• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Szklarska Poręba

Znalezionych ofert: 79

15803345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26292893 15803345 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

667 375 PLN (12 592 zł/m2)

3
1
53 m2
2025
15813124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26557618 15813124 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

640 640 PLN (11 046 zł/m2)

3
1
58 m2
2025
15813122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26557617 15813122 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

640 680 PLN (12 088 zł/m2)

3
1
53 m2
2025
15812767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26545758 15812767 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

431 135 PLN (11 652 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15807013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26358736 15807013 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

460 320 PLN (10 705 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15802769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26277728 15802769 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

669 760 PLN (11 548 zł/m2)

3
1
58 m2
2025
15802771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26277726 15802771 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

350 290 PLN (11 676 zł/m2)

1
1
30 m2
2025
15856407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27089792 15856407 Inwestycja Marzeń w Karkonoszach! Ekskluzywny Apartament z Widokiem na Szrenicę i TarasemLokalizacja: Szklarska PorębaCena: 826 000 zł netto Powierzchnia: 58 m²Opis Apartamentu Przestrzeń i KomfortNa sprzedaż wyjątkowy, 58-metrowy apartament w stani...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

826 000 PLN (14 241 zł/m2)

2
1
58 m2
2024
15736828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24879063 15736828 Na sprzedaż luksusowy, klimatyzowany 2 pokojowy apartament z zapierającym dech w piersiach widokiem na panoramę Karkonoszy. Lokalizacja:Apartament położony w Szklarskiej Porębie w prestiżowym kompleksie Happy Valley Resort Nieruchomość sprzedawana ...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

810 000 PLN (20 030 zł/m2)

2
-
40.44 m2
2021
15776125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25694803 15776125 Na sprzedaż wyjątkowy apartament usytuowany na 1 piętrze w budynku z 2024 roku w Szklarskiej Porębie Biała Dolina. Jedna z najwyżej położonych i najpiękniejszych lokalizacji w mieście, z widokiem na Karkonosze i Góry Izerskie.Apartament o powierzchn...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

620 000 PLN (19 375 zł/m2)

2
1
32 m2
2024
15667425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23600011 15667425 Polecam do sprzedaży luksusowy apartament ;o powierzchni 48,2 m, ; ;umożliwiający wygodne zakwaterowanie do 4 osób. Lokal ; znajduje się na parterze budynku URNES (biały budynek),położonego w Szklarskiej Porębie, przy ul. Mikołaja Kopernika 9, z dala...

Szklarska Poręba (Szklarska poręba górna) (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

750 000 PLN (15 625 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15550005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20950169 15550005 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Na sprzedaż nowy apartament w Szklarskiej Porębie!Oferujemy na sprzedaż nowoczesny apartament z 2023 roku, znajdujący się w atrakcyjnej lokalizacji w Szklarskiej Porębie – idealne miejsce na wypoczynek w se...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

426 000 PLN (18 546 zł/m2)

1
1
22.97 m2
2023