• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Szklarska Poręba

Znalezionych ofert: 79

15848348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26936073 15848348 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po remoncie 49 m² Szklarska Poręba 430 000 złNa sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na 1 piętrze w jednej z najbardziej klimatycznych miejscowości górskich Szklarska Poręba.To idealna pro...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

430 000 PLN (8 776 zł/m2)

3
-
49 m2
1930
15030531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 7468640 15030531 W pełni wykończony apartament - idealny jako baza wypadowa i inwestycja !! FAKTURA ! Na sprzedaż nowoczesny przytulny apartament typu Classic znajdujący się w nowo wybudowanym apartamentowcu w spokojnej części Szklarskiej Poręby. Apartament położony...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

515 000 PLN (19 808 zł/m2)

2
1
26 m2
2021
15830526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26674118 15830526 **Apartament inwestycyjny w Szklarskiej Porębie**  **Cena: 785 000 zł 53 m² Balkon 13 m² 2 pokoje VAT 8% - lokal mieszkalny**Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni **53 m²**, położony na **2. piętrze** nowoczesnego apartament...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

785 000 PLN (15 096 zł/m2)

2
1
52 m2
2021
15830527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26674121 15830527 **Apartament z widokiem na góry Szklarska Poręba** **Cena: 585 000 zł 33 m² Taras Miejsce parkingowe w cenie Status mieszkaniowy 8% VAT**Szukasz idealnego miejsca na drugi dom w górach lub świetnie prosperującą inwestycję pod wynajem? Ten w peł...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

585 000 PLN (18 281 zł/m2)

1
1
32 m2
2021
14823891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 215409 14823891 Oferujemy w pełni wyposażony, gotowy do zamieszkania lub wynajmu elegancki przestrzenny apartament. Opisywany lokal mieszkalny znajduje się w Szklarskiej Porębie, jednej z turystycznych enklaw Karkonoszy. Mieszkanie składa się z salonu z przestronnym...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

998 210 PLN (16 100 zł/m2)

2
1
62 m2
2022
15802496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26267506 15802496 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w centrum Szklarskiej Poręby  **Cena: 1 170 000 zł**   Lokalizacja: Samo serce Szklarskiej Poręby tuż przy głównym deptaku, z przepięknym widokiem na góry. Idealne miejsce na inwestycję w butikowy pensjonat, aparta...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

1 170 000 PLN (3 305 zł/m2)

11
-
354 m2
1930
15651769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23348210 15651769 Biuro Metrohouse oferuje niewielki, lecz niezwykły apartament w Szklarskiej Porębie. Tu znajdziesz swoje wymarzone miejsce do wypoczynku w ciszy, wśród przyrody.Bliskość do szlaków turystycznych gwarantuje, że łatwo zaplanujesz swój wypoczynek.Uciekn...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

350 000 PLN (16 667 zł/m2)

1
1
21 m2
2023
15718058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24545235 15718058 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam pensjonat w centrum Szklarskiej Poręby. pow500działka 1270m2. Pensjonat w doskonałej lokalizacji, oceniany bardzo wysoko przez gości na popularnych platformach rezerwacyjnych, cieszący się dużym uznanie...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

3 500 000 PLN (7 292 zł/m2)

12
-
480 m2
-
15821206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycja Dolina Szczęścia 26614080 15821206 8 apartamentów zlokalizowanych w 4 budynkach wolnostojących, w odległości 150m od wyciągu narciarskiego. Oferta obejmuje sprzedaż działki o powierzchni łącznej 3045m2, na której znajdują się 4 budynki w stanie pół - deweloperskim (bez wykonanej elewa...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

4 400 000 PLN (7 333 zł/m2)

12
-
600 m2
2024
15666426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkania w Szklarska Poręba 23587543 15666426 WitamChciałbym Państwu zaprezentować nową inwestycję położoną w Szklarskiej Porębie, będzie się składać z 5 budynków mając do zaoferowania 59 mieszkań, o powierzchni od 25m2 do 57m2. Inwestycja położona jest w otoczeniu lasów oraz z widokiem na Karko...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

434 281 PLN (12 408 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15615169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22509945 15615169 Okazja! nowa niższa cena! pilna sprzedaż! oferta czasowa!Kompleksowo wyposażony, dwupokojowy apartament w Szklarskiej Porębie.Apartament znajduje się na 1 piętrze i  posiada duży salon z aneksem kuchennym, sypialnie, łazienkę oraz balkon na którym pr...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

480 000 PLN (11 707 zł/m2)

2
1
41 m2
2022
15801016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26224271 15801016 Oferta na pracujący apartament w Happy Valley resort, jednej z najbardziej prestiżowych Inwestycji w Szklarskiej Porębie! Planujesz zakup inwestycyjny? Chcesz mieć gwarancję zwrotu inwestycji? nie zwlekaj, jeden z najbardziej prestiżowych apartamentó...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

796 140 PLN (18 000 zł/m2)

2
1
44.23 m2
2024