• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Szczecin Pomorzany

Znalezionych ofert: 61

15839211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26747655 15839211 Na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47,88 m², położone na pierwszym piętrze w 5-piętrowym bloku na Pomorzanach.Nieruchomość znajduje się w cichej, spokojnej okolicy z dużą ilością zieleni i przestrzeni pomiędzy ...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

505 000 PLN (10 547 zł/m2)

2
1
47.88 m2
1980
15894763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948615 15894763 Komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie na Pomorzanach w Szczecinie. Lokal znajduje się w kameralnym, 4-piętrowym budynku z lat 70-tych.STAN MIESZKANIA – PACHNĄCE NOWOŚCIĄ: Mieszkanie przeszło gruntowny remont obejmujący wymianę wszystkich instala...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 000 PLN (9 852 zł/m2)

3
1
60.8 m2
1970
15705532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 24281020 15705532 Przedstawiamy do sprzedaży rekreacyjny murowany domek w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany na przystani wędkarskiej w dzielnicy Pomorzany. Teren położony bezpośrednio przy kanale wodnym - idealne miejsce dla zapalonych wędkarzy czy amatorów pły...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

160 000 PLN (2 462 zł/m2)

2
-
65 m2
2022
15888369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27810886 15888369 Planujesz skredytować tę nieruchomość – zadzwoń.Polecam na sprzedaż mieszkanie, w pełni rozkładowe z dużym balkonem, zlokalizowane na szczecińskich Pomorzanach. Świetna lokalizacja, blisko komunikacji, szkoły, sklepów. Mieszkanie o powierzchni użytko...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (9 448 zł/m2)

2
1
42.23 m2
1985
15705525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 24281018 15705525 Przedstawiamy do sprzedaży rekreacyjny murowany domek w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany na przystani wędkarskiej w dzielnicy Pomorzany. Teren położony bezpośrednio przy kanale wodnym - idealne miejsce dla zapalonych wędkarzy czy amatorów pły...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

160 000 PLN (2 462 zł/m2)

2
-
65 m2
2022
15793587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26042563 15793587 Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z garażem na Pomorzanach – świetna lokalizacja! Oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najbardziej cenionych części Pomorzan. Mieszkanie czyste ,zadbane wymaga jednak o...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

455 000 PLN (9 783 zł/m2)

2
1
46.51 m2
1985
15793589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26042567 15793589 Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z garażem na Pomorzanach – świetna lokalizacja! Oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najbardziej cenionych części Pomorzan. Mieszkanie czyste ,zadbane wymaga jednak o...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

455 000 PLN (9 783 zł/m2)

2
1
46.51 m2
1985
15829071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26597659 15829071 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 46,9 m², usytuowane na czwartym piętrze niskiego budynku z lat 70., w cichej i spokojnej części Pomorzan. SKŁAD NIERUCHOMOŚCI:Salon z wyjściem na balkon francuski,Pokój (w kwadracie),Oddzielna kuchnia wyposaż...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

375 000 PLN (7 996 zł/m2)

2
1
46.9 m2
1974
15719286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24564606 15719286 Na sprzedaż: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na Pomorzanach, ul. 9 Maja – 479.000 złZ przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m², położonego na 3 piętrze w spokojnej i zielonej części Pomor...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

479 000 PLN (9 979 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15719331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24564626 15719331 Na sprzedaż: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na Pomorzanach, ul. 9 Maja – 479.000 złZ przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m², położonego na 3 piętrze w spokojnej i zielonej części Pomor...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

479 000 PLN (9 979 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15889059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 27842216 15889059 Na sprzedaż prawo do użytkowania całorocznego domku na terenie Przystani, Szczecin Pomorzany. Domek murowany położony w sąsiedztwie Odry na monitorowanym i ogrodzonym terenie z bramą wjazdową na pilota.Istnieje możliwość cumowania łodzi przy p...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

295 000 PLN (5 900 zł/m2)

3
1
50 m2
2022
15888592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27817560 15888592 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzy pokojowego, zlokalizowanego w dzielnicy Pomorzany.Mieszkanie położone jest na 6 piętrze ocieplonego wieżowca z 1980 roku. Na powierzchnię około 47 m2 składają się:- salon o pow. około 15 m2- sypi...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

475 000 PLN (10 106 zł/m2)

3
1
47 m2
1980