• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Słupsk

Znalezionych ofert: 162

15894527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944515 15894527 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Nowe Miasto ul. Dywizjonu 303 Słupsk Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,28 m² , położone na 5 pi...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

475 000 PLN (9 896 zł/m2)

2
-
48 m2
2019
15873163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27513154 15873163 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,63 m2 na parterze blisko centrum miasta przy ulicy Sierpinka w Słupsku! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,63 m², położone na parterze odrestaurowanej kamienicy przy u...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

279 000 PLN (4 359 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15894352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27940452 15894352 Mieszkanie na sprzedaż - 45,50 m² Osiedle Zatorze, ul. Banacha 1 piętro 3 pokoje Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,50 m² , położone na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku z 1970 roku , na lubianym i dobrz...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

359 000 PLN (7 978 zł/m2)

3
-
45 m2
1970
15558446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 21234364 15558446 ELEGANCKI DOM O POWIERZCHNI CAŁKOWITEJ 247,1M2 W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ z INSTALACJĄ FOTOWOLTAICZNĄ - SŁUPSK, UL. NORWIDA, OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI! Jeśli marzysz o wyjątkowym domu w doskonałej lokalizacji, mamy dla Ciebie idealną propozyc...

Słupsk (Niepodległości) (Pomorskie, gm. Słupsk)

999 000 PLN (4 045 zł/m2)

4
-
247 m2
1990
15883622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675340 15883622 Na sprzedaż przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,69 m², położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku, przy ul. Wojciecha Korfantego w Słupsku.UKŁAD MIESZKANIAMieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o k...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

647 745 PLN (10 500 zł/m2)

3
1
61.69 m2
2018
15890150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27873343 15890150 Na sprzedaż mieszkanie w sercu Słupska - ul. Podgórna 52,50 m² Szukasz mieszkania z klimatem, w świetnej lokalizacji i z potencjałem aranżacyjnym? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż 2-pokojowe miesz...

Słupsk (Słupsk) (Pomorskie, gm. Słupsk)

259 000 PLN (4 981 zł/m2)

2
-
52 m2
-
15886370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27755937 15886370 NA SPRZEDAŻ Klimatyczny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem ul. Klonowa, Słupsk Na sprzedaż wyjątkowy, słoneczny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 97,14 m², położony w prestiżowej i spokojnej części Słupska - ...

Słupsk (Słupsk) (Pomorskie, gm. Słupsk)

869 000 PLN (8 959 zł/m2)

4
-
97 m2
-
13889061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 2195705 13889061 WYJĄTKOWA OFERTA - TURBINY WODNE WRAZ Z ZABUDOWANIAMI I GRUNTEM W CENTRUM SŁUPSKA !!! Bardzo atrakcyjna nieruchomość gruntowa w postaci Wyspy Młyńskiej wraz z zabudowaniami takimi jak młyn, magazyny, budynki handlowo usługowe. Olbrzymia powierzchnia...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

12 300 000 PLN (698 zł/m2)

-
-
17628 m2
-
15856763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27106012 15856763 Trzy pokoje na Zatorzu - do własnej aranżacja w świetnej cenie! Szukasz mieszkania, które nie zrujnuje Twojego budżetu, a jednocześnie oferuje przestrzeń dla całej rodziny? Chcesz urządzić wnętrze dokładnie tak, jak sobie wym...

Słupsk (Zatorze) (Pomorskie, gm. Słupsk)

269 000 PLN (6 114 zł/m2)

3
-
44 m2
1966
15879126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27608270 15879126 Proponujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni całkowitej 65,47 m2 przy ulicy Lelewela w Słupsku! Lokal mieszkalny znajduje się w doskonałej lokalizacji - blisko wszystkich niezbędnych punktów usł...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

320 000 PLN (6 275 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15887708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27791645 15887708 NA SPRZEDAŻ 4 -pokojowy dom z ogrodem, tarasem, balkonem, garażem i piwnicą Świetna lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany 4 -pokojowy dom o powierzchni 102,75 m², usytuowany na działce o powierzchni 286 m². To i...

Słupsk (Słupsk) (Pomorskie, gm. Słupsk)

1 049 000 PLN (10 284 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15871047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27452700 15871047 Biuro Nieruchomości DELTA w Słupsku oferuje do sprzedaży przestronne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 82,67 m2 w kamienicy w ścisłym centrum Słupska przy ulicy Anny Łajming. Lokal zadbany, przestronny o powierzchni 82,67 m2. Skła...

Słupsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Słupsk)

249 900 PLN (3 048 zł/m2)

2
-
82 m2
1907