• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Szczecin Centrum

Znalezionych ofert: 282

15763277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25420728 15763277 Na sprzedaż: wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy – ul. Jagiellońska, Szczecin (Centrum) ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

770 000 PLN (6 169 zł/m2)

5
1
124.82 m2
1906
15647772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23241170 15647772 Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania 3 pokojowego w centrum Szczecina.Nieruchomość:- 51,95 m2 powierzchni użytkowej- 56 m2 powierzchni całkowitej- 3 oddzielne pokoje- łazienka i osobne WC już wykończone- w łazience ogrzewanie podłogowe- mieszkanie ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

439 000 PLN (8 450 zł/m2)

3
1
51.95 m2
1935
15818047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27671096 15818047 Oferuję na sprzedaż duże mieszkanie do remontu w bardzo dobrej i pożądanej lokalizacji. W jego pobliżu znajdują się liczne obiekty użyteczności publicznej, blisko jest do komunikacji miejskiej.Lokal o funkcjonalnym układzie wnętrz. Idealny także na b...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

690 000 PLN (6 249 zł/m2)

4
-
110.41 m2
1930
15883472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675114 15883472 Oferuję na sprzedaż duże mieszkanie w bardzo dobrej i pożądanej lokalizacji, nieopodal Jasne Błonia oraz al. Jana Pawła II. W jego pobliżu znajdują się liczne obiekty użyteczności publicznej, blisko jest do komunikacji miejskiej. Lokal znajduje się n...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

619 000 PLN (8 753 zł/m2)

3
1
70.72 m2
1930
15893748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27918540 15893748 Jasna kawalerka przy al. Niepodległości z oddzielną kuchnią z jadalnią w idealnej lokalizacji !Szczecin ścisłe Centrum pomiędzy CH Kaskada a CH Galaxy.ATUTY MIESZKANIA:-Lokal jasny, po dużym remoncie remoncie-Wymieniona instalacja elektryczna z nową ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

395 000 PLN (14 312 zł/m2)

1
1
27.6 m2
1975
15857147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27115053 15857147 Stylowe mieszkanie w kamienicy - po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia.Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni odnowione mieszkanie 3-pokojowe o funkcjonalnym układzie pomieszczeń.Lokal został wykończony z dbałością o detale, przy użyciu materiałów w...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

549 000 PLN (11 676 zł/m2)

3
1
47.02 m2
1930
15882983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673446 15882983 Stylowe mieszkanie w kamienicy - po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia.Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni odnowione mieszkanie 3-pokojowe o funkcjonalnym układzie pomieszczeń.Lokal został wykończony z dbałością o detale, przy użyciu materiałów w...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

549 000 PLN (11 676 zł/m2)

3
1
47.02 m2
1930
15887591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27787663 15887591 Okazja! Zadbane mieszkanie 2-pokojowe w okolicach Placu Kilińskiego. Lokal o powierzchni 33,2 m kw. położony na wysokim parterze przedwojennej kamienicy (otwarta oficyna).ATUTY MIESZKANIA:-kompaktowa powierzchnia idealna dla singla-zadbane pomieszcz...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

295 000 PLN (8 886 zł/m2)

2
1
33.2 m2
1891
15772968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25624519 15772968 Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 35 m2 po remoncie kapitalnym 2025 rok w kamienicy , oficyna , przy ulicy Św. Wojciecha, w samym Centrum Szczecina. Przestronna kawalerka przerobiona na lokal 2 pokojowy, położona na parterze z samodzielnym...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

360 000 PLN (10 286 zł/m2)

2
1
35 m2
1930
15893666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915775 15893666 Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 85m2 na 1 piętrze w 3 piętrowej pięknej kamienicy w centrum w pobliżu Parku Żeromskiego. Lokal jest w stanie dobrym, do ewentualnego odświeżenia, był w ostatnich latach gruntownie remontowany. Mieszkanie pierwotnie...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

750 000 PLN (8 824 zł/m2)

3
-
85 m2
1910
15883166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673580 15883166 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Szukasz dużego trzypokojowego mieszkania? Zależy Ci na bliskości najważniejszych punktów użyteczności publicznej?Nie szukaj dalej!Mieszkanie przy ul. Pocztowej, okolica cicha i spokojna. Lokal znajduje się ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 191 zł/m2)

3
1
60.92 m2
1909
15350495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 16542962 15350495 Na sprzedaż mieszkanie na ul. Krzywoustego w Szczecinie. Topowa lokalizacja pod wynajem - blisko Placu Kościuszki skąd są świetne połączenia komunikacyjne z całym miastem. Idealna inwestycja pod wynajem ze względu na lokalizację i fakt, że mieszkanie...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

502 424 PLN (5 200 zł/m2)

7
1
96.62 m2
1930