• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 481

15883398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675288 15883398 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Sulejkowskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze w 17 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62m2 składa się z:- 2 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienkiPowierzchnia dodatkow...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 000 PLN (13 226 zł/m2)

2
1
62 m2
2002
15882161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27657882 15882161 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Umińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 12 piętrowym budynkuRok budowy: 1988NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 70m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej ku...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (12 129 zł/m2)

3
1
70 m2
1988
15885677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27737256 15885677 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Warszawie, Praga-Południe przy al. WaszyngtonaBUDYNEK OSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 10-piętrowym budynku.Rok budowy: 1963Winda: takNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 86 m² składa się z:dużego ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 800 000 PLN (20 930 zł/m2)

3
1
86 m2
1963
15884480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27704445 15884480 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Kubańskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: budynek z lat 60-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37 m2 składa się z:-salonu z...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

740 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
1
37 m2
1960
15884207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27696110 15884207 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze Południe przy ul. Władysława UmińskiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 13 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: 1987 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57m2 składa się z:- trzech pokoi,- o...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (13 158 zł/m2)

3
1
57 m2
1987
15884185 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27695933 15884185 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Siennickiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-otwartej...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

688 000 PLN (22 933 zł/m2)

1
1
30 m2
2000
15884087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695096 15884087 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Zagójskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1965NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,59m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-kuchn...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (19 321 zł/m2)

2
1
33.59 m2
1965
15886023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27746326 15886023 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54m2. Układ:- salon z aneksem kuchennym – przestrzeń dzienna z częścią...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (22 222 zł/m2)

2
1
54 m2
2016
15884625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27707144 15884625 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Umińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: 1983NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej k...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (14 737 zł/m2)

3
1
57 m2
1983
15882019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27654666 15882019 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Stanisława Augusta BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1936NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32 m2 składa się z:-pokoju dziennego z ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (21 844 zł/m2)

1
1
32 m2
1936
15881986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27653810 15881986 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Lizbońskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynkuOsiedle powstało w latach 70-80 tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 27m2 składa się z:-pokoj...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

499 000 PLN (18 481 zł/m2)

1
1
27 m2
1970
15884479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27704444 15884479 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Międzynarodowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 70-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z:-salo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

615 000 PLN (16 184 zł/m2)

2
1
38 m2
1970