• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Poznań Grunwald

Znalezionych ofert: 71

15872917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27506469 15872917 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony na Osiedlu Bajkowym w spokojnej i zielonej części Poznania, tuż przy Lasku Marcelińskim oraz ogródkach działkowych. Nieruchomość znajduje się na końcu ślepej uli...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 590 000 PLN (8 833 zł/m2)

6
-
180 m2
1998
15888009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
REPREZENTACYJNA NIERUCHOMOŚĆ BIUROWO-MIESZKALNA | 27799675 15888009 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej przy ul. Krośnieńskiej w Poznaniu. To reprezentacyjny, wolnostojący budynek o powierzchni całkowitej 950 m², usytuowany na działce o powierzchni 1340 m², stanowiący do...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 500 000 PLN (3 684 zł/m2)

9
-
950 m2
1998
15648236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ławica- 4 mieszkania, nieskończone możliwości! 23249528 15648236 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego kompleksu mieszkalnego położonego w atrakcyjnej części Poznania - Ławicy. Nieruchomość o łącznej powierzchni 460 m², usytuowana na działce o powierzchni 600 m², stanowi doskonałą propozycję ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 500 000 PLN (7 609 zł/m2)

12
5
460 m2
1986
15887524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | Kameralna inwestycja | Grunwald 27784922 15887524 Szukasz mieszkania, które daje poczucie prywatności, a jednocześnie wyróżnia się na tle standardowych inwestycji? Budynek B2 w Loftach Grunwaldzka to kameralna przestrzeń - tylko 15 lokali w całym budynku! Mieszkanie M3 oferuje 2 pokoje z zachodnią e...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

463 608 PLN (14 488 zł/m2)

2
-
32 m2
-
15887525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w historycznych koszarach | Bez prowizji 27784924 15887525 Szukasz mieszkania, które oferuje aż trzy ustawne pokoje na 47 metrach?M8 w budynku B3 w Loftach Grunwaldzka to przemyślany układ, który udowadnia, że kompaktowy metraż może iść w parze z pełną swobodą dla każdego domownika. Dwie oddzielne sypialnie ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

658 280 PLN (14 006 zł/m2)

3
-
47 m2
-
15885070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Płać za 41 m², mieszkaj na 61 m² | Loft 4 m wys. 27716667 15885070 Szukasz mieszkania, które zachwyca przestrzenią, daje poczucie prywatności i zdecydowanie wyróżnia się na tle standardowych inwestycji?M12 w budynku B2 to wyjątkowa przestrzeń. Kameralny budynek - tylko 12 mieszkań, co przekłada się na ciszę i spokój...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

610 304 PLN (10 172 zł/m2)

2
-
60 m2
-
15885105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z duszą | 1 piętro | Grunwald | 0% prow. 27717205 15885105 Szukasz miejsca z duszą, które nie przytłacza metrażem, ale zachwyca możliwościami? M24 na 1. piętrze budynku B1 w Loftach Grunwaldzka udowadnia, że na 26,57 m² można stworzyć w pełni komfortowe, dwupokojowe wnętrze idealne dla singlapary lub jako pe...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

390 579 PLN (15 022 zł/m2)

2
-
26 m2
-
15855943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27080630 15855943 Zapraszam do zakupu mieszkania 3-pokojowego na poznańskim Gruwaldzie, przy ulicy Bukowskiej 104a. Budynek znajduje się w drugiej lini zabudowy, a więc nie ma hałasu od ulicy Bukowskiej. Do najbliższego przystanku autobusowego zaledwie 200m. Do ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

459 000 PLN (10 432 zł/m2)

3
-
44 m2
1965
15853390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27049677 15853390 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerZapraszam do zakupu mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji przy ul. Grochowskiej w Poznaniu – w spokojnej, dobrze skomunikowanej i znanej części Grunwaldu.Ta nieruchomość położona jest na PIERWSZYM ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

449 000 PLN (10 442 zł/m2)

2
-
43 m2
1967
15889067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27842478 15889067 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIZapraszam do zapoznania się z ofertą unikalnego, wykończonego w wysokim standardzie i z dbałością o szczegóły mieszkania o pow. 42,7 m2 z ogródkiem oraz miejscem postojowym w hali garażowej. Mieszkanie jest bardz...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

637 000 PLN (14 814 zł/m2)

2
-
43 m2
2025
15888686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27820828 15888686 Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone w niskim odnowionym budynku z cegły przy ul. Antoniego Andrzejewskiego 12. Bardzo dobra lokalizacja zapewniająca spokój oraz bardzo dobrą komunikację z miastem Lokal składa się z dwóch niezależnych...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

415 000 PLN (11 216 zł/m2)

2
1
37 m2
1950
15888689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27820825 15888689 Uwaga: Lokal niemieszkalny, pełna własność z Księgą Wieczystą, powierzchnia mieszkalna w K.W. 18m2 W rzeczywistości po podłodze około 30m2 (wysokie skosy) Lokal z klimatyzacją. Polecam do sprzedaży rewelacyjny lokal na poddaszu wyposażony w klimaty...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

319 000 PLN (17 722 zł/m2)

2
1
18 m2
1950