• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Tczew

Znalezionych ofert: 111

15510012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka Budowlana Uzbrojona z MPZP Tczew-Knybawa 20121130 15510012 Działka budowlana #Tczewa#Knybawa#Nadwiślana z MPZP  UzbrojonaLokalizacja:Knybawa koło Tczewa Nadwiślańska- Działka 288Powierzchnia:1407 m²Cena:465 000 PLNOpis nieruchomości:Oferujemy na sprzedaż pięknie położoną działkę budowlaną, idealną pod budowę...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

465 000 PLN

-
-
1407 m2
-
15822664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26614152 15822664 Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu słoneczne mieszkanie o powierzchni 44,70 m², zlokalizowane w Tczewie na Starym Mieście. Z okna rozciąga się piękny widok na Wisłę i most Tczewski, a najważniejsze punkty miasta są dosłownie w pare minut, co za...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

419 000 PLN (9 374 zł/m2)

3
-
44.7 m2
1993
15850254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z kuchnią na Bajkowym! 1 piętro, balkon 26992080 15850254 Doskonała przestrzeń dla rodziny, osób starszych, pary bądź singla!2 pokoje z oddzielną kuchnią na OSIEDLU BAJKOWYMMIESZKANIE: Na sprzedaż ustawne, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie (z oddzielną kuchnią), o powierzchni użytkowej 51,29 m2 położone w T...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

470 000 PLN (9 216 zł/m2)

2
1
51 m2
1999
15666773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23590594 15666773 Oferta dostępna TYLKO w biurze GAUDIUM.Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Niniejsza oferta posiada 34 fotografie - wszystkie dostępne w ogłoszeniu na stroni...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

1 099 000 PLN (5 112 zł/m2)

7
1
215 m2
1987
15852271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica na starówce w Tczewie | Bez czynszu 27027012 15852271 Urokliwa kamienica na starówce w Tczewie - ul. RybackaNa sprzedaż wyjątkowa kamienica położona w jednej z najbardziej klimatycznych części Tczewa - przy ul. Rybackiej 16, w samym sercu starówki. To idealna propozycja dla osób ceniących historyczny ch...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

599 000 PLN (6 656 zł/m2)

3
1
90 m2
-
15849094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z projektem i pozwoleniem na budowę 26958343 15849094 Wyjątkowa działka inwestycyjna z projektem budynku wielorodzinnego i pozwoleniem na budowę - Tczew, Stare MiastoOFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Przedstawiamy unikalną okazję inwestycyjną w samym sercu Tczewa - działkę o powierzchni 1674 m², położoną ...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

2 500 000 PLN

-
-
1674 m2
-
15609721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Złóż swoją propozycje cenową !!! 22384055 15609721 Na sprzedaż działka wraz z kamienica w ścisłym centrum Tczewa na ul. Chopina na działce o powierzchni 329m2.Budynek do wyburzenia lub do generalnego remontu - opróżniony , bez lokatorów Atuty nieruchomość: - świetna lokata kapitału , budynek do wybur...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

450 000 PLN

-
-
329 m2
-
15757214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-Poziomowe z Tarasem*4-Pokoje*przy Parku*Tczew* 25293241 15757214 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe 83,2 m² z tarasem i widokiem na Wisłę - Tczew!Oferujemy przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 83,2 m², położone na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z własnym patio i placem zabaw. Nieruchomość z...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

598 000 PLN (7 205 zł/m2)

4
2
83 m2
2002
15676137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z halą osiedle Bajkowe Tczew 23763573 15676137 Doskonała przestrzeń dla rodziny, pary bądź singla!MIESZKANIE: Na sprzedaż ciche, ustawne, rozkładowe, aktualnie 1-pokojowe mieszkanie (z możliwością wydzielenia 2 pokoju), o powierzchni użytkowej wynoszącej 36,24 m2 położone w Tczewie na Osiedlu Baj...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

369 000 PLN (10 250 zł/m2)

1
1
36 m2
2015
15824425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26637254 15824425 Na sprzedaż dom jednorodzinny oraz garaż wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 650m2 na osiedlu Za parkiem. Dom i garaż zbudowany na początku lat 2000. Większość pomieszczeń w domu wyremontowane w latach 2019-2024.Dom znajduje się w drugie...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

1 399 000 PLN (5 829 zł/m2)

8
-
240 m2
2001
15812091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26465068 15812091 Zapraszam na prezentację dwupokojowego mieszkania w Tczewie przy ul. Jodłowej.Lokal mieszkalny o powierzchni 49,60 m2 położony jest na parterze czteropiętrowego budynku i składa się:- pokoju dziennego z wyjściem na balkon- drugiego pokoju- łazienki z...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

415 000 PLN (8 469 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15801164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26228055 15801164 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta.Lokal mieszkalny o pow. 41,94 m2 składa się z:- pokoju dziennego z wyjściem na duży balkon typu loggia od południowej - cichej strony- drugi pokój- kuchnia- łazienka z wc- przedpokójDo mieszkanie w ...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

304 000 PLN (7 415 zł/m2)

2
-
41 m2
1965