• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Szczecin Gumieńce

Znalezionych ofert: 84

15895004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27955923 15895004 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupoziomowego W OKAZYJNEJ CENIE, znajdującego się w dzielnicy Gumieńce przy ulicy Hrubieszowskiej Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe z ogromnym potencjałem, znajdujące się na czwartym pięt...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

749 000 PLN (4 914 zł/m2)

6
2
152.41 m2
1995
15747943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25104870 15747943 Nowoczesne mieszkanie 37,43 m² – Reda City, etap II – ul. Bronowicka, Gumieńce, SzczecinNa sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie w II etapie nowoczesnego osiedla Reda City przy ul. Bronowickiej na szczecińskich Gumieńcach.Lokal o powierzchni 37,43...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (13 332 zł/m2)

1
-
37.43 m2
2025
15790829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25978704 15790829 Rezerwacja3 pokoje o powierzchni użytkowej 50,10m2(całkowita 71 m²) położone na kameralnym, spokojnym osiedlu w bezpośrednim sąsiedztwie parku Przygodna – z placem zabaw, siłownią pod chmurką, wybiegiem dla psów i licznymi trasami spacerowymi.Lokal p...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 000 PLN (11 956 zł/m2)

3
1
50.1 m2
2004
15883449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675173 15883449 Na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie z balkonem ,o pow.46,28m2.Mieszkanie znajduje się na zadbanym osiedlu w dzielnicy Gumieńce,na drugim piętrze ,w czteropiętrowym budynku z windą, z 2014 r.Czynsz na poziomie 270zł dodatkowo opłata za CO ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

555 000 PLN (11 992 zł/m2)

2
1
46.28 m2
2014
15721198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24598421 15721198 Oferuję do sprzedaży zadbane mieszkanie o powierzchni 48,19 m², zlokalizowane w prestiżowej części Szczecina, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Budynek z 1998 roku, wykonany z cegły, znajduje się na ogrodzonym terenie, co zapewnia poczucie...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

509 000 PLN (10 562 zł/m2)

2
1
48.19 m2
1998
15733901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24810388 15733901 Oferuję do sprzedaży zadbane mieszkanie o powierzchni 48,19 m², zlokalizowane w prestiżowej części Szczecina, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Budynek z 1998 roku, wykonany z cegły, znajduje się na ogrodzonym terenie, co zapewnia poczucie...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

509 000 PLN (10 562 zł/m2)

2
1
48.19 m2
1998
15367194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 16938467 15367194 Tylko u Nas!Powierzchnia 67m2 + piwnicaLokal mieście się na parterze w budynku wielorodzinnym z wejściem od ulicy oraz dodatkowym wejściem od zaplecza.W lokalu znajduję się bezpośrednie zejście do piwnicy co daje nam dodatkową przestrzeń magazynową o...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (7 448 zł/m2)

1
-
67 m2
2000
15719474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24567905 15719474 Aktualizacja ceny!!!Na sprzedaż gotowe do wydania, jasne i słoneczne 3. pokojowe mieszkanie w standardzie do remontu, usytuowane na 10. piętrze wysokiego budynku mieszkalnego z 1987 roku. Nieruchomość świetnie zlokalizowana, na terenie spokojnego osi...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

565 000 PLN (8 240 zł/m2)

3
1
68.57 m2
1987
15883074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673644 15883074 Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość nabycia lokalu przez cudzoziemców),2. pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 7. piętrze wysokiego bloku, zlokalizowane przy Rondzie Uniwersyteckim. Mieszkanie świetnie usytuowane, na terenie spokojne...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

395 000 PLN (10 357 zł/m2)

2
1
38.14 m2
1986
15705837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24287835 15705837 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 95 m² (powierzchnia użytkowa: dół – 61 m², góra 34m2), położone na 3. piętrze kameralnego, niskiego bloku. To idealna propozycja dla rodzin szukających przestrzeni, funkcjonalnego układ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

815 000 PLN (8 561 zł/m2)

4
2
95.2 m2
2005
15715016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24482250 15715016 Prezentujemy do sprzedaży segment bliźniaka o pow. 250 m2 wykonany w systemie tradycyjnym z dachem dwuspadowym kryty dachówką ceramiczną Braas. Nieruchomość usytuowana w dzielnicy Gumieńce posadowiona na dużej zagospodarowanej działce o pow..4...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 980 000 PLN (7 920 zł/m2)

6
3
250 m2
2004
15893438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27911246 15893438 Opis:Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w zabudowie szeregowej w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Szczecina — Gumieńce. Nieruchomość z 2020 roku, wykończona według projektu architekta wnętrz, gotowa do zamieszkania bez żadnych nakładów finanso...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 150 000 PLN (14 742 zł/m2)

4
-
78.01 m2
2020