• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Pruszków

Znalezionych ofert: 175

15725061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam mieszkanie 24668555 15725061 ieruchomość znajduje się w cichej dzielnicy Pruszkowa w pobliżu stacji WKD, skąd dojazd do Warszawy zajmuje 25 minut. Mieszkanie znajduje się na parterze z ogrodem o powierzchni 73 m² w trzy piętrowym bloku na kameralnym osiedlu zamkniętym z monitori...

Pruszków (Centrum), ul. Lipowa

800 000 PLN (17 778 zł/m2)

2
1
45 m2
2018
15881543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana, media w drodze 27637930 15881543 Do kupienia działka budowlana 800 m2, Pruszków Gąsin.Płaska, prostokątna 16x50m, narożna, ogrodzona, przy drodze publicznej, w otoczeniu kameralnej zabudowy jednorodzinnej.Obowiązuje MPZP, z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (bud...

Pruszków (Gąsin) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 199 000 PLN

-
-
800 m2
-
15845501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią 26861689 15845501 Sprzedajemy 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną zamykaną kuchnią.W skład mieszkania wchodzi: - Salon z wyjściem na balkon- Sypialnia- Łazienka- WC- Kuchnia oddzielna- Korytarz z szafamiMieszkanie w budynku z windą.Oddzielna łazienka i wc.Do mieszkania ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

599 000 PLN (12 479 zł/m2)

2
1
48 m2
1977
15425028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal z garażem przy dużej ulicy 18271684 15425028 Na sprzedaż lokal 51 m2, parter2 bez windy, budynek z 2013 roku. Pruszków.Lokal z dużymi witrynami, z klimatyzacją, idealne na kancelarię, biuro rachunkowe, firmę doradczą, siedzibę spółki, pracownię, szkołę językową, dla programistów, także jako inw...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

670 000 PLN (13 137 zł/m2)

11
-
51 m2
-
15638508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23020390 15638508 Stylowe mieszkanie w sercu miasta przedwojenna kamienica w trakcie renowacjiWyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone na 1. piętrze zabytkowej kamienicy z okresu przedwojennego, obecnie poddawanej renowacji. Wnętrze zachwyca wys...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

795 000 PLN (14 196 zł/m2)

3
-
56 m2
1950
15849428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26965664 15849428 Przestronny jednorodzinny dom wolnostojący położony w Pruszkowie na Żbikowie.Na parterze stylowy salon z kominkiem, łazienka oraz nowoczesna kuchniaNa piętrze 3 sypialnie oraz łazienkaW podpiwniczeniu pralnia, pomieszczenie grzewcze i zestaw pomiesz...

Pruszków (Żbików) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 749 000 PLN (9 717 zł/m2)

4
2
180 m2
1977
15883762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675639 15883762 Rozkładowe i widne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 z ogródkiem około 220 m2 w Pruszkowie przy ulicy Działkowej.Budynki kameralne dwupiętrowe. W lokalu znajdują się 3 pokoje:- salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras i ładnie zagospodaro...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

780 000 PLN (15 294 zł/m2)

3
1
51 m2
2008
15853580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27053257 15853580 Doskonale doświetlone! Z ekspozycją na trzy strony świata! Z przestrzenią do własnej aranżacji! To tylko niektóre atuty mieszkania położonego w Pruszkowie przy ul. Marii 7 na zamkniętym i strzeżonym osiedlu Lipowa Ostoja. W miejscu, które łączy wygod...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 128 400 PLN (13 121 zł/m2)

3
1
86 m2
2009
15841109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26787908 15841109 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie z kominkiem o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowane w ścisłym centrum Pruszkowa, w miejscu, które łączy wygodę życia miejskiego z bliskością zieleni i doskonałą komunikacją. Do przepięknego Parku...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

965 000 PLN (12 063 zł/m2)

3
1
80 m2
2005
15644400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23149791 15644400 Dom z potencjałem w cichej części Pruszkowa ŻbikówNa sprzedaż wolnostojący dom murowany z 1982 r., o powierzchni 115 m, położony na przestronnej działce 652 m w spokojnej i zielonej okolicy Pruszkowa Żbików. Idealny dla rodziny szukającej komfortu,...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 060 000 PLN (9 217 zł/m2)

4
2
115 m2
1982
15894524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27944631 15894524 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 900 m2 w Pruszkowie (Gąsin).Na całej działce wykopany staw rybny oraz postawiony budynek gospodarczy.Działka ogrodzona przy gminnej oświetlonej drodze asfaltowej.Działka w kształcie prostokąta o szerokośc...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 098 900 PLN

-
-
900 m2
-
15895058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27957016 15895058 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIMieszkanie w centrum Pruszkowa, 6 minut do WKD2-pokojowe mieszkanie w bloku z 2017 roku z windą oraz garażem podziemnym: duży salon z aneksem kuchennym (28,14 m^2) sypialnia (13,56 m^2) ze zrobioną na wymia...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

830 000 PLN (15 962 zł/m2)

2
-
52 m2
2017