• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Poznań Grunwald

Znalezionych ofert: 71

15888153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27803962 15888153 Dwie działki ROD w cenionym kompleksie Przedmiotem oferty jest odstąpienia prawa do użytkowania dwóch działek ROD w cenionym kompleksie ogródków działkowych na poznańskiej Ławicy. Nowy, funkcjonalny i dobrze wyposażony domek oraz zadbana zieleń. Dogo...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

269 000 PLN

-
-
628 m2
-
15851654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27015649 15851654 Osiedle Kopernika to przykład typowego osiedla wielkiej płyty. Zwarte, funkcjonalne, dobrze skomunikowane z dużą ilością zieleni, z własną infrastrukturą usługową oraz dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej na poznańskim Grunwaldzie.M I E S Z K A...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

574 000 PLN (10 214 zł/m2)

3
1
56.2 m2
1977
15872141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27485994 15872141 Zapraszam do zakupu przestronnego i ustawnego 2-pokojowego mieszkania przy ulicy Głogowskiej 154, dzielnica Grunwald, obręb Górczyn Super punkt komunikacyjny! Dostępne od zaraz! Mieszkanie o powierzchni 49,4 mkw mieści się na 1 piętrze w 6-p...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

549 000 PLN (11 204 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15878180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27590275 15878180 Na sprzedaż ładne mieszkanko na 2 piętrze w niskim bloku przy ul. Promienistej.W pełni wyposażona kuchnia z oknem na zachód.Przestronny, umeblowany pokój z pojemną szafą w zabudowie i wyjściem na balkon od strony południowej.Wygodny przedpokój z wies...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

349 000 PLN (13 960 zł/m2)

1
1
25 m2
1965
15885166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27719453 15885166 Unikatowa, kameralna działka budowlana na Junikowie. Idealna lokalizacja, przyjazne miejsce dla rodziny. Ul.Plac Światowida to tylko 400m do pętli MPK na Budziszyńskiej, 400m do Lasku Marcelińskiego, 400m do najbliższej szkoły i kościoła. Niedaleko p...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

650 000 PLN (1 197 zł/m2)

-
-
543 m2
-
15860624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27182888 15860624 WILLA NA SPRZEDAŻ - ABISYNIA, GRUNWALD, POZNAŃul. Podkomorska OK. 320 m² DZIAŁKA 954 m²Taka willa pojawia się w sprzedaży raz na kilkanaście lat.I to właśnie w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Poznania - Abisynia, Grunwald.Wyjątkowa ni...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

5 490 000 PLN (17 156 zł/m2)

6
-
320 m2
1930
15758779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25330692 15758779 Willa modernistyczna na Starym Grunwaldzie – mieszkaj i zarabiaj4 księgi wieczyste jeden właściciel klarowny stan prawnyAdres mówi sam za siebie – ul. Ostroroga, prestiżowy Stary Grunwald.Modernistyczna willa z 1933 roku to unikalna propozycja dla ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

7 100 000 PLN (13 371 zł/m2)

10
4
531 m2
1933
15884417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27701825 15884417 Uwaga: Lokal niemieszkalny, pełna własność z Księgą Wieczystą, powierzchnia mieszkalna w K.W. 18m2 W rzeczywistości po podłodze około 30m2 (wysokie skosy) Lokal z klimatyzacją. Polecam do sprzedaży rewelacyjny lokal na poddaszu wyposażony w klimaty...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

319 000 PLN (17 722 zł/m2)

2
1
18 m2
1950
15820768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26650667 15820768 Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone w niskim odnowionym budynku z cegły przy ul. Antoniego Andrzejewskiego 12. Bardzo dobra lokalizacja zapewniająca spokój oraz bardzo dobrą komunikację z miastem Lokal składa się z dwóch niezależnych...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

415 000 PLN (11 216 zł/m2)

2
1
37 m2
1950
15878179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27590276 15878179 Na sprzedaż duży dom piętrowy o powierzchni ok. 250 m2 + piwnica ok 125 m2 + garaż na działce 451 m2.Przystanek autobusowy ok 600 m od domu.Lotnisko Ławica ok. 800 m2Dom obecnie posiada 2 duże samodzielne mieszkania po ok 125 m2.Na parterze:- przestr...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 450 000 PLN (5 800 zł/m2)

8
2
250 m2
1980
15856178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27084368 15856178 60-003 Poznań (Grunwald - Junikowo) ul. Wołczyńska, gm. Poznań, pow. poznański, woj. wielkopolskie. Media: prąd, woda, gaz, w ulicy . Brak planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przest...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

4 401 000 PLN (489 zł/m2)

-
-
9000 m2
-
15741063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24962339 15741063 60-003 Poznań (Grunwald - Junikowo) ul. Wołczyńska, gm. Poznań, pow. poznański, woj. wielkopolskie. Media: prąd, woda, gaz, w ulicy . Brak planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przest...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

995 000 PLN (398 zł/m2)

-
-
2500 m2
-