• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Warszawa Praga-Północ

Znalezionych ofert: 259

15474669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokoje/ biuro- obok SOHO, Praga Płd! 19388765 15474669 Posiadamy w ofercie na sprzedaż lokal - do własnej aranżacji w formie mieszkania 4 pokojowego lub biura - 71,95m2 na Pradze Południe - w okolicy SOHO!Wyjątkowa oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego, który został zaadaptowany na biuro w nowoczesnym bud...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 599 000 PLN (22 521 zł/m2)

4
1
71 m2
2021
15375656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje na sprzedaż - Wileńska 17120384 15375656 Na sprzedaż mieszkanie na Pradze Północ, gotowe do wprowadzenia - niedawno odświeżone i odmalowane.1 piętroWyposażenie: pralka, lodówka, piekarnik z płytą grzewczą, mikrofalówka, kanapa, stół, duża szafa, biurko, szafki i półki, nowa kabina prysznico...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (19 149 zł/m2)

2
-
47 m2
1996
15349428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
APARTAMENT w PRZEDWOJENNEJ kamienicy -Stara Praga 16506216 15349428 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88 m2 na 2 z 4 pięter w przedwojennej kamienicy z 1933 roku w dzielnicy Praga-Północ.Mieszkania składa się z:- 3 osobnych pokoi,- osobnej, widnej kuchni ze spiżarniąschowkiem,- łazienki,- toalety,- prze...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (15 000 zł/m2)

3
-
88 m2
1933
14989905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
odnowione 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy 6218990 14989905 Mamy przyjemność pokazać bardzo ładne, 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w odnowionej kamienicy. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku z 14 lokalami w bardzo cichej okolicy. Wspólnota mieszkaniowa składa się z 2 budynków w drugim znajd...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

845 000 PLN (18 370 zł/m2)

2
-
46 m2
1936
15529360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Praga Południe Gocław 2 pokoje 20584838 15529360 Oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na najwyższym 13 piętrze budynku z pięknym widokiem na centrum Warszawy. Powierzchnia lokalu wynosi 46,4m2 ( + loggia 4,6m2) W ofercie jest również miejsce garażowe na poziomie -2 w cenie 50000 zł.Charakteryst...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 060 000 PLN (23 043 zł/m2)

2
1
46 m2
2012
15415525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje na sprzedaż 18029358 15415525 Hampton Home z przyjemnością prezentuje na sprzedaż urocze mieszkanie 2-pokojowe położone w sercu Pragi Północ. Mieszkanie zostało niedawno poddane kompleksowemu remontowi, co zapewnia nowym właścicielom wyjątkowy komfort i estetykę.Mieszkanie mieści...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (19 975 zł/m2)

2
-
40 m2
1956
15872965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27508057 15872965 Są mieszkania, które po prostu są. I są takie, które od pierwszego zdania zaczynają opowiadać historię – o wygodzie, tempie miasta i codzienności, która po prostu działa. To jest właśnie jeden z tych adresów.Trzy pokoje, nowe budownictwo i lokalizacj...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (17 544 zł/m2)

3
1
57 m2
2022
15866614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27321631 15866614 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem położonym na nowoczesnym Osiedlu Jagiellońska przy ul. Jagiellońskiej 55E na warszawskiej Pradze-Północ. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości wykończonej w ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (22 727 zł/m2)

3
-
66 m2
2024
15888156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27804152 15888156 Opiekun ofertyErnest RębelskiNumer Licencji : 32026tel. 602 101 602Na sprzedaż wyjątkowe 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,37 m2 z pięknym widokiem na panoramę Warszawy!!!Podstawowe informacje:Mieszkanie przeszło kilka lat temu generalny remont...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (16 980 zł/m2)

3
1
50 m2
1968
15866248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawna kawalerka z aneksem sypialnym i widokiem 27316506 15866248 Kawalerka z aneksem sypialnym i panoramą PragiNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30,1 m², położone przy ul. Wołomińskiej na warszawskiej Pradze-Północ. Lokal znajduje się na 8 piętrze w bloku z lat 70. Mieszkanie do remontu.ROZKŁADDzięki aneksowi s...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

448 000 PLN (14 933 zł/m2)

1
1
30 m2
1970
15864033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 2 pokoje z balkonem i panoramą Pragi 27262128 15864033 Słoneczne 2 pokoje z balkonem i panoramą Pragi - ul. WiosennaCena: 640 000 zł (17 297 złm²)Lokalizacja: ul. Wiosenna, Praga-Północ, Warszawa Powierzchnia: 37 m² (mieszkanie) + 2,1 m² (piwnica) Piętro: 610OPIS NIERUCHOMOŚCINa sprzedaż jasne i ustawne...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

590 000 PLN (15 946 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15872091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica_ Dwupoziomowe lub 2 mieszkania_ Metro 27485294 15872091 BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGONietuzinkowa nieruchomość w sercu Starej Pragi przy ul. Ząbkowskiej w kamienicy z 1932 roku, która przeszła całkowitą rewitalizację w 2015. Klimatyczne, ciche mieszkanie, usytuowane jest w oficynie z ogromnymi oknami i widok...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 055 000 PLN (15 290 zł/m2)

3
2
69 m2
1932