• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Rybnik

Znalezionych ofert: 111

15753704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25206263 15753704 Ustawne 2 pokoje z przestronną kuchnią w świetnej lokalizacji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,13 m² przy ul. Górniczej w Rybniku, usytuowane na 1. piętrze niskiego bloku. Idealne rozwiązanie zarówno dla rodzin, seniorów, osób młodych, jak i ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

260 000 PLN (5 417 zł/m2)

2
1
48 m2
1971
15562927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21386167 15562927 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym, położoną w Rybniku przy ul. Górnośląskiej. - Powierzchnia użytkowa budynku: ok. 192 m2- Powierzchnia działki: ok. 2152 m2. Nieruchomość ma ogromny potencjał inwestycyjny - doskona...

Rybnik, Górnośląska

430 000 PLN (2 240 zł/m2)

8
1
192 m2
-
15520125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20380847 15520125 Przedstawiamy Państwu do sprzedaży budynek wolnostojący w Rybniku przy ul. Wodzisławskiej 44 o pow. użytkowej ok. 167 m2 na parceli o pow. 725 m2. Nieruchomość składa się z budynku mieszkalnego (dwukondygnacyjnego), częściowo podpiwniczonego wraz z p...

Rybnik, Wodzisławska

950 000 PLN (5 689 zł/m2)

8
1
167 m2
-
15823971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633222 15823971 Na sprzedaż funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,98 m², położone na wygodnym II piętrze w niskim, ocieplonym i wyremontowanym budynku. To propozycja dla osób, które szukają gotowej nieruchomości do zamieszkania od zaraz, z możliwością ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

319 000 PLN (5 063 zł/m2)

4
1
63 m2
1970
15876705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27548370 15876705 Działka budowlana 1369 m² - Ochojec - top lokalizacjaTo jedna z tych ofert, gdzie lokalizacja robi całą różnicę. Spokojna, zielona okolica w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Rybnika idealna pod budowę domu.Najważniejsze informacje- powierzch...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

449 000 PLN (328 zł/m2)

-
-
1369 m2
-
15885281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27721859 15885281 Działka 5612 m² - usługiprodukcja - 51x110 m - ul. GruntowaDuża, ustawna działka inwestycyjna o szerokim wachlarzu możliwości. Idealna pod działalność usługową, produkcyjną lub magazynową w świetnie skomunikowanej lokalizacji.Najważniejsze informacj...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

625 000 PLN (111 zł/m2)

-
-
5612 m2
-
15830905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26682515 15830905 Idealna propozycja dla rodzin oraz osób, które chcą wprowadzić się bez kosztownych i czasochłonnych remontów.Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,17 m², położone w kameralnym, niskim budynku.Lokal kilka lat temu przeszedł ka...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

359 900 PLN (5 998 zł/m2)

3
1
60 m2
1990
15803406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26294755 15803406 Idealne miejsce dla osób, które cenią ciszę, zieleń i komfort codziennego życia mieszkanie przy ul. Karskiego to rzadko dostępna oferta w tej części Rybnika.Na sprzedaż:- 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,53 m²- wygodne I piętro w niskim, kamer...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

249 000 PLN (5 188 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15878937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27602828 15878937 Dom 198 m² - 2 piętra + poddasze + oddzielny lokal - działka 1127 m²Przestronny, funkcjonalny dom po kapitalnym remoncie, z ogromnym potencjałem zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia własnej działalności. Gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

849 000 PLN (4 288 zł/m2)

5
3
198 m2
1975
15876588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27541523 15876588 Dom 245 m² - działka 1772 m² - centrum + ciszaPołączenie, które rzadko się trafia bliskość centrum i jednocześnie spokój, zieleń oraz prywatność. Nieruchomość z dużym potencjałem, idealna do stworzenia domu według własnej wizji.Najważniejsze informa...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

549 000 PLN (2 241 zł/m2)

7
2
245 m2
1948
15868341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27380551 15868341 Działka inwestycyjna 2885 m² - TEREN USŁUGOWY - Rybnik, GliwiceNa sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2885 m², położona w dynamicznie rozwijającej się części Rybnik, przy trasie łączącej Rybnik i Gliwice. Parcela o kształcie zbliżo...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

479 000 PLN (166 zł/m2)

-
-
2885 m2
-
15864807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27274210 15864807 2 pokoje - 41 m² - 1 piętro - Gotowe do wejściaNa sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,03 m², idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal po remoncie, gotowy do zamieszkania praktycznie od zaraz bez konie...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

199 000 PLN (4 854 zł/m2)

2
1
41 m2
1945