• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Rybnik

Znalezionych ofert: 112

15886386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27756403 15886386 M4, 60 m² - 2 sypialnie - balkon - ostatnie piętro + GARAŻFunkcjonalne mieszkanie w kameralnym, niskim budynku. Ostatnie piętro gwarantuje ciszę i brak sąsiadów nad głową, a układ daje duże możliwości aranżacyjne.Najważniejsze informacje- powierzchni...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

299 900 PLN (4 998 zł/m2)

3
1
60 m2
1979
15885279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27721861 15885279 Działka 1916 m² - ogrodzona - gotowe media na działce - basen - ZEBRZYDOWICEIdealna propozycja pod budowę domu z dużym ogrodem w świetnej lokalizacji. Gotowy, zadbany teren z dodatkowymi atutami, które realnie przyspieszają start inwestycji.Najważnie...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

299 000 PLN (156 zł/m2)

-
-
1916 m2
-
15872154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27486001 15872154 2 pokoje - centrum KILIŃSKIEGO - balkon - I piętro z windąŚwietna propozycja dla osób, które chcą mieszkać w centrum i mieć wszystko pod ręką. Funkcjonalne mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym i spokojnym widokiem na zieleń.Najważniejsze informacje:...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

279 900 PLN (5 955 zł/m2)

2
1
47 m2
1980
15864997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27277845 15864997 2 pokoje - 35,38 m² - 1 piętro - Balkon - ZieleńNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,38 m², położone na wygodnym 1 piętrze w niskim, kameralnym i ocieplonym budynku. To idealna propozycja dla osób, które szukają mieszkania z potencjał...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

169 000 PLN (4 829 zł/m2)

2
1
35 m2
1970
15661545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23484570 15661545 Inwestycyjny potencjał w sercu Zebrzydowic 586 m² możliwości blisko centrum Rybnika!Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem 4-kondygnacyjny budynek o imponującej powierzchni 586,2 m², położony w doskonałej lokalizacji: Zebrzydowice, zaledwi...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

499 500 PLN (852 zł/m2)

12
-
586 m2
1995
14696578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 164066 14696578 Idealna oferta dla inwestora. Gotowa inwestycja z dobrą stopą zwrotu ! Na sprzedaż 3 niezależne, wyremontowane i w pełni urządzone mieszkania PREMIUM z ogródkami, które można wynająć 12 osobom naraz. Wynajmując krótko lub długo terminowo przy minimal...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

679 000 PLN (5 520 zł/m2)

5
1
123 m2
1945
15779145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25766751 15779145 Nowoczesny dom z dużą działką gotowy do zamieszkania!Idealna propozycja dla rodziny, która chce zamieszkać od zaraz w komfortowych warunkach i doskonałej lokalizacji.Na sprzedaż nowoczesny, piętrowy dom z poddaszem możliwym do własnej adaptacji, wybu...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 069 000 PLN (7 636 zł/m2)

4
1
140 m2
2019
15756376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25252314 15756376 Wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie w centrum, przy Placu Wolności gotowe do wprowadzenia!Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,85 m², położone na III piętrze zadbanego budynku przy ul. Saint Vallier tuż obok Teatru oraz Plac...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

335 000 PLN (6 979 zł/m2)

2
1
48 m2
1970
15667508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23603468 15667508 Na sprzedaż wyremontowane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji blisko centrum, a jednocześnieusytuowane z dala od miastowego zgiełku.. Lokal posiada salon połączony z kuchniądzięki temu  jest jasna ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

381 100 PLN (8 285 zł/m2)

2
1
46 m2
1970
15716142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24507350 15716142 Wyjątkowy, ekonomiczny dom po kapitalnym remoncie nowoczesny styl, klimat i zero nakładów!Na sprzedaż niepowtarzalny dom o powierzchni ok. 120 m², położony w doskonałej lokalizacji przy ul. Spółdzielczej. To idealna propozycja dla osób ceniących wys...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

815 000 PLN (6 792 zł/m2)

5
2
120 m2
1935
15737984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24900616 15737984 Działka budowlana 2057 m² cisza, spokój i świetna lokalizacja - ul. Jabłoniowa!Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2057 m², położona w cichej i zielonej okolicy, z szybkim dostępem do infrastruktury miejskiej i doskonałym połączen...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

259 000 PLN (126 zł/m2)

-
-
2057 m2
-
15680694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23831233 15680694 Idealna oferta dla osób, które cenią sobie ciszę, bliskość terenów zielonych oraz dobrą lokalizację! Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,88 m2, zlokalizowane na kameralnym osiedlu przy ul. Granicznej.Lokal cechuje się wysok...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

429 000 PLN (10 214 zł/m2)

2
1
42 m2
2017