• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Szczecin Żelechowa

Znalezionych ofert: 26

15894789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27948976 15894789 Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 260 m², z garażem w bryle budynku (1. stanowiskowym), zlokalizowany w atrakcyjnej destynacji szczecińskiego Żelechowa. Nieruchomość usytuowana na działce, o łącznej powier...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 399 000 PLN (5 390 zł/m2)

7
-
259.54 m2
2005
15626566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22745651 15626566 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) o pow. użytkowej 168 m2, położony przy jednej z cichych i ślepych uliczek w północnej dzielnicy Szczecina na os. Żelechowa.DZIAŁKA:Powierzchnia działki - 207 m2, teren ogrodzony, z możliw...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 499 000 PLN (8 178 zł/m2)

4
1
183.3 m2
2001
15888138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27803179 15888138 To mieszkanie jest dla Ciebie, jeśli szukasz miejsca, gdzie po pracy naprawdę odpoczniesz, a jedynym Twoim zmartwieniem będzie wybór kawy jaką wypijesz na balkonie, lub obserwowanie jak Twoje dziecko bawi się na placu zabaw. Zadzwoń i zobacz to przy...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

680 000 PLN (10 642 zł/m2)

3
1
63.9 m2
1999
15883524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675212 15883524 3-pokojowe mieszkanie z dużym garażem – Szczecin, ul. Hoża Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Szczecinie przy ul. Hożej. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Najważniejsze atuty nieruchomości: ✔ 3 ustawne i jasne pokoje ✔...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

670 000 PLN (10 585 zł/m2)

3
1
63.3 m2
1993
15851800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27020669 15851800 3-pokojowe mieszkanie z dużym garażem – Szczecin, ul. Hoża Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Szczecinie przy ul. Hożej. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Najważniejsze atuty nieruchomości: ✔ 3 ustawne i jasne pokoje ✔...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

670 000 PLN (10 585 zł/m2)

3
1
63.3 m2
1993
15889699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27858770 15889699 Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 66,5 m2 usytuowane na 1 piętrze niskiego budynku na osiedlu Park Ostrowska w Szczecinie. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, o świetnym rozkładzie pomieszczeń. Idealne dla rodziny!Na ...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

830 000 PLN (12 481 zł/m2)

3
2
66.5 m2
2015
15883481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675133 15883481 Na sprzedaż nowoczesne, elegancko wykończone mieszkanie położone w Szczecinie przy ul. Golisza.Lokal znajduje się na 4. piętrze pięciokondygnacyjnego budynku na kameralnym osiedlu i stanowi idealną propozycję zarówno dla osób szukających komfortowego...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

575 000 PLN (13 746 zł/m2)

2
-
41.83 m2
2023
15883163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673574 15883163 Na sprzedaż bardzo funkcjonalne i pełne charakteru 3-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej od zewnątrz przedwojennej kamienicy z 1920 roku w Żelechowej. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze i wyróżnia się przemyślanymi rozwiązaniami, które realnie...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

450 000 PLN (10 342 zł/m2)

3
1
43.51 m2
1920
15870845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27441053 15870845 Na sprzedaż bardzo funkcjonalne i pełne charakteru 3-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej od zewnątrz przedwojennej kamienicy z 1920 roku w Żelechowej. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze i wyróżnia się przemyślanymi rozwiązaniami, które realnie...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

450 000 PLN (10 342 zł/m2)

3
1
43.51 m2
1920
15365999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16915664 15365999 Mieszkanie bezczynszowe na piętrze domu,W cichej , zielonej dzielnicy (Żelechowa na północy Szczecina), w pobliżu parku.Do mieszkania należy ogród, garaż oraz dwa miejsca parkingowe na terenie posesji.Na ogródku wybudowano także mały domek (1 pokój z...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

350 000 PLN (7 447 zł/m2)

3
2
47 m2
1930
15813094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26556420 15813094 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze niskiego bloku. Do mieszkania przynależy piwnica. Na metraż 48 m2 składa się:-pokój 1-pokój 2-łazienka-kuchnia-spiżarnia -przedpokój Mieszkanie jest w części umeblowane. W kuchni znajd...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

374 900 PLN (7 810 zł/m2)

2
1
48 m2
1990
15889132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27845294 15889132 Na sprzedaż prawo do użytkowania działki rekreacyjnej na ROD DolinkaPrzedmiotem oferty na działki ROD o powierzchni 420 m2.Na działce znajdują się liczne nasadzenia (jabłonie, śliwki, porzeczki, agresty, maliny, wiśnie, kiwi, winogrono). Duży ...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

23 000 PLN

-
-
420 m2
-