• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Szklarska Poręba

Znalezionych ofert: 79

15882618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27671267 15882618 UWAGA! MEGA obniżka ceny! Nowa cena 1 490 000 zł.Są takie miejsca, w których kawa smakuje lepiej, a powietrze wydaje się lżejsze. Górski Dom w Szklarskiej Porębie to właśnie taki adres. To nie jest zwykłe ogłoszenie sprzedam dom. To zaproszenie do pr...

Szklarska Poręba, Stroma

1 490 000 PLN (12 417 zł/m2)

3
1
120 m2
1930
15765257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25467880 15765257 Wyjątkowy Apartament w Szklarskiej Porębie Design, Widok i Gotowa Inwestycja45 m² 739 000 PLNSą nieruchomości, które się ogląda i są takie, które się zapamiętuje. Ten apartament zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. Położony w sercu Szklars...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

739 000 PLN (16 422 zł/m2)

2
1
45 m2
2020
15577169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21691901 15577169 TYLKO U NAS ! NIE SZUKAJ DALEJ!Na sprzedaż luksusowy apartament w Szklarskiej Porębie, Górna . Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się na piątym, ostatnim piętrze pięciokondygnacyjnego budynku, oferując zachwycający widok na góry. Dzięki południowej e...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

1 500 000 PLN (23 077 zł/m2)

2
1
65 m2
2019
15411450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17936343 15411450 Oferuję na sprzedaż piękny apartament dwupokojowy o powierzchni około 46 metrów kwadratowych, położony na malowniczym Osiedlu Apartament jest w pełni umeblowany, z podświetlanymi meblami wykonanymi przez stolarza, nowymi sofami w salonie oraz w pełni...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

590 000 PLN (13 111 zł/m2)

3
1
45 m2
2016
15258229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14032814 15258229 Piękny apartament, w pełni wykończony, gotowy do przyjmowania gości! Prezentujemy Państwu piękny 2-pokojowy apartament z ogródkiem, znajdujący się w Szklarskiej Porębie, w kompleksie innych apartamentów.Na apartament składa się pokój z aneksem kuchen...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

690 000 PLN (14 681 zł/m2)

2
1
47 m2
1920
15259242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14058641 15259242 Dowiedz się, jak komfortowo możesz mieszkać w Szklarskiej Porębie! Prezentujemy Państwu piękny 2-pokojowy apartament z ogródkiem, znajdujący się w Szklarskiej Porębie, w kompleksie innych apartamentów.Na apartament składa się pokój z aneksem kuchenny...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

570 000 PLN (12 667 zł/m2)

2
1
45 m2
1920
15419693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 18126577 15419693 Apartament w Szklarskiej Porębie jako twoja idealna inwestycja!!!Piętro 6 z windą nowe budownictwo .Korzyści z zakupu apartamentu inwestycyjnego w Szklarskiej Porębie1. *Stały dochód z wynajmu*: Popularność turystyczna Szklarskiej Poręby zapewnia wys...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

450 000 PLN (15 000 zł/m2)

1
-
30 m2
2019
15574600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21629736 15574600 Piękny apartament inwestycyjny z widokiem na góry! Do sprzedania apartament inwestycyjny idealnie nadający się na krótkoterminowy wynajem, z pięknym widokiem na góry. Cena sprzedaży wynosi 620 000 PLN. Ta wyjątkowa nieruchomość oferuje niezapomniane ...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

620 000 PLN (13 478 zł/m2)

2
1
46 m2
2019
15207046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 12604074 15207046 Przekonaj się jak komfortowo można spędzić czas w Szklarskiej Porębie! Prezentujemy Państwu piękny apartament, gotowiec inwestycyjny, zlokalizowany w kompleksie Sun&Snow Resorts, położonego w Szklarskiej Porębie. Lokal składa się z salonu z aneks...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

720 000 PLN (17 561 zł/m2)

1
1
41 m2
2018
15869874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27411262 15869874 Na sprzedaż przestronny i jasny apartament o powierzchni 40,06 m², usytuowany na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku w jednej z najspokojniejszych części Szklarskiej Poręby. Nieruchomość idealna dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

590 000 PLN (14 750 zł/m2)

1
-
40 m2
2025
14829044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 220349 14829044 Wyjątkowa oferta.Stylowy, piękny dom, gotowy interes w spokojnej części Szklarskiej Poręby Ten wyjątkowy dom z końca XIX wieku przeszedł gruntowne przeobrażenie, by po latach powrócić do czasu swojej świetności i dziś może zaoferować gościom siedem p...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

2 600 000 PLN (7 879 zł/m2)

12
9
330 m2
1896
15848348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26936073 15848348 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po remoncie 49 m² Szklarska Poręba 430 000 złNa sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na 1 piętrze w jednej z najbardziej klimatycznych miejscowości górskich Szklarska Poręba.To idealna pro...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

430 000 PLN (8 776 zł/m2)

3
-
49 m2
1930