• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Piaseczno

Znalezionych ofert: 126

15812553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26531917 15812553 Działka z warunkami zabudowy nad jeziorem,30 m linii brzegowej – Pojezierze Drawskie0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGOKoszty pośrednictwa pokrywa tylko SprzedającyLOKALIZACJAWyjątkowo położona działka w miejscowości Piaseczno, gmina Czaplinek, w samym sercu P...

Piaseczno (Zachodniopomorskie, gm. Czaplinek)

450 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15517205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z pięknym ogrodem 4 pokoje Piaseczno 20304636 15517205 W ofercie na sprzedaż nowoczesny, zadbany nie wymagający nakładów finansowych dom w bardzo cichej zalesionej okolicy Piaseczna na uroczej działce z pięknym nie wymagającym pracy ogrodem. Piętrowy dom z dużym tarasem (50m2 - częściowo zadaszony) i pię...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 200 000 PLN (12 360 zł/m2)

4
3
178 m2
2004
15894167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27933064 15894167 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 69,26 m² z garażem Prestige Tower PiasecznoSzukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta łączy komfort, funkcjonalny układ i wysoki standard wykończenia.Na sprzedaż przestronne mieszk...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

898 000 PLN (13 014 zł/m2)

3
1
69 m2
2014
15391751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17522356 15391751 Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,90 m, usytuowane na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku z 2008 roku.Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju z aneksem kuchennym o powierzchni 28 m (kuchnia jest umeblowana i w pełni wyposażona), ...

Piaseczno, Żeromskiego

670 000 PLN (14 255 zł/m2)

2
1
47 m2
2008
15791231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25987404 15791231 SPRZEDAŻ TYLKO ZA GOTÓWKĘ !!!Na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Łoś ( do sprzedania 3 podobne domy)Stan: deweloperskiPowierzchnia użytkowa: ok.148 mDziałka: 700 mwiata garażowa na 2 samochody z komórką BudynekTechnologia: pustak ceramiczny P...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 190 000 PLN (7 727 zł/m2)

5
2
154 m2
2025
15439470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18582535 15439470 Na sprzedaż: Działka budowlana 950 m Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 950 m. Istnieje możliwość zakupu czterech działek o powierzchni 950 m każda.Media- Kanalizacja miejska: około 175 m . Pozostałe media: około 250 m od działki ....

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

395 000 PLN (416 zł/m2)

-
-
950 m2
-
15878134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27589383 15878134 Na sprzedaż działka budowlana położona w Piasecznie o powierzchni 560 m o wymiarach 20-28Nieruchomość położona przy drodze asfaltowej z dostępem do mediów (woda miejska, kanalizacja miejska, gaz, prąd).Działko ogrodzona w zabudowie domów jednorodzinn...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

595 000 PLN (1 063 zł/m2)

-
-
560 m2
-
15847262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26905158 15847262 Na sprzedaż dom wolnostojący z dużą działką i zabudowaniami gospodarczymiOferuję na sprzedaż dom wolnostojący z lat 70-tych o powierzchni ok. 150 m, położony na działce o powierzchni 927 m.Budynek mieszkalny składa się z dwóch kondygnacji oraz piwnic...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

920 000 PLN (6 133 zł/m2)

5
1
150 m2
1970
15870190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27422896 15870190 Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,54 m², zlokalizowane w Piasecznie przy ul. Pawiej, na kameralnym i dobrze zagospodarowanym Osiedlu Róż.Lokal znajduje się na 5. piętrze budynku. Mieszkanie jest idealne zarówno dla rodz...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

783 000 PLN (14 236 zł/m2)

3
1
55 m2
2016
15857338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27119705 15857338 Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący w sercu Piaseczna 213 m² Działka 1081 m² Garaż Taras Doskonała lokalizacjaPiaseczno Media miejskie Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze !!!Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży ...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 199 000 PLN (10 324 zł/m2)

4
-
213 m2
2003
15830331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26669726 15830331 Tu nie kupujesz tylko domu. Tu zaczynasz nowy rozdział.Wyobraź sobie poranek w ciszy.Kawa pita na tarasie, który sam zaprojektujesz.Dzieci biegające po ponad 2 600 m² własnej działki, a nie po osiedlowym chodniku.Wieczory przy dużym stole w salonie o...

Piaseczno (Śląskie, gm. Kroczyce)

350 000 PLN (2 041 zł/m2)

5
-
171.47 m2
2025
15721896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24608612 15721896 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 503 mkw., położona w miejscowości Chylice-Pólko, w gminie Piaseczno. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, idealnej dla rodzin z dziećmi, w otoczeniu domów jednorodzinnych oraz terenów ...

Piaseczno (Chylice) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

850 000 PLN (566 zł/m2)

-
-
1503 m2
-