• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Rybnik

Znalezionych ofert: 112

15486503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19635763 15486503 Świetna oferta dla ludzi, którzy szukają ciszy, spokoju i pięknych widoków - w dobrej lokalizacji! Na sprzedaż atrakcyjna działka (19x62) o pow 1075 m2 - w całości BUDOWLANA.Parcela w kształcie prostokąta idealnie nada się na budowę domu w malownicze...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

165 000 PLN (153 zł/m2)

-
-
1075 m2
-
15894954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27952992 15894954 KAMIENICA Z OGRODEM !!!! Dostępna od razu po podpisaniu umowy . Idealna pod inwestycję !!! Kamienica znajduje się 3 minuty pieszo od rybnickiego rynku ,oraz zaledwie 2 minuty pieszo od kampusu. Nieruchomość jedyna w swoim rodzaju .Wszędzie blis...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

849 000 PLN (2 830 zł/m2)

8
-
300 m2
-
15894472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27942793 15894472 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam projekt deweloperski budowy osiedla 9 obiektów z 90-102 lokalami mieszkalnymi łącznie, zlokalizowanego w centrum Rybnika przy ulicy Rudzkiej w odległości...

Rybnik (Wawok) (Śląskie, gm. Rybnik)

2 699 000 PLN (241 zł/m2)

-
-
11201 m2
-
15877394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne 3-pokojowe mieszkanie z widokiem | do własne 27569443 15877394 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania przy ul. Dąbrówki w Rybniku. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz dużymi możliwościami aranżacyjnymi. Mieszkanie stanowi dobrą bazę do stworzenia prze...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

359 000 PLN (5 698 zł/m2)

3
1
63 m2
-
15819323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26576679 15819323 Sprzedaż Gruntu &124; Rybnik Zamysłowska Obwiednia Południowa &124; 1357 m2  Do sprzedaży teren o powierzchni około 1357 m2 zabudowany budynkiem mieszkalnym. Nieruchomość składa się z działki o numerze 19834 położonej w Rybniku. Nieruchomość...

Rybnik (Zamysłów), Zamysłowska

850 000 PLN (626 zł/m2)

-
-
1357 m2
-
15383113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17318246 15383113 Do sprzedaży kamienica w centrum Rybnika przy ulicy Jana III Sobieskiego 14 (pasaż) w sąsiedztwie kawiarni` Cafe Bosko` i Placu Wolności oraz w  pobliżu rynku. Bardzo dobre miejsce na prowadzenie działalności handlowej, usługowej i gastronomicznej...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 250 000 PLN (6 944 zł/m2)

11
-
180 m2
-
10851656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 80758 10851656 Do sprzedaży działka w ścisłym centrum Rybnika o powierzchni 244 m2 pod budowę obiektu z przeznaczeniem pod usługi (według obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego-31 U- tereny zabudowy usługowej, gdzie dopuszczone są pomieszc...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

520 000 PLN (2 131 zł/m2)

-
-
244 m2
-
15606763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22334170 15606763 Przedstawiamy do sprzedaży nieruchomość zabudowaną budynkiem usługowym o powierzchni około 765 m2 (powierzchnia użytkowa parteru około 510 m2, powierzchnia I piętra około 255 m2) na działkach o łącznej powierzchni około 1,11 ha. Obiekt zlokalizowany ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

8 000 000 PLN (10 458 zł/m2)

11
-
765 m2
-
15213217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12757786 15213217 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalno-usługowym, położoną w  Rybniku przy ul. Wodzisławskiej. o Powierzchnia użytkowa budynku: ok. 333 m2. o Powierzchnia działki: ok.1465 m2.   W skład budynku wchodzą dwie kondygnacj...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 100 000 PLN (3 313 zł/m2)

10
-
332 m2
-
15885394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27728556 15885394 Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem ponad 55 m² wysoki standardNa sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni ponad 55 m², gotowe do wprowadzenia. Lokal wyróżnia się bardzo dobrym standardem wykończenia oraz przemyślanym układem pomieszcz...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

400 000 PLN (7 273 zł/m2)

3
1
55 m2
1980
15881538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27637528 15881538 3-pokojowe mieszkanie ul. Smolna, Rybnik świetna lokalizacjaLokalizacja ul. Smolna, Rybnik doskonała lokalizacja wszędzie blisko (sklepy, komunikacja, centrum) parking dostępny pod blokiem widok z balkonu na bazylikę unikalny atutUkład mieszkanie...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

440 000 PLN (6 875 zł/m2)

3
1
64 m2
1990
15888372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27811252 15888372 Przedstawiam ofertę dla osób, które oczekują wysokiego standardu, prywatności oraz gotowego domu bez dodatkowych nakładów – w świetnie skomunikowanej, a jednocześnie spokojnej lokalizacji.Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy, wolnostojący dom jednoro...

Rybnik (Gotartowice) (Śląskie, gm. Rybnik)

2 390 000 PLN (8 074 zł/m2)

6
2
296 m2
2010