• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Raszyn

Znalezionych ofert: 36

15848708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26947120 15848708 Nowoczesny dom z garażem 120 mkw Dawidy Bankowe – tuż przy granicy Warszawy Bez PCC Na sprzedaż funkcjonalny, skrajny segment w kameralnej inwestycji w Dawidach Bankowych (gm. Raszyn), zaledwie kilka minut od granicy Warszawy. To i...

Raszyn (Dawidy bankowe) (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 300 000 PLN (10 833 zł/m2)

5
1
120 m2
2026
15763918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25435128 15763918 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWyjątkowa oferta sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego zlokalizowanego w cichej i zielonej okolicy Falent Nowych. Zlokalizowana zaledwie 300m od rezerwatu przyrody, 20 minut od lotniska i 30 minut o...

Raszyn (Falenty nowe) (Mazowieckie, gm. Raszyn)

2 250 000 PLN (7 500 zł/m2)

8
-
300 m2
1999
15704466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24265590 15704466 Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tą nieruchomością do kontaktu w celu umówienia wizyty i osobistego zapoznania się z terenem oraz jego potencjałem. Nie przegap okazji na zakup działki w atrakcyjnej lokalizacji, która może stać się po...

Raszyn (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 200 000 PLN (973 zł/m2)

-
-
1233 m2
-
15849255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26962454 15849255 Przestronny segment 142,81 m z garażem w otoczeniu zieleni bezpośrednio przy rezerwacie przyrody w RaszynNa sprzedaż funkcjonalny lokal mieszkalny w zabudowie szeregowej (2,5 kondygnacji) z oddzielnym wejściem oraz przyległym garażem.Nieruchomość st...

Raszyn (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 290 000 PLN (9 085 zł/m2)

5
3
142 m2
2000
15270890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14350409 15270890 Połowa bliźniaka o powierzchni około 200 m w Raszynie, zbudowany z cegły w 1994 roku na działce o powierzchni 435 m. Wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, z klepką dębową i bukową na podłogach oraz schodami z drewna dębowego.Na parterze znajdu...

Raszyn (Mazowieckie, gm. Raszyn)

2 500 000 PLN (12 500 zł/m2)

6
3
200 m2
1994
15795138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26090304 15795138 Zarezerwowane do 09.02.2026r Dom do kapitalnego remontu, zwłaszcza w zakresie hydrauliki i ogólnej konserwacji. Obecnie na parterze 2 pokoje+kuchnia+ łazienka z wc + holl+łapacz Kilka lat temu został wymieniony piec gazowy i do niego nowy komin, ...

Raszyn (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 450 000 PLN (18 125 zł/m2)

2
-
80 m2
-
15464842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 19144963 15464842 Na sprzedaż: nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej 134 m Raszyn Nowe GrocholiceNa sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 134 m, usytuowany na starannie zagospodarowanej działce o powi...

Raszyn (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 309 000 PLN (9 769 zł/m2)

4
2
134 m2
2024
15464846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 19144960 15464846 Nowoczesny, energooszczędny dom bliźniaczy 160 m Raszyn, Nowe GrocholiceNa sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 160 m, zaprojektowany z myślą o wygodnym życiu rodzinnym, niskich kosztach eksploatacji oraz wysokim...

Raszyn (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 435 000 PLN (8 969 zł/m2)

5
3
160 m2
2024
15818503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Raszyn Dom idealny dla rodziny, inwestora lub biznesu 26569548 15818503 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL. +48 601 264 167 Dom z 3 niezależnymi mieszkaniami – idealny dla rodziny, inwestora lub biznesu Raszyn Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni 370 m², położony na 722 m² działce, w jednej z ...

Raszyn, Raszyn

2 700 000 PLN (7 297 zł/m2)

10
4
370 m2
-
15012599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 6730888 15012599 Foremna parcela na pograniczu Warszawy i Raszyna Działka z MPZP o regularnym kształcie i powierzchni 1000 mkw na pograniczu Raszyna i Warszawy.Idealna pod zabudowę domu jednorodzinnego - wokół nowe zabudowania.Dojazd do działki drogą polną, w które...

Raszyn (Mazowieckie, gm. Raszyn)

651 000 PLN (651 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15012318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 6726030 15012318 Foremna parcela na pograniczu Warszawy i Raszyna Działka z MPZP o regularnym kształcie i powierzchni 1074 mkw na pograniczu Raszyna i Warszawy.Idealna pod zabudowę domu jednorodzinnego - wokół nowe zabudowania.Dojazd do działki drogą polną, w któr...

Raszyn (Mazowieckie, gm. Raszyn)

600 000 PLN (559 zł/m2)

-
-
1074 m2
-
15012601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 6730890 15012601 Foremna parcela na pograniczu Warszawy i Raszyna Działka z MPZP o regularnym kształcie i powierzchni 1030 mkw na pograniczu Raszyna i Warszawy.Idealna pod zabudowę domu jednorodzinnego - wokół nowe zabudowania.Dojazd do działki drogą polną, w które...

Raszyn (Mazowieckie, gm. Raszyn)

639 000 PLN (620 zł/m2)

-
-
1030 m2
-