• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Warszawa Ochota

Znalezionych ofert: 201

15867631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ciche dwa pokoje, garaż, komórka 27350129 15867631 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 53,9 m2, piętro 46 z windą w budynku z 2010r., Ochota Szczęśliwice.Gotowe do wprowadzenia się, idealne dla singlasingielki, pary, niewielkiej rodziny, także inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do uzgodnienia.Mie...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (16 792 zł/m2)

2
1
53 m2
2010
15771467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ochota - dwa pokoje blisko Kliniki na Banacha 25584074 15771467 OCHOTA - świetna lokalizacja, blisko Uniwersytetu Medycznego i Szpitala na Banacha.LOKALIZACJALokal do odświeżenia lub własnej aranżacji, położony w kamienicy z połowy lat 50-tych na Ochocie, w pobliżu Grójeckiej, zaledwie 10 minut do Warszawskiego U...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

685 000 PLN (13 431 zł/m2)

2
1
51 m2
1955
15811103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodne studio po remoncie, balkon 26427324 15811103 Na sprzedaż studio 25 m2, piętro 1010 z windą, w budynku z 1969r., Stara Ochota.Idealne dla singlasingielki, również inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do ustalenia.Mieszkanie to:* salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon: kanapa, stolik,...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

495 000 PLN (19 800 zł/m2)

1
-
25 m2
1969
15799342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje, odrębna kuchnia, blisko parku 26185712 15799342 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 65,30 m2, piętro 312 z windą, w budynku z 1978 r., Ochota, Szczęśliwice.Dwustronne, ciche, ciepłe, znakomicie doświetlone, do odświeżenia lub remontu. Idealne dla rodziny, pary, także inwestycyjnie pod wynajem. Wypos...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (15 231 zł/m2)

3
-
65 m2
1978
15820391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Eleganckie, klimatyczne 4 pokoje z kominkiem 26616621 15820391 Do kupienia dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie 85 m2 (użytkowa 74,98m2), piętro 4 i 55 bez windy, w budynku z 1925 r. przy ul. Filtrowej, Stara Ochota. Gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny, pary, także inwestycyjnie pod wynajem. Mieszkani...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 900 000 PLN (22 353 zł/m2)

4
-
85 m2
1925
15881302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27628255 15881302 Lokal Użytkowy 56,3 m² Parter Przystosowany pod Salon Kosmetyczny, Ochota Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalny i gotowy do prowadzenia działalności gospodarczej lokal użytkowy na ul. Opaczewskiej 43, o powierzchni uży...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

970 000 PLN (17 321 zł/m2)

11
-
56 m2
1999
15896443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27980236 15896443 Wolnostojący dom na działce 900m2. Parter: salon, kuchnia, 2 pokoje, dwie łazienki. Na I piętrze są 4 pokoje, łazienka i II piętrze 3 pokoje, łazienka. Parter jest wykończony w wysokim standardzie jak na zdjęciach, pozostałe piętra(I i II) są do wyko...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 000 PLN (14 000 zł/m2)

10
-
500 m2
1995
15876903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27558425 15876903 Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament przy Parku Szczęśliwickim – komfort, cisza i prestiżowa lokalizacja. Na sprzedaż, dwupoziomowy apartament o powierzchni 112,5 mkw, położony w jednej z najbardziej pożądanych części Ochoty – Szczę...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN (16 518 zł/m2)

4
2
112 m2
1999
15848260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26935168 15848260 Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,6 m2 na Ochocie (Rakowiec).Mieszkanie na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1972 roku.Budynek ocieplony, klatki schodowe czyste.Mieszkanie składa się z:- salon (18 m2) z wyjściem na balkon (z balkonu...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

975 000 PLN (14 863 zł/m2)

3
1
65.6 m2
1972
15891002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świetne dwupokojowe mieszkanie przy Och Teatrze 27884286 15891002 OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!2 pokoje balkon Ochota świetna komunikacjaZapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36 m², położonego na warszawskiej Ochocie - jednej z najbardziej wygodnych i najlepie...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (18 028 zł/m2)

2
-
36 m2
1965
15872200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27488119 15872200 Na sprzedaż wyjątkowy apartament o łącznej powierzchni 187,8 m.2. znajdujący się na ostatnim piętrze w 12 piętrowym budynku. Na apartament składają się: - apartament główny o powierzchni 151,7 m.2, połączony z dwóch mniejszych (2 Księgi wieczyste); -...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 695 000 PLN (25 107 zł/m2)

6
-
187 m2
2000
15861915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27217636 15861915 Przestronne mieszkanie 5-pokojowe znajdujące się w jednej z najlepszych lakalizacji Szczęśliwic. Położone na 1 piętrze z 6 w budynku z windą, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Mieszkanie ma okna na trzy strony świata i posiada korzystny układ pomie...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 450 000 PLN (18 846 zł/m2)

5
-
130 m2
2000