• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Tczew

Znalezionych ofert: 111

15774693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tczew 4 pokoje z widokiem na Wisłę 25656272 15774693 Nowoczesny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 90,9 m² z wyjątkowym widokiem na Wisłę.Zapraszam do zapoznania się z ofertą niepowtarzalnego apartamentu położonego w jednej z najbardziej prestiżowych części Tczewa - przy ulicy Nad Wisłą 8, tuż przy...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

1 100 000 PLN (12 222 zł/m2)

4
-
90 m2
2011
15814033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tczew nowoczesne 45 m² po remoncie Klima 26599454 15814033 Tczew - Nowoczesne mieszkanie 45 m² 2 sypialnie Klimatyzacja Niski czynszNOWA NIŻSZA CENA - 419yś zł Na sprzedaż eleganckie, starannie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 45 m², łączące nowoczesny styl, wysoki standard wykończenia oraz atrakcy...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

419 000 PLN (9 311 zł/m2)

3
1
45 m2
1993
15632891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje gotowe do wprowadzenia!!! 22877379 15632891 Mieszkanie 4 pokojowe po remoncie w kamienicy!!!LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w spokojnej dzielnicy Tczewa. Okolica charakteryzuje się spokojem i dobrą komunikacją z resztą miasta. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy, zakłady ...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

529 000 PLN (4 809 zł/m2)

4
1
110 m2
1910
15130170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10527648 15130170 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu znajdującego się w Tczewie przy ulicy Obrońców Tczewa.Lokalizacja:Dom znajduje się w cichej i spokojnej okolicy w dzielnicy Suchostrzygi.Doskonałe skomunikowanie zapewnia istniejąca infrastruktura drogowa. ...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

1 999 000 PLN (5 564 zł/m2)

10
3
359.29 m2
2009
15056500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 8377839 15056500 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej znajdującej się w cichej i spokojnej dzielnicy Tczewa - Suchostrzygi przy ulicy Obrońców Tczewa.Działka o powierzchni 277 m2 w całości ogrodzona w kształcie prostokąta o płaskim nachyleniu.Ter...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

399 000 PLN

-
-
277 m2
-
14632985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 152667 14632985 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu położonego w Tczewie przy ulicy Jasińskiego.Lokal posiada wejście z głównego ciągu komunikacyjnego, gdzie znajdziemy wiele różnorodnych miejsc codziennego użytku.Dzięki położeniu na parterze i wysokim, s...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

179 000 PLN (5 265 zł/m2)

1
-
34 m2
2000
14598394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 147276 14598394 Prezentujemy Państwu ofertę lokalu na sprzedaż w Tczewie w centrum handlowym Manhattan.Lokal posiada wejście z głównego ciągu komunikacyjnego, gdzie znajdziemy wiele różnorodnych miejsc codziennego użytku.Dzięki położeniu na parterze i wysokim, szkla...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

150 000 PLN (6 438 zł/m2)

1
-
23.3 m2
-
15849577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczna Kawalerka TCZEW 26974715 15849577 Na sprzedaż kawalerka w Tczewie, ul. Wyzwolenia - 299 000 złNa sprzedaż oferujemy przytulną kawalerkę o powierzchni 32,37 m², położoną na 4. piętrze w budynku przy ul. Wyzwolenia w Tczewie. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 5,21 m², Loka...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

299 000 PLN (9 344 zł/m2)

1
1
32 m2
1860
15858290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
REZERWACJA! Dom Tczew-Oś Staszica 27143711 15858290 Na sprzedaż Dom w Tczewie na Osiedlu Staszica, ul. WiślanejGotowy do wprowadzenia, z pełnym wyposażeniem w cenie! Oferujemy na sprzedaż dom po gruntownym remoncie, usytuowany na zagospodarowanej i ogrodzonej działce o powierzchni 696 m². Dom o powier...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

899 000 PLN (4 473 zł/m2)

5
2
201 m2
1991
15864127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27264805 15864127 Gaudium nieruchomości prezentuje Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 61m² zlokalizowane w Tczewie na Osiedlu Bajkowym. Wszystkie zdjęcia oferty znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej Gaudium. Szukasz mieszkania, które łączy przes...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

670 000 PLN (10 984 zł/m2)

2
1
61 m2
2018
14795202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal handlowo-usługowy Tczew 196086 14795202 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTY:do własnej aranżacjiidealna lokalizacja w Tczewiedobra lokata środków! LOKALIZACJA:Tczew to prężnie rozwijające się miasto w północnej Polsce, w województwie pomors...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

257 000 PLN (4 283 zł/m2)

11
-
60 m2
1995
15810503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z gotową kuchnią po remoncie Tczew 26412977 15810503 2 pokoje po generalnym remoncie!WYKOŃCZONETCZEW, ul. Jana SobieskiegoDoskonała przestrzeń dla pary bądź singla!MIESZKANIE: Na sprzedaż ciche, ustawne, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej wynoszącej 37.93 m2 położone w Tczewie p...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

419 000 PLN (11 324 zł/m2)

2
1
37 m2
1897