195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25746029 15778195 Firma Derbin Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu niezwykle urokliwą i historyczną willę z 1935 roku, położoną w jednej z najbardziej malowniczych części Zalesia, w pobliżu Piaseczna. To wyjątkowa propozycja dla osób ceniących st...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Warka)

4 900 000 PLN (16 443 zł/m2)

6
4
298 m2
1935
15800908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DLA RODZINY I 4 POKOJE I DWUSTRONNE 26223570 15800908 INFORMACJE OGÓLNELokalizacja: Piaseczno, ul. Powstańców Warszawy 14Metraż: 57,8 m²Piętro: 2 z 4Rok budowy: 1977Stan prawny: Pełna własność z KWCena: 599.000 złCzynsz: 950 zł ( przy 5 osobach )OPIS NIERUCHOMOŚCINa sprzedaż wyjątkowe, przestronne 4-pok...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

599 000 PLN (10 328 zł/m2)

4
1
58 m2
1977
15570647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21550478 15570647 Działka budowlana na sprzedaż o powierzchni 1 705 m², zlokalizowana w Piasecznie, na ulicy Konarskiego - Zalesie Dolne. Działka znajduje się w willowej, cichej i spokojnej okolicy, przy asfaltowej, mało uczęszczanej ulicy. Działka ma idealne warunki ...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 190 000 PLN (698 zł/m2)

-
-
1705 m2
-
15894930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27952013 15894930 Oferta dodana za pomocą ADDOMSoft loftowe mieszkanie dwupoziomowe 82,20 m² + 95 m² po podłodze Józefosław, ul. KwadratowaNa sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie urządzone w modnym stylu soft loft, położone w jednej z najbardziej poszukiwanyc...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

938 000 PLN (11 301 zł/m2)

5
-
83 m2
2003
15812195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26468609 15812195 Unikalna działka nad jeziorem - 100 m linii brzegowej – WZ - Pojezierze Drawskie0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGOKoszty pośrednictwa pokrywa tylko SprzedającyLOKALIZACJANieruchomość położona jest w obrębie Piaseczno, gmina Czaplinek, powiat drawski, wojewódz...

Piaseczno (Zachodniopomorskie, gm. Czaplinek)

1 200 000 PLN (129 zł/m2)

-
-
9300 m2
-
15812553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26531917 15812553 Działka z warunkami zabudowy nad jeziorem,30 m linii brzegowej – Pojezierze Drawskie0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGOKoszty pośrednictwa pokrywa tylko SprzedającyLOKALIZACJAWyjątkowo położona działka w miejscowości Piaseczno, gmina Czaplinek, w samym sercu P...

Piaseczno (Zachodniopomorskie, gm. Czaplinek)

450 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15517205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z pięknym ogrodem 4 pokoje Piaseczno 20304636 15517205 W ofercie na sprzedaż nowoczesny, zadbany nie wymagający nakładów finansowych dom w bardzo cichej zalesionej okolicy Piaseczna na uroczej działce z pięknym nie wymagającym pracy ogrodem. Piętrowy dom z dużym tarasem (50m2 - częściowo zadaszony) i pię...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 200 000 PLN (12 360 zł/m2)

4
3
178 m2
2004
15894167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27933064 15894167 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 69,26 m² z garażem Prestige Tower PiasecznoSzukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta łączy komfort, funkcjonalny układ i wysoki standard wykończenia.Na sprzedaż przestronne mieszk...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

898 000 PLN (13 014 zł/m2)

3
1
69 m2
2014