• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Słupsk

Znalezionych ofert: 162

15778251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25748290 15778251 Na sprzedaż oferuję atrakcyjny lokal użytkowy położony w samym sercu Słupska, przy ul. Wojska Polskiego, jednej z najbardziej ruchliwych i rozpoznawalnych ulic w mieście.Centrum miasta zapewnia doskonałą widoczność oraz duży ruch pieszy i samochodowy...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

490 000 PLN (7 313 zł/m2)

1
-
67 m2
-
15867941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27359792 15867941 Oferujemy na sprzedaż dom 128m2 położony na działce 369m2. Piętrowy dom znajduje się na obrzeżach Słupska w bardzo cichej i spokojnej okolicy na terenie zamkniętego osiedla. Nowe budownictwo (2020r) i jakość wykończenia sprawiają, że dom łączy w sobi...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

1 299 000 PLN (10 148 zł/m2)

4
-
128 m2
2020
15802299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26262960 15802299 Kawalerka 37,26 m² - do generalnego remontu - Słupsk Śródmieście - 169 000 zł Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 37,26 m², położona na 3. piętrze wyremontowanej kamienicy na Osiedlu Leśnym w Słupsku. Mieszkanie idealn...

Słupsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Słupsk)

179 000 PLN (4 838 zł/m2)

1
-
37 m2
1930
15571309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21565695 15571309 WYJĄTKOWE, DWUSTRONNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE W SERCU MIASTA - UL. KOŁŁĄTAJA W SŁUPSK U! Szukasz przestronnego lokum, w którym możesz poczuć klimat zabytkowej kamienicy, a jednocześnie korzystać z wygód miejsk...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

399 000 PLN (4 385 zł/m2)

3
-
91 m2
1902
15727717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24723348 15727717 APARTAMENT ZAPROJEKTOWANY I URZĄDZONY W NOWOCZESNYM, EKSKLUZYWNYM STYLU Z MIEJSCEM POSTOJOWYM W HALI GARAŻOWEJ ORAZ KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ ZLOKALIZOWANY NA OSIEDLU ZACHÓD w SŁUPSKU. Biuro Nieruchomości DELTA oferuje...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

574 900 PLN (10 453 zł/m2)

3
-
55 m2
2020
15170651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 11568064 15170651 Biuro Nieruchomości DELTA oferuje do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w Centrum Słupska przy ulicy Kołłątaja. Lokal po kapitalnym remoncie mieszkanie o powierzchni 91 m2, w odremontowanej pięknej kamienicy. W przedpokoju ścia...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

430 000 PLN (4 725 zł/m2)

3
-
91 m2
1902
15885384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Modern Penthouse-style Apartment/Wileńska Park 27728418 15885384 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Wyjątkowa przestrzeń dla wymagających. Dwukondygnacyjny apartament położony na ostatnim piętrze prestiżowej inwestycji Wileńska Pa...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

1 370 000 PLN (10 538 zł/m2)

4
1
130 m2
2024
15826934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom który zarabia 26622989 15826934 Na sprzedaż dom w Słupsku - doskonała inwestycja z dochodowym wynajmem! Oferujemy na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 260 m², zlokalizowany w Słupsku, w dobrze skomunikowanej części miasta, w bliskiej odległości od uc...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

950 000 PLN (3 654 zł/m2)

10
3
260 m2
1991
15765745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25483521 15765745 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaDOCHODOWA INWESTYCJA W SŁUPSKU --> ROI 11%Odkryj perłę inwestycyjną w sercu Słupska – kamienicę przy skrzyżowaniu ulic Kołłątaja 15,15a i Wojska Polskiego 27, po...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

8 900 000 PLN (3 774 zł/m2)

12
-
2358 m2
-
15800880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26223413 15800880 NA SPRZEDAŻ - PRZYTULNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE W WYJĄTKOWEJ LOKALIZACJI Słupsk, ul. Nad Śluzami 36,71 m² Widok na rzekę 1. piętro kamienicy po remoncie Na sprzedaż zadbane i klimatyczne mieszkanie położone w jednej z najb...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

270 000 PLN (7 500 zł/m2)

2
-
36 m2
1924
15884760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 27710322 15884760 Garaż na sprzedaż - Słupsk, ul. Ogrodowa Centrum miasta Na sprzedaż garaż o powierzchni 22,60 m² , położony w budynku mieszkalnym przy ul. Ogrodowej w Słupsku . To bardzo atrakcyjna oferta dla os&oacut...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

90 000 PLN (4 091 zł/m2)

11
-
22 m2
2003
15884759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27710319 15884759 2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią 33 m² Słupsk, ul. Andersa Osiedle Niepodległości Spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchn...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

269 000 PLN (8 152 zł/m2)

2
-
33 m2
1984