• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Szczecin Szczecin Dąbie

Znalezionych ofert: 48

15890417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27876224 15890417 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,95 m², położone na parterze niskiego, kameralnego budynku z lat 60. Lokal o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, dający szerokie możliwości własnej aranżacji i dostosowania przestrzeni do indywidualny...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

339 000 PLN (7 378 zł/m2)

2
1
45.95 m2
1964
15883694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675413 15883694 Przestronne mieszkanie z antresolą Szczecin Prawobrzeże 84,81 m2 Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej i rozwijającej się dzielnicy Szczecina - Dąbie. Nieruchomość znajduje się w budynku z 2020 roku i wyróżnia się ...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

845 000 PLN (9 963 zł/m2)

4
1
84.81 m2
2020
15883149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673552 15883149 Na sprzedaż nowoczesne, mieszkanie dwupoziomowe, położone w niskim budynku z 2019 roku przy ul. Szybowcowej .Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe naziemne w cenie nieruchomości . Teren wspólnoty ogrodzony i zamknięty ( brama na pilota ) , ...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

769 000 PLN (9 047 zł/m2)

3
1
85 m2
2019
15883043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673579 15883043 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Dom wolnostojący położony w Dąbiu, posadowiony na atrakcyjnej działce na której dodatkowo znajdują się duży murowany garaż i budynek gospodarczy. Dogodna lokalizacja umożliwiająca szybki dojazd do centrum S...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

949 000 PLN (4 793 zł/m2)

6
2
198 m2
1980
15887984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27798687 15887984 W księdze wieczystej powierzchnia całkowita wynosi 36,93m2, dodatkowo jest przestrzeń nad obrysem lokalu ok. 26,27m2 (II POZIOM), która przynależy wyłącznie do tego mieszkania. Oferuję na sprzedaż bardzo ładne dwupoziomowe, nowoczesne mieszkanie w je...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

719 000 PLN (11 377 zł/m2)

3
2
63.2 m2
2019
15883173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673592 15883173 Atrakcyjny dom wolnostojący położony w Dąbiu idealny dla dużej rodziny lub do prowadzenia działalności gospodarczej.Duży i wygodny dom stworzony dla rodziny z dziećmi pragnącej mieszkać w mieście lub do prowadzenia działalności gospodarczej o wielu p...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 590 000 PLN (6 524 zł/m2)

6
2
243.7 m2
2007
15890201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27874400 15890201 Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m² na Osiedlu Aquarius przy ul. Szybowcowej — kameralnym, zadbanym osiedlu w zielonej dzielnicy Dąbie w Szczecinie.Budynek z 2013 roku, wzniesiony w technologii tradycyjnej. Mieszkanie jest zadbane, o ciepł...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

729 000 PLN (11 480 zł/m2)

3
1
63.5 m2
2013
15891393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27896618 15891393 Planujesz skredytować tę nieruchomość – zadzwoń.Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej-typowego projektu z lat 70-tych tzw. kostka, położony na działce o powierzchni 477 m2.Dom zbudowany w 1978 roku, budowany dla siebie, z dobrej jakości materiałów ...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

849 000 PLN (6 064 zł/m2)

4
2
140 m2
1978
15244516 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 13669700 15244516 Działka pod budowę hal. Teren przemysłowy z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego-zabudowa usługowa, oraz składy i magazyny. Powierzchnia zabudowy do 70%, wysokość do 20 metrów. Media w drodze przy działce. Kształt zbliżony do prostokąta. ...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 465 000 PLN

-
-
9900 m2
-
15731925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24797266 15731925 Działka pod budowę hal. Teren przemysłowy z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego-zabudowa usługowa, oraz składy i magazyny. Powierzchnia zabudowy do 70%, wysokość do 20 metrów. Media w drodze przy działce. Kształt zbliżony do prostokąta. ...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 465 000 PLN

-
-
9900 m2
-
15731940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24797265 15731940 Działka pod budowę hal. Teren przemysłowy z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego-zabudowa usługowa, oraz składy i magazyny. Powierzchnia zabudowy do 70%, wysokość do 20 metrów. Media w drodze przy działce. Kształt zbliżony do prostokąta. ...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 465 000 PLN

-
-
9900 m2
-
15161018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 11298288 15161018 Działka pod budowę hal. Teren przemysłowy z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego-zabudowa usługowa, oraz składy i magazyny. Powierzchnia zabudowy do 70%, wysokość do 20 metrów. Media w drodze przy działce. Kształt zbliżony do prostokąta. ...