• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Raszyn

Znalezionych ofert: 36

15791974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26002775 15791974 Jeśli szukasz działki w doskonałej lokalizacji, która daje pełną swobodę zabudowy i możliwość stworzenia zupełnie nowej przestrzeni, ta oferta przy ul. Pruszkowskiej w Raszynie jest idealna dla Ciebie. Raszyn to dynamicznie rozwijająca się miejscowoś...

Raszyn (Mazowieckie, gm. Raszyn)

879 000 PLN

-
-
498 m2
-
15723063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24629864 15723063 Dom wybudowany w 1966 roku z cegły, został ocieplony, dzięki czemu jest energooszczędny. W jego skład wchodzą: 2 pokoje, kuchnia oraz łazienka. Nieruchomość jest w dobrym stanie technicznym i nadaje się do zamieszkania od zaraz. Na poddaszu jest doda...

Raszyn (Mazowieckie, gm. Raszyn)

875 000 PLN (8 255 zł/m2)

2
1
106 m2
1966
15706394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Raszyn,działka o pow.1679 m,domwolnostojacy 114,9 m 24300744 15706394 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL. +48 601264167 Oferujemy Państwu niezwykle interesującą nieruchomość, położona w newralgicznym punkcie Raszyna. Najbardziej atrakcyjnym tematem, który jak sądzimy przekona wielu potencjalnych nabywców, jest dzia...

Raszyn, Raszyn

1 960 000 PLN (1 167 zł/m2)

-
-
1679 m2
-
15706393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Raszyn , dom wolnostojący na działce opow.1679 m 24300645 15706393 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL. +48 601264167 Oferujemy Państwu niezwykle interesującą nieruchomość, położona w newralgicznym punkcie Raszyna. Najbardziej atrakcyjnym tematem, który jak sądzimy przekona wielu potencjalnych nabywców, jest dzia...

Raszyn, Raszyn

1 960 000 PLN (17 058 zł/m2)

5
-
114.9 m2
2011
15449993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18822445 15449993 Atrakcyjna działka na pograniczu Warszawy i RaszynaNa sprzedaż foremna działka o powierzchni 1000 m², położona na pograniczu Raszyna i Warszawy. Dojazd do działki zapewnia droga o szerokości 8 metrów, w której już poprowadzone są wszystkie niezbędne ...

Raszyn (Mazowieckie, gm. Raszyn)

648 000 PLN (648 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15615235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22511171 15615235 Dom w Rybiu spokój, komfort i bliskość Warszawy- Zamieszkaj w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie blisko Warszawy! Ten nowoczesny i funkcjonalny dom, położony przy cichej, ślepej uliczce, to idealne miejsce dla rodzin szu...

Raszyn (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 940 000 PLN (11 412 zł/m2)

6
-
170 m2
2018
15319828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 15678346 15319828 Na sprzedaż: dwa budynki mieszkalne na działce w centrum Raszyna!Budynek główny przestronny dom w zabudowie bliźniaczej (ok. 170 m)Solidny, murowany dom wybudowany w 1965 roku, z pełnym podpiwniczeniem i nowoczesną instalacją klimatyzacji.PARTER: p...

Raszyn (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 380 000 PLN (8 118 zł/m2)

4
2
170 m2
1965
15645636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Raszyn , dom o pow. ok.260 m ,10 pokoi, działka 680 m 23203541 15645636 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL. +48 601264167 Oferujemy Państwu nieruchomość, która pod każdym względem tj. architektonicznym, funkcjonalnym i lokalizacyjnym, spełnia wszystkie praktyczne wymagania inwestora. Stanowić może oazę ciszy i spokoju...

Raszyn, Raszyn

2 190 000 PLN (8 423 zł/m2)

10
3
260 m2
1988
14253040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 106886 14253040 Na sprzedaż: wyjątkowy dom w CENTRUM Raszyna doskonały na działalność handlowo-usługową lub komfortowe zamieszkanie!Oferujemy przestronny dom o solidnej konstrukcji, położony w samym sercu Raszyna. Dzięki swojej lokalizacji oraz dużej powierzchni, n...

Raszyn (Mazowieckie, gm. Raszyn)

4 900 000 PLN (6 533 zł/m2)

8
4
750 m2
2000
15597819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Raszyn , dom o pow.180 m , działka 450 m , wysoki garaż ok. 4 m , o pow. 110 m 22127612 15597819 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA, TEL. +48 601264167 Oferujemy do sprzedania bardzo ładny dom wolnostojący z 2011 roku , w Raszynie, dwukondygnacyjny, o powierzchni 180 m², działka 450 m². Na dom składa się z 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, podwójny w...

Raszyn, Raszyn

2 100 000 PLN (11 667 zł/m2)

5
2
180 m2
2011
15343272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedania 2 domy oraz garaż wolnostojący - 500 m2 w Raszynie 16321326 15343272 Do sprzedania 2 domy oraz garaż wolnostojący z budynkiem gospodarczym - ogółem 500 m2 , na działce 1350 2 , w Raszynie , przy głównym ciągu komunikacyjnym Alei Krakowskiej. 1. Dom 365 m2, 8 pokoi , 3 łazienki, ogrzewanie gazowe, parkiet dębowy, rok ...

Raszyn, Raszyn

2 500 000 PLN (5 000 zł/m2)

11
4
500 m2
1994
15122894 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Raszyn dom wolnostojący 250m,5 pokoi,2 łazienki z WC, garaż na 2 samochody,w pobliżu żłobki,przedszkola,szkoła,basen 10348324 15122894 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA, TEL. 601-264-167 Do sprzedania dom wolnostojący dwukondygnacyjny w Raszynie o powierzchni całkowitej 250 m2 wybudowany w 2015 r. Działka 650 m. Indywidualny projekt sprawia, iż dom jest niepowtarzalny i ponadczasow...

Raszyn, Raszyn

2 600 000 PLN (10 400 zł/m2)

5
2
250 m2
2015