• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 218

15822255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26608831 15822255 Przytulne i zadbane po remoncie, 4 pokojowe mieszkanie ( w 2024 roku remont mieszkania: ściany gładzie, podłogi nowe panele, terrakota i glazura w tym nowa częściowa instalacja elektryczna i hydraulika) Do mieszkania przynależy piwnica oraz możliwoś...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

525 000 PLN (9 906 zł/m2)

4
1
53 m2
1985
15882785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673358 15882785 Polecam na sprzedaż kawalerkę położoną na parterze wysokiego budynku.FORMA WŁASNOŚCI: spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu, dzięki czemu mogą je nabyć obywatele państw nie należących do Unii Europejskiej.Na powierzchnię 18,6m2 składają się:- pok...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

229 000 PLN (12 312 zł/m2)

1
1
18.6 m2
1975
15174590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 11697420 15174590 Na sprzedaż mieszkanie w prestiżowym budynku w stylu loft ! Idealne na siedzibę firmy . Doskonałe na kancelarię prawną ,gabinet lekarski , salon kosmetyczny , biuro oraz inne działalności. W budynku mieści się wiele firm oraz mieszkania prywatne.Mies...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

520 000 PLN (10 222 zł/m2)

1
-
50.87 m2
-
15883057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673608 15883057 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 43,95 m² usytuowane na 2 piętrze bloku w samym sercu Szczecina.SKŁAD NIERUCHOMOŚCI:Pokój z wyjściem na balkon o pow. ok. 15,47 m2Pokój o pow. ok. 13,59 m²Łazienka z prysznicem o pow. ok. 2,73 m²Kuchnia widna ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

529 000 PLN (12 036 zł/m2)

2
1
43.95 m2
1975
15781196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25823117 15781196 Na sprzedaż! Apartament o powierzchni 34,18 m2 zlokalizowany na 4 piętrze budynku Hanza Tower Luxury w Szczecinie:- hol 4,12 m2,- pokój dzienny z aneksem kuchennym 26,63 m2,- łazienka 3,43 m2,- loggia 5,88 m2. W pełni wyposażony apartament - aktualne...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

597 000 PLN (17 466 zł/m2)

1
1
34.18 m2
2020
15776709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25716241 15776709 Na sprzedaż apartament położony w centrum Szczecina przy ulicy Monte Casino. Budynek z roku 2015 z garażem podziemnym.. Dla kogoLokal nadaje się idealnie dla osób dla których bliskość centrum miasta ma znaczenie, ponieważ do ścisłego centrum moż...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

999 000 PLN (11 757 zł/m2)

3
-
84.97 m2
2015
15776699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25716220 15776699 Na sprzedaż apartament położony w centrum Szczecina przy ulicy Monte Casino. Budynek z roku 2015 z garażem podziemnym.. Dla kogoLokal nadaje się idealnie dla osób dla których bliskość centrum miasta ma znaczenie, ponieważ do ścisłego centrum moż...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

999 000 PLN (11 757 zł/m2)

3
-
84.97 m2
2015
15894621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27946540 15894621 Na sprzedaż 3-pokojowe, jasne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56,96 m2, położone na IV piętrze w samym centrum Szczecina. Mieszkanie przeszło generalny remont. Forma Własności - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu p...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

619 900 PLN (10 883 zł/m2)

3
1
56.96 m2
1970
15883504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675177 15883504 Na sprzedaż duże i ustawne 2-pokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze kamienicy w szczecińskiej dzielnicy Śródmieście-Zachód tuż obok uczelni wyższych.NIERUCHOMOŚĆ:Mieszkanie o pow. użytkowej 65,84 m2 składa się z:- dużego i ustawnego salonu (26,35...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

539 000 PLN (8 187 zł/m2)

2
1
65.84 m2
1920
15792040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26004315 15792040 Na sprzedaż ładna kawalerka położona w samym Centrum Szczecina przy ul. Monte Cassino. Mieszkanie powstało w wyniku adaptacji poddasza w 2020 roku i ma powierzchnię 26m2. Świetna lokalizacja blisko Centrum i komunikacji miejskiej. W bliskiej odległoś...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

285 000 PLN (10 962 zł/m2)

1
1
26 m2
1930
12298090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 84014 12298090 Oferujemy do sprzedaży budynek Biurowy o łącznej powierzchni 560m2, składający się z dwóch kondygnacji parter i piętro, posadowiony na działce 1200 m2. Budynek jest po gruntownym remoncie i posiada wszystkie media. Nieruchomość znajduje się na tzw...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 000 PLN (4 462 zł/m2)

1
-
560.34 m2
1989
15377296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 17164144 15377296 Oferujemy gotowy pakiet inwestycyjny - doskonałą okazję w sercu Szczecina, przy centrum miasta.Nasz gotowiec inwestycyjny to przestronne mieszkanie idealne pod wynajem, zapewniające stabilny przychód na poziomie 8500 zł miesięcznie. To mieszkanie inw...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

625 000 PLN (5 435 zł/m2)

7
2
115 m2
1930