• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Pruszków

Znalezionych ofert: 174

15675623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje, Pruszków, 90m2, balkon, garaż 23754485 15675623 4 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 91,47 m2 w budynku z windą z 2012 roku na 5 piętrze. Osiedle Twój Parzniew Miasto Ogród II.APARTAMENT składa się z:· otwartej kuchni - 10,01 m2· salonu z wyjściem na balkon - 33,25 m2· sypia...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 100 000 PLN (12 088 zł/m2)

4
1
91 m2
2012
15858407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27149385 15858407 Wyjątkowe, narożne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 91,1 m² największy dostępny metraż w tej inwestycji. Do mieszkania przynależy prywatny zielony taras o powierzchni 88,8 m², który stanowi naturalne przedłużenie części dziennej.Nieruchomość położ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 460 000 PLN (16 044 zł/m2)

4
1
91 m2
2020
15830453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26673997 15830453 Dom usytuowany w Pruszkowie o powierzchni całkowitej 280 m2.Znajduje się w zwartej zabudowie i przylega do trzech innych budynków.Górna kondygnacja budynku to przestrzeń mieszkalna o powierzchni 160 m2 która została nadbudowana w 2015 roku.Dolna kond...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 399 000 PLN (4 996 zł/m2)

4
3
280 m2
2015
15861078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27197239 15861078 Nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji na granicy Pruszkowa z Piastowem zaledwie 1,3 km od stacji SKMKM Piastów. Niezwykle funkcjonalny budynek zapewniający komfort we wszystkich aspektach życia. Każdy znajdzie w nim swoją ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 250 000 PLN (10 246 zł/m2)

5
3
122 m2
2025
15692475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | Europejska | Stan deweloperski 24043657 15692475 Nowe 2-pokojowe mieszkanie w kameralnym budynku Pruszków, ul. Europejska 15Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,99 m², znajdujące się na 3. piętrze nowo wybudowanego, kameralnego budynku z windą. Lokal oferowany jest w stan...

Pruszków (Żbików) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

549 900 PLN (13 748 zł/m2)

2
-
40 m2
2025
15692472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | Europejska | stan deweloperski 24043654 15692472 Nowe 3-pokojowe mieszkanie w kameralnym budynku Pruszków, ul. Europejska 15Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,66 m², znajdujące się na 3. piętrze nowo wybudowanego, kameralnego budynku z windą. Lokal oferowany jest w stan...

Pruszków (Żbików) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

699 900 PLN (12 279 zł/m2)

3
1
57 m2
2025
15822261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26596794 15822261 Przepiękne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,51 m2 na sprzedaż . Mieszkanie na pierwszym piętrze z balkonem w trzy piętrowej kamienicy. Remont generalny mieszkania 2021 roku. W mieszkaniu została wymieniona hydraulika, elektryka , no...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

592 000 PLN (13 767 zł/m2)

2
1
43 m2
1930
15872263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27488907 15872263 PRUSZKÓW-UL MARII SKŁODOWSKIE -CURIE.-OGRODY PIASTOWSKIE. Na pograniczu Pruszkowa i Piastowa na zamkniętym ,monitorowanym osiedlu z bezpiecznym zamkniętym placem zabaw dla dzieci znajduje się lokal 89 m2 usytuowany na t...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 245 000 PLN (13 989 zł/m2)

4
2
89 m2
2008
15794828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26082390 15794828 Do sprzedaży nieruchomość w Pruszkowie na ul Twardej. Działka o powierzchni 832m2 zabudowana budynkiem wolnostojącym o powierzchni 136m2 w pełni podpiwniczonym .Dom składa się z dwóch kondygnacji mieszkalnych. Działka zagospodarowana jak wi...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 399 000 PLN (10 287 zł/m2)

5
2
136 m2
1970
15786347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje 47 m2, Pruszków, Mikołaja Kopernika 25907324 15786347 499 000 zł I Sprzedaż I Mieszkanie 3 pokoje 47 m2 I Pruszków Centrum I ul. Mikołaja Kopernika Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 47 m2, usytuowany na ostatnim piętrze 4-piętrowego budynku przy Parku Potulickich. Mies...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

499 000 PLN (10 617 zł/m2)

3
1
47 m2
1972
15885134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27717853 15885134 Nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji na granicy Pruszkowa z Piastowem zaledwie 1,3 km od stacji SKMKM Piastów. Niezwykle funkcjonalny budynek zapewniający komfort we wszystkich aspektach życia. Każdy znajdzie w nim swoją ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 250 000 PLN (10 246 zł/m2)

5
3
122 m2
2025
15885640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27734536 15885640 Nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji na granicy Pruszkowa z Piastowem zaledwie 1,3 km do stacji SKMKM Piastów. Niezwykle funkcjonalny budynek zapewniający komfort we wszystkich aspektach życia. Każdy znajdzie w nim swoją ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 550 000 PLN (9 509 zł/m2)

6
2
163 m2
2025