• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Warszawa Ochota

Znalezionych ofert: 201

15854011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27069267 15854011 Jasne, 3-pokojowe mieszkanie na Rakowcu - 65,2 m² Na sprzedaż przestronne, trójstronne mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w niskim, zadbanym bloku z 1970 roku na warszawskim Rakowcu. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem, doskonałym do...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (13 462 zł/m2)

3
-
65 m2
1970
15692930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24057109 15692930 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 184,5 m.2, na jednym poziomie , które położone jest na 6 ostatnim piętrze budynku przy ul. Zadumanej na Szczęśliwicach. Wykończone jest materiałami wysokiej klasy jak marmur, trawertyn, podłogi z dre...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 950 000 PLN (21 467 zł/m2)

5
-
184 m2
2006
15887695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27791219 15887695 Na sprzedaż przestronny, trójstronny apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy - al. Niepodległosci na Filtrach. Mieszkanie jest na 4 piętrze w kamienicy z windą, wzniesionej w 1927 roku. Na mieszkanie składają ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 860 000 PLN (24 237 zł/m2)

4
-
118 m2
1927
15774324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 48m2 | Warszawa, Rakowiec 25648983 15774324 3-pokojowe mieszkanie na Ochocie (Rakowiec),- 48 m²Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 3. piętrze w budynku przy ul. Wiślickiej na warszawskiej Ochocie (Rakowiec).Idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inw...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (18 750 zł/m2)

3
-
48 m2
1975
15858213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | Po remoncie | 47 m2 | Ochota 27141199 15858213 Na sprzedaż świeżo odnowione dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m² przy ul. Racławickiej 152 na warszawskiej Ochocie.Podstawowe informacje:powierzchnia mieszkania: 45 m²dodatkowo: balkon oraz piwnicapiętro: 8 z 10budynek: konstrukcja typu rama H...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (19 556 zł/m2)

2
-
45 m2
1974
15670370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczne 2 pokoje, kamienica, Stara Ochota 23646370 15670370 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,5 m2 usytuowane na 4 z 4 pięter w kamienicy z 1937 roku na Starej Ochocie.Układ pomieszczeń:Mieszkanie składa się z:- salonu z aneksem kuchennym - piekarnik, zmywarka, lodówka, okrągły stół z krzesła...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (27 000 zł/m2)

2
-
50 m2
1937
15611593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż kawalerka do remontu Ochota 22433395 15611593 Na sprzedaż kawalerka na Ochocie w odnowionej kamienicy i doskonale skomunikowanej lokalizacji. 
Powierzchnia: 38,67 m² (pokój, oddzielna kuchnia, łazienka, hol].
Mieszkanie ma ekspozycję wschodniej i posiada pełne media miejskie. Do mieszkania w ram...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (17 105 zł/m2)

1
-
38 m2
1956
15382858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie po remoncie na sprzedaż 17315498 15382858 Na sprzedaż 3-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 78,5 m2 usytuowany się na 4. piętrze w 12-piętrowym budynku apartamentowo-usługowym z 2009 roku.Mieszkanie składa się z:- pokoju (pierwotnie z aneksem kuchennym - aktualnie jest to przestrzeń biur...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 562 200 PLN (20 028 zł/m2)

3
-
78 m2
2009
15835658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 odDzielne pokoje po remoncie PRZY WUM 26743931 15835658 Hampton Home oferuje na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m², z oddzielną widną kuchnią, balkonem oraz piwnicą, położone na 2. piętrze budynku przy ul. Racławickiej na warszawskiej Ochocie. Budynek: rama H, rok budo...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 065 000 PLN (19 018 zł/m2)

3
1
56 m2
1974
15774237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | 37m2 | Warszawa, Ochoto 25648559 15774237 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 37 m² - Warszawa, Ochota (Rakowiec)Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m², położone w budynku z lat 70-tych przy ul. Gorlickiej, w dzielnicy Ochota (Rakowiec). Lokal znajduje się na 5. pię...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

666 000 PLN (18 000 zł/m2)

2
-
37 m2
1970
15707329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa pokoje na 12 piętrze | 38m2 | Ochota 24318594 15707329 Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę Warszawy! Piętro: 12 z windąPowierzchnia: 38 m²Forma własności: Pełna własność (grunt uregulowany), księga wieczysta - w trakcie wykreślania hipotekiDodatkowo: Komórka lokatorskaOpis ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (18 395 zł/m2)

2
-
38 m2
1984
15671356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje przy Parku Szczęśliwickim - Ochota 23669828 15671356 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,58 m2 usytuowane na 3 z 4 pięter w budynku z 1968 roku na Ochocie - ul. DickensaUKŁAD:2 pokoje - większy pokój dzienny oraz przytulna sypialnia,oddzielna kuchnia,łazienka z prysznicem,przedpokój z sz...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (18 571 zł/m2)

2
-
35 m2
1968