• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Stare

Znalezionych ofert: 186

15806565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26341504 15806565 Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w Starych Grochalach (gm. Leoncin), przy Puszczy Kampinoskiej. Powierzchnia 136,58 m², działka 401 m², garaż + miejsce na podjeździe. Przemyślany układ: na parterze duża strefa dzienna 39,07 m², kuchnia ze...

Stare Grochale (Mazowieckie, gm. Leoncin)

895 000 PLN (6 553 zł/m2)

4
2
136.58 m2
2026
15578653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21730812 15578653 Na sprzedaż bardzo atrakcyjna nieruchomość pod inwestycję w super cenie. Nieruchomość jest świetnie zlokalizowana, graniczy z dawną trasą E7 oraz nową S7. Zgodnie z MPZP nieruchomość może być wykorzystywana do wszelkiej działalności biznesowej - prod...

Stare Kosiny (Mazowieckie, gm. Wiśniewo)

2 490 000 PLN (53 zł/m2)

-
-
47159 m2
-
15800695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26219330 15800695 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIProjekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1) Prawo wła...

Boczki Stare (Łódzkie, gm. Szadek)

186 602 PLN (2 195 zł/m2)

3
-
85 m2
-
15830042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26660339 15830042 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 913m2, położona w miejscowości Stare Byliny, 8 km od Rawy Mazowieckiej.Szukasz kameralnego miejsca na dom całoroczny, letni lub rekreacyjny?Marzysz, aby w okolicy była cisza, którą zakłóca tylko śpiew ptakó...

Stare Byliny (Łódzkie, gm. Rawa Mazowiecka)

109 000 PLN (119 zł/m2)

-
-
913 m2
-
15828986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26633348 15828986 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 849m2, położona w miejscowości Stare Byliny, 8 km od Rawy Mazowieckiej.Szukasz kameralnego miejsca na dom całoroczny, letni lub rekreacyjny?Marzysz, aby w okolicy była cisza, którą zakłóca tylko śpiew ptakó...

Stare Byliny (Łódzkie, gm. Rawa Mazowiecka)

90 000 PLN (106 zł/m2)

-
-
849 m2
-
15822175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26633170 15822175 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 781m2, położona w miejscowości Stare Byliny, 8 km od Rawy Mazowieckiej. Szukasz kameralnego miejsca na dom całoroczny, letni lub rekreacyjny? Marzysz, aby w okolicy była cisza, którą zakłóca tylko śpiew pta...

Stare Byliny (Łódzkie, gm. Rawa Mazowiecka)

90 000 PLN (115 zł/m2)

-
-
781 m2
-
15876160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27532340 15876160 Działka inwestycyjna z linią brzegową rzeki 2700 m² Stare Budy, gm. JaktorówNa sprzedaż działka o powierzchni 2700 m², położona w miejscowości Stare Budy (gmina Jaktorów), w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, lasów i terenów zielonych. Nieruchomość...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

280 000 PLN (104 zł/m2)

-
-
2700 m2
-
15772216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25605325 15772216 Do wyboru kilka prostokątnych działek budowlanych.Przyłącze prądu na każdej z nich.Gaz w drodze.Częściowo ogrodzone siatką.W pobliżu przystanek autobusowy komunikacji miejskiej z bezpośrednim dojazdem do Warszawy.Dojazd drogą utwardzoną z udziałem w ...

Stare Załubice (Mazowieckie, gm. Radzymin)

165 000 PLN

-
-
1090 m2
-
15877524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27571125 15877524 Na tę nieruchomość położoną w Starych Kolniach składają się dwie działki: 281 oraz 282. Pierwsza o powierzchni 891 m2 idealna jeśli ktoś marzy o budowie własnego nowego domu, natomiast na drugiej, zdecydowanie większej, bo jej powierzchnia to 3678 m2...

Stare Kolnie (Opolskie, gm. Popielów)

279 000 PLN (1 993 zł/m2)

5
1
140 m2
1920
14147562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2461788 14147562 Niezwykle atrakcyjna nieruchomość komercyjna położona w Starych Kupiskach w województwie podlaskim, powiat łomżyński, gmina Łomża , na obrzeżach miasta Łomża. Obiekt do wykorzystania na dowolne cele, od biurowo - magazynowych po usługowo- produkcyjne...

Stare Kupiski (Podlaskie, gm. Łomża)

1 350 000 PLN (1 029 zł/m2)

11
-
1312 m2
1990
15619190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22579696 15619190 REZERWACJA Na sprzedaż wygodne, dwustronne mieszkanie dla rodziny - 4 pokoje, z dużą przestrzenią dzienną, oddzielną częścią prywatną oraz 2 łazienkami, 2 balkonami, garażem i bardzo dużą piwnicą. Niespotykanie duża przestrzeń do przechowywania.Rozkł...

Stare Babice (Latchorzew) (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

1 399 000 PLN (11 467 zł/m2)

4
1
122 m2
1998
13682179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 1987078 13682179 Siedlisko o pow. prawie trzy tysiące m2 (2,69 ha), z parterowym domem 120 m2 - trzy pokoje, kuchnia i łazienka z prysznicem. Na podłogach deska. Dom z 1975 roku, opalany węglem lub drewnem. Możliwy kominek lub ogrzewanie elektryczne. Budynek gospoda...

Stare Kosiny (Mazowieckie, gm. Wiśniewo)

350 000 PLN (13 zł/m2)

-
-
26900 m2
-