• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Rybnik

Znalezionych ofert: 112

15878865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27602481 15878865 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 800 m², położona w Rybniku – dzielnica Niewiadom, przy ul. Zygmunta Starego. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznacze...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

250 000 PLN

-
-
800 m2
-
15877028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27562081 15877028 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX! Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o wysokim standardzie wykończenia, położony w zielonej i spokojnej części Rybnika – Zebrzydowicach, przy ul. Cypriana Kamila Norwida. Nieruchomość idealna dla ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 695 000 PLN (6 753 zł/m2)

5
2
251 m2
2008
15885239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27721084 15885239 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Rybnika – w otoczeniu kamienic, tuż przy najważniejszych punktach miasta. Lokal o powierzchni 44,79 m² znajduje się na 4 piętrz...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

320 000 PLN (7 144 zł/m2)

2
1
44.79 m2
1961
15872206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27488457 15872206 Przedmiot sprzedaży: Przedmiotem sprzedaży jest przygotowana i częściowo zrealizowana inwestycja deweloperska obejmująca 8 działek (w tym droga wewnętrzna). Projekt zakłada realizację: zabudowy szeregowej – 5 lokali mieszkalnych 2 bud...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

2 000 000 PLN (1 576 zł/m2)

1
-
1269 m2
2024
15766090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25498265 15766090 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAXNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3979 m², położona w spokojnej i zielonej części Rybnika – Niedobczyce, ul. Zamenhofa.Najważniejsze informacje: Stan prawny uregulowany – pełn...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

329 900 PLN

-
-
3979 m2
-
15860272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27181422 15860272 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż funkcjonalny garaż murowany o powierzchni 18 m² z dodatkowym podjazdem 18 m².Garaż w bardzo dobrym stanie technicznym, solidnie wykonany i przystosowany nie tylko do parkowania samochodu, ale...

Rybnik (Maroko-nowiny) (Śląskie, gm. Rybnik)

72 000 PLN (4 000 zł/m2)

1
-
18 m2
-
15772087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25600593 15772087 Prezentujemy Państwu Atrakcyjną Działkę Budowlaną w zielonej i spokojnej części Rybnika. Dookoła zabudowa jednorodzinna . Działka o powierzchni 1400 m2 składa się z dwóch działek. Na działce kanalizacja ,prąd, woda, gaz w drodze. Wszę...

Rybnik (Zebrzydowice) (Śląskie, gm. Rybnik)

260 000 PLN

-
-
1400 m2
-
15807651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26376153 15807651 Kawalerka z balkonem w niskim bloku - w stanie deweloperskim, idealna do własnej aranżacji!Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,72 m² w świetnej lokalizacji przy ul. Barbary w Rybniku. To idealna propozycja dla osób szukających mieszkania, które m...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

179 000 PLN (6 393 zł/m2)

1
1
28 m2
1965
15881515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27635956 15881515 2 pokoje na parterze w spokojnej okolicy - Rybnik, ul. Lotników!Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m², zlokalizowane na parterze w spokojnej i zielonej części Rybnika przy ul. Lotników. To idealna propozycja dla osób starszych, młod...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

169 000 PLN (4 694 zł/m2)

2
1
36 m2
1980
15840704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26784022 15840704 2-pokojowe mieszkanie 54,59 m² - ul. Karskiego Balkon 4 piętroNa sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,59 m², położone na 4., ostatnim piętrze w budynku wielorodzinnym. To idealna propozycja dla młodych osób lub rodziny szuka...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

284 000 PLN (5 259 zł/m2)

2
1
54 m2
1988
15827807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633327 15827807 Dom do własnej aranżacji w spokojnej części Rybnika Golejów, ul. MorwowaNa sprzedaż dom jednorodzinny z lat 80., położony w Rybniku - dzielnicy Golejów, przy cichej i kameralnej ulicy Morwowej. Nieruchomość usytuowana jest z dala od ruchliwej ul. Gl...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

450 000 PLN (3 750 zł/m2)

4
2
120 m2
1984
15806303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26336213 15806303 Ustawne 3 pokoje z widokiem na góry - idealne dla młodych rodzin!Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,77 m², zlokalizowane na ul. Morcinka w Rybniku, na 4. piętrze niskiego bloku po termomodernizacji.To idealna propozycja dla młodych ro...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

249 000 PLN (5 188 zł/m2)

3
1
48 m2
1965