• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Warszawa Białołęka

Znalezionych ofert: 526

15883385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675043 15883385 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. WittigaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1983NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,1m2 składa się z:- salonu o pow. 17,9 m2 z wyjściem na ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

595 000 PLN (13 492 zł/m2)

2
1
44.1 m2
1983
15884274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27698391 15884274 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Płochocińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2023 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,91m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

634 450 PLN (13 525 zł/m2)

2
1
46.91 m2
2023
15884114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695288 15884114 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Odkrytej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2001NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,4m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej, widnej k...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (13 491 zł/m2)

2
1
44.4 m2
2001
15884208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27696114 15884208 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Milenijna BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki. Powierzchnia dodatkowa:- balko...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (13 600 zł/m2)

2
1
50 m2
2004
15884086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695094 15884086 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. KrzyżówkiBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,91m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym,-sypi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (19 643 zł/m2)

2
1
50.91 m2
2014
15884322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27699041 15884322 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Monteverdiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,91m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (14 709 zł/m2)

2
1
46.91 m2
2021
15884172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695936 15884172 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Sprawnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2013NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38,58m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym,-oddzi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

600 000 PLN (15 552 zł/m2)

2
1
38.58 m2
2013
15884336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27699268 15884336 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Pawła Włodkowica BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2023NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41,31m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (14 040 zł/m2)

2
1
41.31 m2
2023
15883369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675048 15883369 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. StrumykowejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2011NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypialn...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 000 PLN (13 404 zł/m2)

2
1
47 m2
2011
15882088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27657162 15882088 1-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Strumykowej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z:- pokoju, - oddzielnej kuchni, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- balkonM...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (17 059 zł/m2)

1
1
34 m2
2010
15879186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27610733 15879186 3-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Mariana HemaraBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,3m2. Układ:-Salon z aneksem kuchennym i wyjściem do ogrodu-Sypialnia z pojemną szafą-Do...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (15 275 zł/m2)

3
1
56.3 m2
2021
15882038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27655575 15882038 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Ceramicznej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,7m2 składa się z:-salonu z otwartą kuchnią,-sypi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

595 000 PLN (15 782 zł/m2)

2
1
37.7 m2
2003