• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Rybnik

Znalezionych ofert: 111

15805849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26318343 15805849 Atrakcyjne mieszkanie w ścisłym centrum Rybnika idealne pod remont według własnego projektuSzukasz mieszkania w centrum miasta, które możesz wykończyć dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta łączy świetną lokalizację, wygodny układ i ogromny potencjał ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

229 900 PLN (6 050 zł/m2)

2
1
38 m2
1970
15803410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26294757 15803410 Szukasz działki w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Rybnika, która pozwoli Ci wygodnie zaprojektować dom jednorodzinny z prywatnym ogrodem? Ta oferta spełni te oczekiwania.Parcela położona przy ul. Worcella, ma powierzchnię 1324 m², jest w cało...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

99 000 PLN (75 zł/m2)

-
-
1324 m2
-
15797597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26154212 15797597 Szukasz miejsca pod budowę wygodnego domu w spokojnej, świetnie skomunikowanej części Rybnika? Ta działka to propozycja, która łączy idealny metraż, komplet mediów, wygodny dojazd oraz topową lokalizację blisko centrum i Zalewu Rybnickiego.Parcela je...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

193 000 PLN (241 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15885383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27728362 15885383 Dom z fotowoltaiką - Ligota - 165 m² - 984 m² działkiTopowa lokalizacja, wszystko wyremontowane - wystarczy tylko odświeżyć i można mieszkać! Do tego fotowoltaika na starych zasadach i pełne wyposażenie w cenie.Najważniejsze informacje- powierzchnia...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 150 000 PLN (6 970 zł/m2)

5
2
165 m2
1970
15871070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27456523 15871070 Działka usługowa 1919 m² - przyszłościowa lokalizacja (obok centrum logistycznego MORAJ).Świetna propozycja dla inwestora, który chce wejść w rozwijający się rejon Rybnika. Teren z dużym potencjałem położony przy planowanej strefie usługowoprodukcyj...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

190 000 PLN (99 zł/m2)

-
-
1919 m2
-
15803030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26284316 15803030 Genialna okazja! 2 ustawne pokoje z balkonem - Rybnik, ul. Morcinka!Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,75 m² z dwoma dużymi, ustawnymi i nie przejściowymi pokojami, co pozwala wygodnie oddzielić strefę dzienną od sypialnianej. Z sal...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

185 000 PLN (4 022 zł/m2)

2
1
46 m2
1958
15797602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26154210 15797602 Na sprzedaż duża, płaska działka inwestycyjna o powierzchni 2019 m² w świetnej lokalizacji Rybnik, Orzepowice.Najważniejsze atuty:- Dostępne wszystkie media: WODA, PRĄD, GAZ i KANALIZACJA- kształt prostokąta o bardzo korzystnych wymiarach ok. 87 × 2...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

363 420 PLN (180 zł/m2)

-
-
2019 m2
-
15886386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27756403 15886386 M4, 60 m² - 2 sypialnie - balkon - ostatnie piętro + GARAŻFunkcjonalne mieszkanie w kameralnym, niskim budynku. Ostatnie piętro gwarantuje ciszę i brak sąsiadów nad głową, a układ daje duże możliwości aranżacyjne.Najważniejsze informacje- powierzchni...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

299 900 PLN (4 998 zł/m2)

3
1
60 m2
1979
15885279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27721861 15885279 Działka 1916 m² - ogrodzona - gotowe media na działce - basen - ZEBRZYDOWICEIdealna propozycja pod budowę domu z dużym ogrodem w świetnej lokalizacji. Gotowy, zadbany teren z dodatkowymi atutami, które realnie przyspieszają start inwestycji.Najważnie...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

299 000 PLN (156 zł/m2)

-
-
1916 m2
-
15872154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27486001 15872154 2 pokoje - centrum KILIŃSKIEGO - balkon - I piętro z windąŚwietna propozycja dla osób, które chcą mieszkać w centrum i mieć wszystko pod ręką. Funkcjonalne mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym i spokojnym widokiem na zieleń.Najważniejsze informacje:...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

279 900 PLN (5 955 zł/m2)

2
1
47 m2
1980
15864997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27277845 15864997 2 pokoje - 35,38 m² - 1 piętro - Balkon - ZieleńNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,38 m², położone na wygodnym 1 piętrze w niskim, kameralnym i ocieplonym budynku. To idealna propozycja dla osób, które szukają mieszkania z potencjał...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

169 000 PLN (4 829 zł/m2)

2
1
35 m2
1970
15661545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23484570 15661545 Inwestycyjny potencjał w sercu Zebrzydowic 586 m² możliwości blisko centrum Rybnika!Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem 4-kondygnacyjny budynek o imponującej powierzchni 586,2 m², położony w doskonałej lokalizacji: Zebrzydowice, zaledwi...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

499 500 PLN (852 zł/m2)

12
-
586 m2
1995