• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Sulejówek

Znalezionych ofert: 47

15840993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26787624 15840993 Przedmiotem sprzedaży jest kształtna, zalesiona działka w Sulejówku z wydanymi warunkami zabudowy na dwa domy jednorodzinne. Działka płaska, częściowo zalesiona, w kształcie zbliżona jest do prostokąta o wymiarach 86 na 110 metrów. Warunki zabudowy ...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

4 274 550 PLN (450 zł/m2)

-
-
9499 m2
-
15850808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27008089 15850808 Na sprzedaż działka o powierzchni 118 m², położona w miejscowości Sulejówek, powiat miński, województwo mazowieckie. Nieruchomość znajduje się przy ul. Bagno, w rozwijającej się części miasta z dogodnym dostępem do infrastruktury oraz komunikacji z W...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

279 000 PLN (2 364 zł/m2)

-
-
118 m2
-
15823696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633207 15823696 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w spokojnej i zielonej części Sulejówka przy ul. Mariańskiej. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu terenów leśnych, w cichej i kameralnej okolicy, a jednocześnie z wygodn...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

1 490 000 PLN (13 545 zł/m2)

3
1
110 m2
2026
15880970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27618809 15880970 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJITwój wymarzony dom gotowy już na III - IV kwartał 2026! Nowoczesny bliźniak w urokliwym miejscu w Sulejówku z możliwością usługi wykończenia przez naszą firmę.Możliwość pozostawienia mieszkania w rozliczeniu !Zdj...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

1 390 000 PLN (8 854 zł/m2)

5
-
157 m2
2026
15877337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27567690 15877337 Na sprzedaż działka zabudowana domem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym. Na nieruchomości: 1. Dom z 1972r. o powierzchni użytkowej około 78 m2 - stan do generalnego remontu4 pokoje, 2 łazienki, oddzielna kuchniaMedia: kanalizacja, woda, prąd, ga...

Sulejówek (Miłosna) (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

990 992 PLN (4 184 zł/m2)

9
-
236.83 m2
1972
15065685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 8687742 15065685 Dom wolno stojący z funkcją mieszkalną i do prowadzenia firmy w Sulejówku. Całość o pow 640 m 2. Część mieszkalna to 2 duże mieszkania o pow 242 m 2.Mieszkania znajdują się na I piętrze i poddaszu. Jest osobna klatka schodowa z windą na zewnątrz do ...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

4 150 000 PLN (4 940 zł/m2)

8
3
840 m2
2005
15037735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 7690981 15037735 Do sprzedania prezentuję dom o powierzchni 200m2 położony na działce 380 m2 w Sulejówku Do sprzedania prezentuję dom o powierzchni 240m2, położony na działce 373m2 w Sulejówku. Korzystny dojazd, blisko SKM, PKP, przystanek autobusowy.POMIESZCZENIA:p...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

890 000 PLN (3 708 zł/m2)

5
-
240 m2
1990
15684054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje, balkon,garaż – Sulejówek Mił, blisko SKM 23902361 15684054 Housing Market prezentuje atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 64 m², zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Sulejówka Miłosnej, przy ul. Czynu Społecznego. Lokal znajduje się na zamkniętym, kameralnym osiedlu z bramą wjazdową na pilota - gwaranc...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

834 900 PLN (13 045 zł/m2)

3
1
64 m2
2022
15779222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny bliźniak z dużym ogrodem, pompa ciepła 25768838 15779222 Mam przyjemność przedstawić Państwu wybudowany w wysokim standardzie jednopiętrowy dom o powierzchni 155,16 m2 plus poddasze. Ta inwestycja składa się z 2 przestronnych, oddzielonych od siebie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, które łącz...

Sulejówek (Długa szlachecka) (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

1 199 000 PLN (7 735 zł/m2)

6
2
155 m2
2025
15645416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękna działka budowlana Sulejówek/Długa Szlach. 23196686 15645416 Mam przyjemność przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlaną, położoną w bardzo cichej, spokojnej i zielonej okolicy tuż przy granicy z Sulejówkiem. W najbliższym otoczeniu lasy i łąki, ale też niedaleko do bogatej infrastruktury handlowo-...

Sulejówek (Długa szlachecka) (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

995 000 PLN

-
-
3354 m2
-
15586915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21894614 15586915 Grunt inwestycyjny w miejscowości Sulejówek , obręb 58 , numer działek 67 i 71 (sprzedaż tylko obu działek)MPZP Dla działki 67 - X-MNE6Dla działki 71 - XMN8Działki znajdują się w doskonałej lokalizacji - ul. Brzezińska - zielona część Sulejówka - wid...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

989 000 PLN

-
-
10203 m2
-
15639476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękna działka budowlana Sulejówek/Długa Szlach. 23043337 15639476 Mam przyjemność przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlaną, położoną w bardzo cichej, spokojnej i zielonej okolicy tuż przy granicy z Sulejówkiem. W najbliższym otoczeniu lasy i łąki, ale też niedaleko do bogatej infrastruktury handlowo-...

Sulejówek (Długa szlachecka) (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

499 000 PLN

-
-
1677 m2
-