• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Poznań Grunwald

Znalezionych ofert: 71

15856179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27084372 15856179 60-003 Poznań (Grunwald - Junikowo) ul. Wołczyńska, gm. Poznań, pow. poznański, woj. wielkopolskie. Media: prąd, woda, gaz, w ulicy . Brak planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przest...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

995 000 PLN (398 zł/m2)

-
-
2500 m2
-
15741062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24962338 15741062 60-003 Poznań (Grunwald - Junikowo) ul. Wołczyńska, gm. Poznań, pow. poznański, woj. wielkopolskie. Media: prąd, woda, gaz, w ulicy . Brak planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przest...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

4 401 000 PLN (489 zł/m2)

-
-
9000 m2
-
15878744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27598128 15878744 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIPowierzchnia: 152 m2Liczba pokoi: 5Liczba łazienek: 2Rodzaj zabudowy: bliźniakStan wykończenia: do zamieszkania do małego remontuRynek wtórnyWłasność: pełna własność, KW bez obciążeńDostępny od stycznia 2026Typ ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 300 000 PLN (8 553 zł/m2)

5
-
152 m2
1980
15878397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27595454 15878397 Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży piętra willi miejskiej (lata międzywojenne) na poznańskim Starym Grunwaldzie.Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 144,12 m2 a udział właściciela lokalu we współwłasności nieruchomości, w tym w części gruntowej...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 399 000 PLN (9 715 zł/m2)

5
1
144 m2
1930
15859932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe 2 pokoje | 41 m² | balkon 27178816 15859932 Na sprzedaż wygodne mieszkanie na przestrzał o powierzchni 41,2m2 z dużym balkonem o powierzchni 5,03m2. Ustawny salon od strony południowej, komfortowa sypialnia (11,55m2) i funkcjonalna łazienka zapewnią komfort użytkowania lokalu.  Szybki termin o...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

481 394 PLN (11 741 zł/m2)

2
1
41 m2
2025
15868139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27366450 15868139 ENG VERSION BELOWNieruchomość, którą mam Państwu przyjemność przedstawić, z całą pewnością uznać można za jedyną w swoim rodzaju. Aby móc w pełni zrozumieć na czym polega wyjątkowość nieruchomości przy Junackiej 27, pozwolę sobie przybliżyć trochę hi...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 400 000 PLN (8 571 zł/m2)

7
2
280 m2
1969
15859933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 58 m² | balkon | Grunwald | 27178817 15859933 Na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne mieszkanie położone w pięknej lokalizacji  zaledwie 150m od lasu na poznańskim Grunwaldzie. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 58m2 + balkon 4,58m2. Układ  mieszkania na przestrzał z salonem z aneksem kuchennym o...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

674 513 PLN (11 630 zł/m2)

3
1
58 m2
2025
15860723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe | 2 pokoje | Grunwald | 42 m² 27183252 15860723 2 pokoje z balkonem 42,5 m² komfortowy układPrzestronne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem.Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu✔ Bez PCC✔ Bez prowizji✔ Bez ukrytych kosztówDo...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

551 700 PLN (13 136 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15856299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe 2 pokoje z balkonem – opcja wykończenia 27087492 15856299 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - gotoweGotowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - idealne do zamieszkania lub inwestycji z opcją wykończenia pod klucz.Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu✔ Bez PCC✔ Bez prowizji✔ Bez ukrytych kosztówFunkcjonal...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

497 800 PLN (12 141 zł/m2)

2
-
41 m2
-
15845975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26872776 15845975 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, w pełni przygotowany projekt inwestycyjny obejmujący teren o łącznej powierzchni ok. 20 000 m², zlokalizowany w bardzo atrakcyjnej południowej części Poznania, podzielony na 36 działek budowlanych o metrażach od 400 d...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

14 000 000 PLN

-
-
20000 m2
-
15813907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
⌂ Gotowe 3 pokoje ⌂ opcja wykończenia ⌂ 26636596 15813907 Nowoczesne i wygodne mieszkanie 3-pokojowe gotowe do wykończenia - dokładne wymiary na ostatnim zdjęciuPodstawowe informacje▪ Lokalizacja: Poznań - ul. Ptasia▪ Piętro: 2▪ Liczba pokoi: 3▪ Powierzchnia mieszkania: 59,61 m²▪ Balkon: 5,03 m²▪ Stan: dewe...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

637 000 PLN (10 797 zł/m2)

3
-
59 m2
-
15813906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje 57 m² z balkonem – gotowe w 2025 r. 26636595 15813906 3 pokoje balkon Piętro 2 Ptasia 28Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu✔ Bez PCC✔ Bez prowizji✔ Bez ukrytych kosztówPodstawowe informacje▪ Inwestycja: Ptasia 28 - Symfonia Ptasia▪ Lokalizacja: Poznań - ul. Ptasia▪ Numer lokalu: B.M.58▪ Piętr...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

616 813 PLN (10 821 zł/m2)

3
-
57 m2
-