• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Stare

Znalezionych ofert: 186

15895175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27960678 15895175 Miejsce, gdzie możesz stworzyć dom dokładnie taki, jak chcesz! Ten budynek w Starych Kupiskach przy ul. Dwornej to idealna propozycja dla osób, które marzą o własnej przestrzeni w cichej i kameralnej okolicy, a jednocześnie cenią szybki dostęp do mia...

Stare Kupiski (Podlaskie, gm. Łomża)

429 000 PLN (3 146 zł/m2)

3
1
136.35 m2
2025
15895182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27960628 15895182 Syndyk masy upadłości Marcina Wiśniewskiego – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej w postępowaniu upadłościowym, sygn. akt PL1PGUp-s5262025 ogłasza konkurs na sprzedaż z wolnej ręki prawa własności zabudowanej nieruchomości grunto...

Stare Gumino (Mazowieckie, gm. Dzierzążnia)

139 900 PLN (1 176 zł/m2)

8
-
119 m2
-
15894085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27922906 15894085 ..:: dom w zabudowie bliźniaczej 3 sypialnie dwustanowiskowy garaż ::..Na sprzedaż nowoczesna połowa bliźniaka położona w spokojnej i zielonej części Klaudyna, przy ul. Stefaniego – zaledwie kilka minut od granicy Warszawy.NIERUCHOMOŚĆNie...

Stare Babice (Klaudyn) (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

2 500 000 PLN (14 045 zł/m2)

4
1
178 m2
2022
15882859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27673464 15882859 Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 600 m² (wymiary 22 m x 27 m) położona w malowniczej miejscowości Stare Kiejkuty, bardzo blisko Jezioro Wałpusz. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony jest pod zabud...

Stare Kiejkuty (Warmińsko-Mazurskie, gm. Szczytno)

60 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
600 m2
-
15853342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na Mazurach 27047838 15853342 Good Life Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w samym sercu mazurskich jezior i lasów!Miejscowość Stare Juchy, położona niedaleko Ełku, to idealne miejsce dla osób poszukujących ciszy, spokoju i bliskości natury, a je...

Stare Juchy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stare Juchy)

1 100 000 PLN (6 587 zł/m2)

7
3
167 m2
1930
15790587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 25970847 15790587 Na sprzedaż obiekt magazynowo-produkcyjny o powierzchni 2110 m² z biurem i zapleczem socjalnym, położony w miejscowości Stare Ślepce, gmina Sławoborze (woj. zachodniopomorskie).Powierzchnia działki: 0,5432 ha (5432 m²)Lata budowy: 20122015Lokalizacja...

Stare Ślepce (Zachodniopomorskie, gm. Sławoborze)

2 550 000 PLN (1 154 zł/m2)

11
-
2210 m2
2012
15814722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 26592688 15814722 Na sprzedaż działka o powierzchni 559 m2 zabudowana klimatycznym, drewnianym domkiem letniskowym z lat 70., położona w Starych Jabłonkach przy ul. Wczasowej 27. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, w otoczeniu lasów, kilka minut spacerem od...

Stare Jabłonki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

395 000 PLN (5 809 zł/m2)

3
1
68 m2
1970
15710583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24383037 15710583 Dom nad brzegiem jeziora Tałty z dużym tarasem z niesamowitym widokiem na wodę, własnym pomostem, schowany w zieleni. Wewnątrz przytulny, ciepły - sercem domu jest przestronny pokój kominkowy, ale także duża kuchnia z wygodnym stołem jadalnianym. Kli...

Stare Sady (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

2 950 000 PLN (12 939 zł/m2)

5
2
228 m2
1930
15735403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wysoki Standard i Pewny Najemca. Hala 327m² 24854675 15735403 Szukasz bezpiecznej i rentownej inwestycji w nieruchomości komercyjne? Prezentuję na sprzedaż nowoczesny obiekt magazynowy w doskonałej lokalizacji w Starych Babicach, który już od pierwszego dnia generuje pasywny przychód dzięki stabilnej umowie naj...

Stare Babice (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

2 970 000 PLN (9 083 zł/m2)

3
-
327 m2
2019
15736298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowa Inwestycja: Nowoczesny Magazyn w Babicach 24871014 15736298 Na sprzedaż nowoczesny obiekt magazynowo-biurowy w Starych Babicach - idealna propozycja dla inwestora poszukującego bezobsługowej nieruchomości generującej pasywny dochód. Obiekt jest wynajęty przez stabilnego najemcę, co gwarantuje comiesięczny zys...

Stare Babice (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

2 700 000 PLN (8 795 zł/m2)

3
-
307 m2
2019
15590754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 21989453 15590754 Teren o powierzchni 19200 m2, 1,92 ha, szer. frontu 287 m, objęty MPZP, przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną lub usługową. Wytyczne planu: - intensywność zabudowy 1 - pow. zabudowy 40% - pow. biologicznie czynna 40% - wysokość zabudowy 10 m, 2 kon...

Trębki Stare (Mazowieckie, gm. Zakroczym)

2 000 000 PLN

-
-
19200 m2
-
15510757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20137730 15510757 Prezentuję Państwu wyjątkowy dom o powierzchni około135 m2 położony w malowniczej miejscowości Stare Wierzchowo. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie spokój i bliskość natury. Na parterze znajduje się przestronny salon z kominkiem, który z...

Stare Wierzchowo (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

819 000 PLN (4 818 zł/m2)

4
1
170 m2
1980