• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 217

15885528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27733618 15885528 Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie w zabytkowej kamienicy, położone w ścisłym centrum Szczecina przy Placu Żołnierza Polskiego 3. Lokalizacja zapewnia dostęp do wszystkich najważniejszych punktów miasta – w zaledwie kilka minut spacerem do...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

569 000 PLN (11 391 zł/m2)

1
1
49.95 m2
1879
15883641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675361 15883641 Mieszkanie na sprzedaż w samym Centrum miasta blisko uczelnie i pełna infrastruktura .Idealne pod najem ale nie tylko !Na całkowitą powierzchnię wchodzi :-pokój ,-pokój ,-przedpokój ,-kuchnia ,-łazienka zalegalizowana .Mieszkanie z ogrzewaniem i wodą...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

270 000 PLN (7 708 zł/m2)

2
1
35.03 m2
1955
15884505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27704718 15884505 Przestronne i ustawne mieszkanie w zadbanej kamienicy, o powierzchni 100,17m2. Lokal składa się z 4 pokoi, samodzielnej kuchni z oknem, spiżarni, łazienki, duży korytarz. W księdze wieczystej są wpisane 3 pokoje, czwarty pokój to tzw. służbówka. Z sa...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

640 000 PLN (6 389 zł/m2)

3
1
100.17 m2
1930
15883345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674895 15883345 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na Odrę – Łasztownia.Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 48 m², zlokalizowane na 5. piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku z windą, na prestiżowej szczecińskiej Łasztowni. Mies...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

769 000 PLN (16 021 zł/m2)

2
1
48 m2
2025
15792026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26003428 15792026 Kupujący nie płaci podatku PCC 2%! Okazja! Nowa adaptacja poddasza, salon z aneksem kuchennym, łazienka.Inwestycja w trakcie realizacji, oddanie do użytku lato 2026 roku. Śródmieście, powierzchnia 32,11m². Mieszkanie będzie wykończone pod klucz.Salo...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

385 320 PLN (12 004 zł/m2)

1
1
32.1 m2
2026
15753268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25194352 15753268 Kupujący nie płaci podatku PCC 2%! Okazja! Nowa adaptacja poddasza, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.Inwestycja w trakcie realizacji, oddanie do użytku lato 2026 roku. Śródmieście, powierzchnia 32,11m². Mieszkanie będzie wykończone pod ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

385 320 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
32.11 m2
2026
15883175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673597 15883175 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 73,6 m², położone na 4. piętrze w budynku przy al. Wyzwolenia, w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość ma funkcjonalny układ i duży potencjał aranżacyjny, co sprawia, że dobrze sprawdzi się zarówno do zamieszkania,...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

520 000 PLN (7 064 zł/m2)

4
1
73.61 m2
1900
15883303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674853 15883303 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w samym sercu Szczecina. Wymarzona lokalizacja 250m do Filharmonii Szczecińskiej, 300m do Galerii Kaskada, 650m do Zamku Książąt Pomorskich i Opery na Zamku, 1,5km do st...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 000 PLN (9 963 zł/m2)

3
1
60.12 m2
1960
15889580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27854142 15889580 Na sprzedaż komfortowa kawalerka z balkonem w centrum Szczecina – idealna do zamieszkania lub pod inwestycjęOferujemy na sprzedaż nowoczesną kawalerkę o powierzchni 40,90 m², położoną w atrakcyjnej lokalizacji – Śródmieście Szczecina. W skład nieruch...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

600 000 PLN (14 670 zł/m2)

1
1
40.9 m2
2018
15631189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22866646 15631189 Prezentujemy państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, o pow. około 63 m2 na I piętrze w kamienicy - dzielnica śródmieściecentrum - w którego skład wchodzą:- pokój dzienny z balkonem i oknami skierowanymi na ulicę- pokój sypialnia z okna...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

479 000 PLN (7 555 zł/m2)

2
1
63.4 m2
1930
15648999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23287615 15648999 Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą nowo powstałego lokalu mieszkalnego. Mieszkanie znajduje się w zabytkowej kamienicy nieopodal Urzędu Miejskiego, na czwartym piętrze. Wszystkie okna wychodzą na zadbane podwórko od wewnętrznej strony kami...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

480 000 PLN (9 952 zł/m2)

2
1
48.23 m2
2025
15795247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26092685 15795247 Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe, w pełni rozkładowe, na spokojnym wewnętrznym osiedlu.Lokal składa się z dwóch pokoi, większy z balkonem, widna kuchnia, przedpokój i łazienka z wc.Pokój dla dziecka zrobiony tematyczny według Maincraft, widocz...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

529 000 PLN (11 255 zł/m2)

2
1
47 m2
1980