• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Szczecin Drzetowo-Grabowo

Znalezionych ofert: 28

14447462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 2756400 14447462 Oferta sprzedaży bardzo ładnego lokalu użytkowego o powierzchni 20,20m2 (plus antresola) położonego na parterze kamienicy znajdującej się przy ulicy Parkowej (bardzo blisko ulicy Emilii Plater). Nieruchomość znajduje się w tzw. dzielnicy Drzetowo-Gra...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

299 000 PLN (14 802 zł/m2)

3
-
20.2 m2
1930
15719274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24564605 15719274 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 101,62 m² – centrum miasta, cicha i spokojna okolica Oferuję do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 101,62 m², położone na 3. piętrze w odnowionej kamienicy (4-piętrowej), zlokalizowane w centrum miasta, je...

795 000 PLN (7 823 zł/m2)

3
1
101.62 m2
1930
15719279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24564622 15719279 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 101,62 m² – centrum miasta, cicha i spokojna okolica Oferuję do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 101,62 m², położone na 3. piętrze w odnowionej kamienicy (4-piętrowej), zlokalizowane w centrum miasta, je...

795 000 PLN (7 823 zł/m2)

3
1
101.62 m2
1930
15138152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 8 pokojowe 10728856 15138152 ...

595 000 PLN (3 424 zł/m2)

8
-
173.75 m2
1935
15883301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674851 15883301 Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 67,5 mkw po generalnym remoncie, zlokalizowanego przy Placu Matki Teresy z Kalkuty. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie urok kamienic – wysokie sufity i du...

625 000 PLN (9 259 zł/m2)

2
1
67.5 m2
1920
15829936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26655265 15829936 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,90m².Położone na 9. piętrze w ocieplonym i monitorowanym budynku .Lokal o spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu. Możliwość zakupu również przez obywateli spoza Unii Europejskiej.W skład mieszk...

410 000 PLN (9 557 zł/m2)

2
1
42.9 m2
1970
15887983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27798689 15887983 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze ocieplonego wieżowca na osiedlu Drzetowo. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej części osiedla, z dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej oraz infrastruktury handlowo-usługowej.Mieszkanie o ...

465 000 PLN (9 936 zł/m2)

2
1
46.8 m2
1980
15876287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27534952 15876287 Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 56m2 z dużym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowane przy ul. Druckiego -Lubeckiego, na 2 piętrze w ocieplonej, 3-piętrowej kamienicy.Nieruchomość składa się z:trzech ustawnych, niezależnych pokoi, które moż...

385 000 PLN (6 875 zł/m2)

3
-
56 m2
1960
15883017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673248 15883017 Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 56m2 z dużym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowane przy ul. Druckiego -Lubeckiego, na 2 piętrze w ocieplonej, 3-piętrowej kamienicy.Nieruchomość składa się z:trzech ustawnych, niezależnych pokoi, które moż...

385 000 PLN (6 875 zł/m2)

3
-
56 m2
1960
15740838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24959475 15740838 Na sprzedaż oferuję solidny, murowany garaż położony przy ulicy Rugiańskiej – miejsce, które sprawdzi się nie tylko jako bezpieczna przestrzeń do parkowania auta, ale również jako praktyczny magazyn czy nawet mały warsztat.Do garażu prowadzi dojazd ...

60 000 PLN (3 750 zł/m2)

1
-
16 m2
1976
15885083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27716826 15885083 Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,72m2 położone na drugim piętrze w odnowionej kamienicy znajdującej się przy ulicy Emilii Plater w Szczecinie. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Drzetowo-Grabowo i jest oddalo...

275 000 PLN (6 923 zł/m2)

2
-
39.72 m2
1930
15884715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27709564 15884715 Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie ul. Dubois blisko Wałów Chrobrego Szczecin Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Szczecina – przy ul. Dubo...

449 000 PLN (8 575 zł/m2)

3
1
52.36 m2
1930