• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Warszawa Ochota

Znalezionych ofert: 201

15884353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27699580 15884353 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. GorlickiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazie...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

666 000 PLN (18 000 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15887387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27782745 15887387 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Sanockiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 20m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuchni,-ł...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

460 000 PLN (23 000 zł/m2)

1
1
20 m2
1970
15886166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27749630 15886166 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920r.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 1960NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 27m2 składa się z:-pokoju dziennego,-oddz...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

470 000 PLN (17 407 zł/m2)

1
1
27 m2
1960
15885997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27745230 15885997 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. KorotyńskiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni,-...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

610 000 PLN (16 944 zł/m2)

2
1
36 m2
1970
15883397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675287 15883397 4-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Mołdawskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 85m2 składa się z:- 3 pokoi (zaprojektowane jako 4 pokoje),- oddzielnej kuchni, - łazienki, -...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (23 529 zł/m2)

4
1
85 m2
2009
15883744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675657 15883744 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Włodarzewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2013NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym i wy...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

997 000 PLN (21 674 zł/m2)

2
1
46 m2
2013
15881990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27653804 15881990 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 1954NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39,50m2 składa się z:-pokoju dziennego,...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

663 600 PLN (16 800 zł/m2)

1
1
39.5 m2
1954
15881955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27653313 15881955 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Włodarzewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2004NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 114,24 m2 składa się z:-jasny, przestronny salon z...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 880 000 PLN (16 491 zł/m2)

4
2
114 m2
2004
15884090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695089 15884090 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. WiślickiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1960 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47,5m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym-sypia...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (17 895 zł/m2)

3
1
47.5 m2
1960
15882164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27657887 15882164 2-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Grójeckiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,80m2 składa się z:- pokoju z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki.Powierzchnia dodatk...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (20 106 zł/m2)

2
1
37.8 m2
1969
15895952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-Pokojowe | Blisko Kolei Podmiejskiej | Ochota 27964036 15895952 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie o powierzchni: 37 m2 znajduje się na 5 piętrze i składa się z:- Niezależnej kuchni (ok. 5 m²)- Salonu (ok. 15 m²)- Sypialni (ok. 9 m²)- Łazie...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

633 000 PLN (17 108 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15895190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka | Dobry Standard | Ochota 27960954 15895190 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na warszawskiej Ochocie. Kawalerka o powierzchni: 32.17 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z:- SypialniPokoju - Kuchni w przejściu - Łazienki - Hall' u Ustawna kawale...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

499 900 PLN (15 622 zł/m2)

1
1
32 m2
2018