• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Rzeszów

Znalezionych ofert: 252

15721928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24608761 15721928 Na sprzedaż oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,5 m2, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Pelczara, usytuowane na IX piętrze w wysokim bloku z windą. Mieszkanie składa się z trzech ustawnych i jasnych pokoi, oddzielnej kuchn...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

494 000 PLN (9 234 zł/m2)

3
1
53.5 m2
1979
15870237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27423857 15870237 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą oraz garażem podziemnym, przy ul. Architektów w Rzeszowie. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

675 000 PLN (9 372 zł/m2)

4
1
72.02 m2
2014
15704422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24263650 15704422 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje nieruchomość, która została podzielona na dwa niezależne mieszkania z osobnymi wejściami oraz systemami grzewczymi. Nieruchomość stanowi gotowy układ inwestycyjny, usytuowana jest w Rzeszowie, przy ul. L...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

785 000 PLN (9 949 zł/m2)

5
2
78.9 m2
2011
15705950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe, św. Kingi, 2 pok., 50,19m2, osobna kuchnia 24294760 15705950 W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne, funkcjonalne i przestronne dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy św. Kingi.Opis mieszkania:- Powierzchnia użytkowa: 50,19m2- Piętro:...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

506 919 PLN (10 138 zł/m2)

2
1
50 m2
2025
15706002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Promocja, 2 pokoje, gotowe, św. Kingi, ustawne 24295823 15706002 W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne, funkcjonalne i przestronne dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy św. Kingi.Opis mieszkania:- Powierzchnia użytkowa: 44,11m2- Piętro:...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

463 155 PLN (10 526 zł/m2)

2
1
44 m2
2025
15833878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26733582 15833878 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w Rzeszowie przy ulicy Porąbki. Lokalizacja łączy spokojne, kameralne otoczenie z szybkim i wygodnym dojazdem do centrum miasta, co pozwala cieszyć się zarówno bliskości...

Rzeszów (Budziwój) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 150 000 PLN (7 855 zł/m2)

4
2
146.4 m2
2016
15857662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27129005 15857662 Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę mieszkania przy ul. Strzelniczej – w jednej z najbardziej zielonych i wygodnych lokalizacji do życia.To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, funkcjonalność i świetne połączenie z centrum miasta – a...

Rzeszów (Śródmieście) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

449 000 PLN (14 177 zł/m2)

1
1
31.67 m2
2007
15705974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniaki w cenie mieszkania, 83m2, ul. Miejska 24294756 15705974 W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Miejskiej.Opis budynku:- Powierzchnia użytkowa: 83m2 + strych- Kondygnacje: parter + piętro- Ilość pokoi: 4- Pow...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

639 000 PLN (7 699 zł/m2)

4
1
83 m2
2026
15757638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25304360 15757638 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje nowoczesne, nigdy niezamieszkiwane przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem i dwoma zewnętrznymi miejscami postojowymi. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój, kontakt z naturą i szybki...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

619 000 PLN (12 687 zł/m2)

3
1
48.79 m2
2024
15548565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20915956 15548565 NOWA NIŻSZA CENA !!! Do sprzedania kamienica w samym centrum miasta Rzeszowa. Idealna lokalizacja. Kamienica o powierzchni użytkowej 719m2, w tym powierzchnia mieszkalna 639m2. Na parterze budynku prowadzona jest działalność hadnlowo-usługowa, natomi...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 900 000 PLN (4 033 zł/m2)

10
-
719 m2
-
15138252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek produkcyjno - usługowy, Borowa Rzeszów 10729634 15138252 W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomość stanowiącą działki ewidencyjne nr  281; 282; 283; 311; 312 i 313  o łącznej powierzchni 1,0737ha wraz z budynkiem produkcyjno - usługowym znajdującym się na działce...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

3 990 000 PLN (5 700 zł/m2)

12
-
700 m2
2001
15667060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23591182 15667060 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje Państwu ofertę sprzedaży lokalu usługowego idealnego dla tych którzy prowadzą działalność gospodarczą i szukają do zakupu nieruchomości zlokalizowanej w centrum miasta nie wymagającej dodatkowego wkład...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

795 600 PLN (10 000 zł/m2)

1
-
79.56 m2
1910