• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Słupsk

Znalezionych ofert: 162

15827606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26592833 15827606 WYJĄTKOWE DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE W NOWOCZESNYM STYLU OSIEDLE ZAMKNIĘTE TOP LOKALIZACJA Biuro Nieruchomości Delta w Słupsku oferuje na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie , położone w nowoczesnym budynku z 2017 roku , na t...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

650 000 PLN (6 633 zł/m2)

5
-
98 m2
2017
15741978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji! 24982401 15741978 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Atrakcyjne mieszkanie w dobrej lokalizacji, klatka schodowa świeżo po remoncie generalnym:ATUTYBardzo dobra lokalizacja.Zadbane i ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

285 000 PLN (6 786 zł/m2)

2
-
42 m2
1950
15667722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23608941 15667722 Sprzedaję Mieszkanie w nowym budownictwie w urokliwej części Słupska gdzie niewątpliwym walorem lokalizacji jest bliskość do przepływającej rzeki Słupia i Parku ze Stawkiem Łabędzim. Wokół lokalizacji liczne punkty usługowo-handlowe. Komunikacja podm...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

400 000 PLN (8 511 zł/m2)

2
1
47 m2
2013
15807675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26376651 15807675 WYJĄTKOWY, SOLIDNY DOM Z 2004 ROKU PRESTIŻOWE OS. SŁOWIŃSKIE 293,44 m² POW. UŻYTKOWEJ PODPIWNICZONY GARAŻ KOMINEK PODŁOGÓWKA DRZWI HS PODDASZE UŻYTKOWE MOŻLIWOŚĆ 2 MIESZKAŃ Na sprzedaż ko...

Słupsk (Słupsk) (Pomorskie, gm. Słupsk)

965 000 PLN (3 294 zł/m2)

5
-
293 m2
2004
15888419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27813393 15888419 Dwupoziomowe mieszkanie 60,08 m² przy ul. Nad Śluzami w Słupsku Na sprzedaż oferujemy klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie położone na 2. piętrze budynku przy ul. Nad Śluzami w Słupsku. To propozycja dla os&oacut...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

409 000 PLN (6 817 zł/m2)

4
-
60 m2
1924
15871937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27480738 15871937 Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Nowowiejskiej - Twoja oaza spokoju Szukasz przestrzeni, która daje poczucie domu jednorodzinnego w sercu miasta? Na sprzedaż oferuje...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

589 000 PLN (4 828 zł/m2)

4
-
122 m2
1991
15852621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27037115 15852621 Tylko u Nas !!! Rodzinny dom z potencjałem i dużym ogrodem - Słupsk, ul. Krzywa Szukasz domu, który zapewni Twojej rodzinie przestrzeń, prywatność i własny kawałek zieleni? Ta oferta m...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

760 000 PLN (5 067 zł/m2)

4
2
150 m2
1980
15887833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27795442 15887833 Mieszkanie na sprzedaż - Słupsk, ul. Zygmunta Augusta Osiedle Zatorze Spółdzielczo-własnościowe Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 46,40 m² , położone na 4. piętrze budynku z 1969 rok...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

359 000 PLN (7 804 zł/m2)

3
-
46 m2
1969
15856693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27102597 15856693 Na sprzedaż dom jednorodzinny Słupsk, osiedle RyczewoNa sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i cenionej części Słupska na osiedlu Ryczewo, przy ulicy Drzymały. Nieruchomość o powierzchni około 160 m² powierzchni użytkowej , a łącznej ok ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

825 000 PLN (5 124 zł/m2)

6
1
161 m2
1984
15877504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27571110 15877504 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 136,38 m², położone w samym sercu Słupska, przy ul. Wojska Polskiego.To wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Lokal znajduje się na drugim piętrze i został funkcjonalnie przygoto...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

499 000 PLN (3 632 zł/m2)

6
-
137.38 m2
1890
15879058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
LOKAL KOMERCYJNY -HALE Z ZAPLECZEM SOCJALNYM Z DUŻ 27607684 15879058 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na SPRZEDAŻ wolnostojąca HALA przemysłowo-magazynowa z zapleczem socjalno-biurowym o powierzchni 1244,4m2 na ogrodzonej działce o ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

2 970 000 PLN (140 zł/m2)

11
-
21166 m2
1950
15887136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27778948 15887136 Inwestycja blisko Ratusza w centrum SłupskaKupujesz udziały, zyskujesz wpływyNa sprzedaż 12 udziału lokalu handlowo-usługowego w kamienicy w ścisłym centrum Słupska, przy ul. Filmowej 24 – tuż przy Ratuszu Miejskim, głównych urzędach i ulicach handlo...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

399 900 PLN (3 839 zł/m2)

1
-
104.17 m2
1920