• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Rzeszów

Znalezionych ofert: 252

15885911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27743656 15885911 Jeśli marzysz o swoim własnym mieszkaniu, gdzie po ciężkim dniu pracy, czy nauki odnajdziesz ciszę i spokój lub szukasz mieszkania pod inwestycję z dobrą infrastrukturą, to dobrze trafiłeś!Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronne i...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

799 000 PLN (11 767 zł/m2)

3
1
67.9 m2
2011
15854098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27070336 15854098 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne mieszkanie z czterema niezależnymi pokojami, oddzielną kuchnią oraz balkonem, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. płk. Iranka-Osmeckiego. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

620 000 PLN (8 345 zł/m2)

4
1
74.3 m2
1985
15694672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24089807 15694672 Jeśli marzysz o nowoczesnym mieszkaniu na nowo rozwijającym się osiedlu w Rzeszowie, to ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie w nowym, prestiżowym bloku z 2022 roku na ul. Bałtyckiej 35 to miejsce, gdzie wygoda spotyka się z jakością.Komfort i nowocz...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

559 000 PLN (11 821 zł/m2)

2
1
47.29 m2
2022
15763514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25429304 15763514 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i komórka lokatorską o powierzchni 53 m2 znajdujące się w okolicach ulic Kurpiowskiej i Mazurskiej w Rzeszowie. Mieszkanie sprawdzi się idealnie dla rodziny, ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

485 000 PLN (9 123 zł/m2)

3
1
53.16 m2
1991
15884815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27711464 15884815 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie składające się z 5 pokoi o powierzchni 77,9 m2, usytułowane na 3 piętrze bloku z windą przy alei Krzyżanowskiego os. Mieszka I w Rzeszowie. Nieruchomość idea...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

669 000 PLN (8 588 zł/m2)

5
1
77.9 m2
1980
15884691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27709104 15884691 Uwaga, cena obowiązuje tylko do 10 maja.Szukasz alternatywy dla ciasnych blokowisk? Odkryj wyjątkowe mieszkanie na piętrze w kameralnej zabudowie bliźniaczej przy ul. Tarnopolskiej w Rzeszowie. To połączenie nowoczesnej architektury, zaawansowanej te...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

449 000 PLN (7 779 zł/m2)

3
1
57.72 m2
2025
15818859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641858 15818859 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Małopolskiej. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję.Posiadamy klucze do ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

449 000 PLN (8 909 zł/m2)

2
1
50.4 m2
1990
15768503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25546387 15768503 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro z przyjemnością prezentuje przestronne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rzeszowa – przy ulicy Strażackiej. To wyjątkowa oferta łącząca komfort, funkcjonalność oraz a...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

599 000 PLN (9 042 zł/m2)

4
1
66.25 m2
2011
15872957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27507912 15872957 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż kawalerkę po generalnym remoncie w 2026 roku o powierzchni 25,1 m2 z piwnicą. Mieszkanie znajdujące się w niskim bloku przy ul. Kosynierów os. 1000-lecia. Doskonała lokalizacja, blisko centru...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

398 000 PLN (15 857 zł/m2)

1
1
25.1 m2
1972
15858348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27146710 15858348 DZIAŁKA 10a NA TWÓJ DOM W RZESZOWIE - DZIELNICA BUDZIWÓJ.Do sprzedania posiadamy działkę 10a w Rzeszowie w dzielnicy Budziwój posiadającą Warunki Zabudowy. Działka płaska, o szerokości 33m jest do wydzielenia z większego areału o długości 60m. Tere...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

230 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15823572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641869 15823572 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przytulne, dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, usytuowane w świetnej lokalizacji przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. Z uwagi na lokalizację jest to doskonała propozycja zarówno dla osób szukając...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

389 000 PLN (14 084 zł/m2)

2
1
27.62 m2
1978
15792438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26017015 15792438 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje funkcjonalne mieszkanie typu studiokawalerka zlokalizowane na jednym z najbardziej cenionych osiedli w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym bloku zlokalizowanym przy ul. Solidarności na osi...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

320 000 PLN (12 510 zł/m2)

1
1
25.58 m2
2025