• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Słupsk

Znalezionych ofert: 162

15895077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27958247 15895077 Na sprzedaż, lokal usługowy, parter, Centrum Handlowe Wokulski, ul. Kołłątaja, Słupsk, 119.000,-PLN Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 30 m2, posadowiony na parterze renomowanego Centrum Handlowego Wokulski w Słupsku. Lokalizacja zapewnia dosk...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

119 000 PLN (3 967 zł/m2)

1
1
30 m2
-
15895074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27958248 15895074 Na sprzedaż działka budowlana, Słupsk, ul. Stanisława Szpilewskiego 177.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana położona przy ulicy Stanisława Szpilewskiego w Słupsku o numerze ewidencyjnym 4230 A, która powstanie po podziale działki 4230. Działka ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

177 000 PLN

-
-
3060 m2
-
15895073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27958246 15895073 Na sprzedaż, zespół budynków produkcyjno- biurowych, Słupsk, ul. Borchardta, 7.400.000,-PLN brutto LINK DO FILMU: https:youtu.bedRdS3shLq4k Na sprzedaż nieruchomość gruntowa w użytkowaniu wieczystym zabudowana zespołem budynków produkcyjno-bi...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

7 400 000 PLN (3 764 zł/m2)

12
1
1966 m2
1995
15409232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 17896427 15409232 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZEOferujemy na sprzedaż działkę zlokalizowaną na obrzeżach Słupska.Teren w większości płaski. Powierzchnia działki wynosi ok 4,5haKlasyfikacja gruntu dla całej działki: N-nieużytki (częściowo zalesione).Zjazd na...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

10 387 898 PLN (229 zł/m2)

-
-
45300 m2
-
15812540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26530240 15812540 OFERTA ZAREZERWOWANA !!! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, I piętro - Słupsk, ul. Mochnackiego Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Słupsku przy ul. Mochnackiego , położone na I piętrze w czteropiętrowym budynku mieszkalnym. Lokal o powierzchni...

Słupsk (Osiedle króla stefana batorego) (Pomorskie, gm. Słupsk)

399 000 PLN (7 125 zł/m2)

3
-
56 m2
1997
15896305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27976332 15896305 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, prywatnym miejscem parkingowym i wyposażeniem w cenie Słupsk, ul. 3-go maja Na sprzedaż komfortowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 68,84 m² , położone na 1 piętrze b...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

549 000 PLN (8 074 zł/m2)

3
-
68 m2
2007
15896869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27990979 15896869 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1640 m², położona w wyjątkowo atrakcyjnej i zielonej okolicy w miejscowości Gałęzinowo przy ul. Spacerowej, pomiędzy Ustką a Słupskiem.Świetna lokalizacja zarówn...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

244 360 PLN (149 zł/m2)

-
-
1640 m2
-
15873121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27512478 15873121 MIESZKANIE 3 POKOJOWE Z BALKONEM W CENTRUM SŁUPSKA SPÓŁDZIELCZE- WŁASNOŚCIOWE BEZ ZGODY MSWiA DLA CUDZOZIEMCÓW Biuro Nieruchomości DELTA w Słupsku oferuje do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 55,96 m2,...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

410 000 PLN (7 455 zł/m2)

3
-
55 m2
1989
15449729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18815667 15449729 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIProjekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1) Prawo wła...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

1 406 548 PLN (1 062 zł/m2)

12
-
1324 m2
-
15793995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26060631 15793995 Biuro Nieruchomości DELTA w Słupsku oferuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze, zlokalizowane przy ulicy Małachowskiego. Mieszkanie z jednostronną wystawą okien w dobrym stanie technicznym, po remoncie. Składa się z dw&oac...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

260 000 PLN (7 027 zł/m2)

2
-
37 m2
1912
15848423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26936462 15848423 Dwupokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania o powierzchni 50,16 m2 w centrum Słupska - przy ulicy Wolności! Szukasz mieszkania w sercu miasta z widokiem na jego symbole i bliskością w...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

279 000 PLN (5 580 zł/m2)

2
-
50 m2
1915
15858703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27153585 15858703 Słupsk, ul. Dmowskiego 3 Pokoje Parter Loggia Biuro Nieruchomości DELTA ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu popularnego Osiedla Niepodległości przy ulicy Dmows...

Słupsk (Osiedle niepodległości) (Pomorskie, gm. Słupsk)

460 000 PLN (7 667 zł/m2)

3
-
60 m2
1981